PDA

View Full Version : От къде мога да си намеря Сатанинската Библия на ЛаВей?



elsanto
11-25-2011, 20:51
Привет на всички :) бих искал да попитам от къде мога да си купя сатанинската библия на антон лавей? знам че я има в интернет но просто не мога да чета книги на компютъра. Ще съм ви много благодарен ако ми кажете :) аа да и ако може:

1. не искам някви хора да ми пишат "закво ти е да го четеш тва по-добре прочети истинската библия"
2. някви тъпи коментари от порядъка на тва че не съм наред?
3. компетентни мнения за сатанизма,не съм такъв просто ми е интересна книгата,не малките ви коментарчета

мерси :>

npp
11-25-2011, 21:54
нима считаш/смяташ че да правиш някой (съ-)участник на твоето четене на сатанинско писание е безопасно за него?!, какво ще кажеш ако докато някой обира банка те помоли да държиш пушката, която ти даде, срещу цяла рота полицаи, които са насочили огнестрелните си оръжия право към теб и само чакат да им дадеш макар и най-малък повод за да стрелят по теб?!
по-добре разбери че (обикновенно) сатанистите не възприемат/не прилагат нито А, нито Б, нито В, нито която и да е точка от Св. Закон на вярата, те са пълни лаици в това отношение, това тяхното (си) е като най-идиотско/безумно самоубийство - не че им желая злото, не им желая нищо лошо, но рискът, който поемат е доста безумен, подобен на онзи при играта на руска ролетка с револвер

Auriss
11-25-2011, 23:12
http://thepiratebay.org/search/lavey/0/99/0

npp ,gtfo

//

Edit : мн съм зле ,извинявай. Като чета набързо така става.
Ако толкова ти пречи дръпни .pdf-то и отиди в някое фото студио да ти го изкарат.

Предполагам нещо от сорта на 10-15 лв ще ти излезе.

gandalfepi4
11-26-2011, 03:45
И аз мисля че трябва по-скоро да се изпринти от нета. Не мога да я намеря в онлайн каталозите на разните библиотеки.

Ако все пак мога да привлека вниманието на автора към ИСТИНСКАТА библия - тази на Спагетеното Чудовище. Заслужава си четенето и наистина ми отвори очите за много Божествени Факти.

Това, и да го поздравя че е решил сам да прочете нещо и да си прави изводи вместо сляпо да приема статуквото и да си представя че сатанистите са някакви социопати, фенове на Чарлз Менсън

TheMightyNadenica
11-26-2011, 09:58
:D Човека написал, че не иска коментари защо да не я чете...а нпп веднага с една камара дрънканици...Ефектно!

npp
11-26-2011, 11:17
вие въобще не сте наясно какво е сатаната, но ако разбирахте това едва ли щяхте да се осмелите дори и това да се докоснете до нещо сатанинско

"Той беше открай човекоубиец(т.е. неговата природа винаги е да работи всячески за причиняване/нанасяне погибел на човеците/одушевените), и не устоя в истината(т.е. в Доброто/Правдата); защото в него няма истина(т.е. защото в него няма никакво Добро/никаква Правда). Когато изговаря лъжа(т.е. неправда/зло), от своите си говори, защото е лъжец(т.е. защото е неправеден/зъл), и на лъжата баща(т.е. и източник на всичката неправда)." Йоан 8: 44

сатаната е най-малко(-то) неодушевен дух, който е главното явление на "тъмнината"/злото, това не е същество, което може да бъде вразумено, защото неговата природа е единствено всичко възможно най-зло против всички човеци/одушевени без изключения, това не е одушевено същество, това е просто напълно безкомпромисен зъл дух, нещо като напълно безкомпромисен/безмилостен робот/терминатор с единствена възможна програма за максимално погубване, който не е възможно да бъде програмиран за каквото и да е Добро дело/нещо

Shturrrche88
11-26-2011, 13:38
И какво лошо има в това, че човекът се интересува? Нима само едната гледна точка трябва да се знае? Да не можеш да прочетеш нещо, защото някой лумпен го смята за нередно...я се скрий.
Авторе, по-евтино ще ти излезе да си изпринтираш книгата, отколкото да я купиш ;)

TheMightyNadenica
11-26-2011, 13:58
Нпп...ама продължаваш! Жалко! А и плюс това нали знаеш поговорката - дръж приятелите близо, а враговете - още по-близо!

Concussion
11-26-2011, 15:30
А, не, не, не, не, npp, ти си егати малоумника, честно! Изчезни, ненормалник, не разбра ли че на всички им писна от глупостите тии!!!!! Леле, извинявам се, ама за пръв път ми се случва човек от нета да ме издразни толкова много!

playy
11-26-2011, 16:31
аз не мога да разбера,как е възможно човек да е толкова глупав и заблуден и да не проумява,че 'злото' в неговия свят не е бат Сатана,а мисловните му изпражнения...'сатана тва,сатана онова мъмъмъмъмъмъм' ае стегни се бе дебил,земи прочети нещо друго извън Библията барим ти дойде мозък в кухата тиква.. :?

ПС:За първи път ми се случва така да изригна във форум,но малоумщината и олигофренията на някои хора тук,ми дойде в повечко...

perfect_stranger
12-05-2011, 19:18
В Библията на Лавей имаа доста смислени неща , макър и да не принадлежа към сатанизма и към никоя абрахманска религия.

elsanto
12-05-2011, 21:38
все пак бих искал да узная от къде мога да си я взема...

RagioL
12-06-2011, 08:15
Тази книга отдавна не е издавана на български. В един тракер я имаше преснимана цялата под формата на изображения а не на pdf документ.

npp
12-06-2011, 13:05
всички сатанински книги са абсолютен боклук, не си струват, а и са твърде скъпи за тоалетна хартия, като това се отнася най-вече за всички книги, в които се препоръчват: кундалини, чакри, аум, надита, прани, йога, медитация, карма, самсара, гуни, мантри, аватари, гуру, брахми, вишни, шиви, индри, кришни, буди, шанкари, веди, пурани, упанишади, сутри, и т.н., такива неща са най-голям сатанизъм, който води единствено към най-големи проклятия и вечни мъки, точно тези неща са най-големите боклуци на света, и всъщност не струват и една стотинка, какво печели човек от тях?!, освен неспасение и погибел за себе си и не дай си боже и други хора.....

gandalfepi4
12-06-2011, 13:21
npp, ще бъда откровен:

Ще те закова за стена.

Ще ти откъсна едното зърно със зъби.

Ще си го вкарам в отвора на уретрата и ще го използвам като тръбичка през която да яекулирам върху лицето ти, докато плюшеното ти мече от детсвото е наполовина в ректума ми, а семейството ти гледа и аплодира радостно.




СПРИ. ДА. ДРЪНКАШ. ГЛУПОСТИ!!!

evropeiski
12-06-2011, 13:47
npp, ще бъда откровен:

Ще те закова за стена.

Ще ти откъсна едното зърно със зъби.

Ще си го вкарам в отвора на уретрата и ще го използвам като тръбичка през която да яекулирам върху лицето ти, докато плюшеното ти мече от детсвото е наполовина в ректума ми, а семейството ти гледа и аплодира радостно.

Ето го това е човекът, който в други теми е казвал колко се възхищава на ума си, колко бил морален и обвиняваше други в неморалност. "Каква ирония уви, той сам себе си изобличи."

И между другото мисля, че в горното си мнение npp e прав.

npp
12-06-2011, 13:48
СПРИ. ДА. ДРЪНКАШ. ГЛУПОСТИ!!!

нима за теб праведните думи са глупости, а сатанинщините не са?!

и за какво си се засилил да защитаваш неправдата/беззаконието на едни сатанински откачалки, на които не им пука колко човека ще изгорят в пъкала дори и ако там отидат и най-добрите им приятели?!, смяташ ли че Бог ще счете (пред-)умишленото поклонение на сатана за абсолютно безгрешно?!, нима ще има някаква полза за теб или (за) някой от човеците от разните там видове/типове/сортове неспасение и погибел?!, много по-добре не само за тях но и за теб би било ако се опитваш да ги отвърнеш от сатанизма, отколкото да им угаждаш на сатанинщините..... - а уж беше/си разумен човек.....

gandalfepi4
12-06-2011, 14:03
Ето го това е човекът, който в други теми е казвал колко се възхищава на ума си, колко бил морален и обвиняваше други в неморалност. "Каква ирония уви, той сам себе си изобличи."

Aко надрънкам куп обидни глупости на някой който се държи като идиот ставам неморален?

Ако ти е толкова плитка представата за морал съм неморален да. Сигурно ако кажа думичката "пишка" ставам и детеубиец, а ако мастурбирам пък няма да има сила която да ме спаси от вечната огнена паст на Тартар


И между другото мисля, че в горното си мнение npp e прав.

Залагам си колекцията от снимки да голи културисти че npp и ти дори не знаете какво е сатанинска библия.

А пък отностно злостта на книга за йога... Бахти смешкото ако си мислиш, че това да си кълчиш раменете и да заставаш в позата на изграващята синя зебра за 20 мин сутрин е най-перфектното оръжие на най-перверзния зъл гений във вселената.

gandalfepi4
12-06-2011, 14:10
нима за теб праведните думи са глупости, а сатанинщините не са?!

наистина ли? сатанинщини?


и за какво си се засилил да защитаваш неправдата/беззаконието на едни сатанински откачалки, на които не им пука колко човека ще изгорят в пъкала дори и ако там отидат и най-добрите им приятели?!, смяташ ли че Бог ще счете (пред-)умишленото поклонение на сатана за абсолютно безгрешно?!, нима ще има някаква полза за теб или (за) някой от човеците от разните там видове/типове/сортове неспасение и погибел?!, много по-добре не само за тях но и за теб би било ако се опитваш да ги отвърнеш от сатанизма, отколкото да им угаждаш на сатанинщините..... - а уж беше/си разумен човек.....

Абе сладур, я ми кажи според теб какво е това сатанизъм ако обичаш. Какво прави един сатанист с деня си, какво прави за религията си, каква е връзката му със сатаната?

Опиши ми как си го представяш това

evropeiski
12-06-2011, 14:15
^
^
щом изблика на заплахи и обидни думи към друг човек за теб е морално, добре. Заплаши така гаджето си и после я питай дали това е морално. Бъди откровен, ти си интелигентно момче.

gandalfepi4
12-06-2011, 14:20
^ щом изблика на заплахи и обидни думи към друг човек за теб е морално, добре. Заплаши така гаджето си и после я питай дали това е морално.

Заплаха? Бе я се скрий бе пишльо смешен, да не си в 3-ти клас. Хлапетата на улицата като ти кажат че ще те убият заплашват ли те? УУУуууу, голям страх, всеки ден се случват такива неща.

Това е TEH INERNET, така се говори. Абсолютно същото нещо съм го казвал на приятел и той не избяга с писъци. Не бих го казал на г-жа pi4, само защото ще ме потроши, както и не бих казал расистки виц в присъствието на nigra. Голяма работа. Баси перкото си.

EDIT К'во да бъда откровен? Тролиш ли или наистина си толкова малоумен? "Maмоо, скрий се мамо *хлип*! Едно гаднярче *подсмърчане* от кънтъра каза, че ще ми ебе майката и съм много уплашен!" В името на Aмитаба, надявам се да се опитваш да тролиш

evropeiski
12-06-2011, 14:30
ок, значи е морално. Дооообре!
Гандалф4о и на черното ще каже бяло, ама да на неговото. Дооооообре!

gandalfepi4
12-06-2011, 14:40
ОК, започвам да подозирам че ме тролят като прасе вече... Кога съм казвал че е морално па?!

Тази дума има някаква тежест! Не може ей така да я употребяваш когато ти скимне. Дали е ПРИЯТНО не, дали е ЛЮБЕЗНО не, дали е МИЛО не, дали е ЕТИЧНО не, дали е МОРАЛНО ДА.


Не съм го наранил физически.

Не съм го наранил психически (стига да не е дришльо в който случай няма място в публичен форум)

Не съм го наранил финансово или по личната му собственост.


Какво друго може да се каже? Ако си толкова тъп че смяташ че изказването ми може да се вземе насериозно заповядай, но не се мъчи да натоварваш някакви ежедневни глупости с някакъв тежък морален заряд.


Не е неморално да те измешат на футбол.

Не е неморално да те напсуват м/удругото по интернет.

Не е неморално да си бръкнеш в носа пред хора.



Не е nice, да, разбира се. Но е нормално и ненараняващо, триста малоумни маймунки колко ме дразнят такива дебили като тебе като започнат де се превземат като малки фльорци пред надървен кон. Деее...

evropeiski
12-06-2011, 14:52
^ Добре бе разбрах какво имаш предвид. Майка ти да е.... жива и здрава! Това е морално нали, логиката ти е желязна. :)

gandalfepi4
12-06-2011, 15:02
ок вече ме тролят, не може да си толкова прост. Сериозно ли си мислиш че ако ме наругаеш по нета ще ми нанесеш НЯКАКВА вреда? Това са глупости. Поне да ми беше в лицето че да има някаква тежест. dipshit Сигурно така си представяш деня на антихристът:

10 00 събужда се и не си мие зъбите

12 00 слуша limp bizkit, pantera и rage

14 00 джитка малко на компа винаги с necromancer, zerg или inferno

15 00 яде сандвич от месо, което не е от биокрава

17 00 казва на някой да си ебе майката

18 00 не дава пари на просяк

19 00 мастурбира

21 00 гледа тексаското клане

23 00 прави си пищов за теста утре


УУУууу, каква ужасна неморалност. Погледни малко дефиниции, порастни си ташаци и се очовечи малко

evropeiski
12-06-2011, 15:11
гандалф, не те мразя, наругаването беше с цел да проумееш, че не си напълно прав. Може би 30% си прав, но 70% не си. Истината е някъде там. (а и това не беше наругаване, оставих го на въображението ти)

gandalfepi4
12-06-2011, 15:26
Момче на какво си? Мърдок от горилаз да ме спаси, ясно ти казах че тъпа ругатня по нета не ме грее! Не ме грее и да ме мразиш, бих го приел като някакъв комплимент даже. И спри да използваш "наругаване" така фриволно.


Да не си живял в детска градина до сега???

RagioL
12-06-2011, 16:31
evro, npp Не проявявате елементарно уважение с вашите глупости.Какъв отговор искате?

RagioL
12-06-2011, 16:52
гандалф, не те мразя, наругаването беше с цел да проумееш, че не си напълно прав. Може би 30% си прав, но 70% не си. Истината е някъде там. (а и това не беше наругаване, оставих го на въображението ти)

Твоя розов свят с розови цветенца и бебета дрънкащи на арфа

не

съществува

!!!!!!!!!!!!!!
!
!
!
!
.....
.
Мир вам братя! :D

Concussion
12-06-2011, 16:55
Ауу вие двамата сте толкова малоумни и прости, направо се чудя на човека как му се занимава да ви отделя толкова внимание, като вие даже не можете да възприемете к'во ви говори! Тези дни така си изпатих от големи християни, които се оказаха абсолютни ненормалници, при това агресивни и злобни, знаещи да кълнат! Как може човек да използва думата "Господ" и обръщението "к**во" в едно изречение?! Направо...

playy
12-06-2011, 17:02
те от любов го казват =]

npp
12-06-2011, 21:26
наистина ли? сатанинщини?

Абе сладур, я ми кажи според теб какво е това сатанизъм ако обичаш. Какво прави един сатанист с деня си, какво прави за религията си, каква е връзката му със сатаната?

Опиши ми как си го представяш това

не напразно истинският Господ Бог е казал и написал с собственият си пръст: "да нямате други богове/христосовци освен Мен"(Изход 20:3), "да не си правите верчески/духовни образи/подобия относно каквото и да е нещо, било то на небето, на земята, или в водите/под земята"(Изход 20:4-6), "да не употребявате вярата за цели противни на Волята на истинският Господ Бог"(Изход 20:7), "да не забравяте относно хилядолетният сън-просъница на истинският Бог, понеже докато Той се намира в това състояние вие трябва да внимавате да не допускате верчески/духовни неправди/беззакония"(Изход 20:8-11) - всички тези "Заповеди" са именно онези, чрез които се противодействува на "грехът", който иначе в противен случай може да се развие до степен на световно унщожение каквото е имало по времето на Ной, когато цялото човечество се били превърнали в верчески/духовни беззаконници.....

elsanto
12-07-2011, 09:04
забавни сте,само че не поръчах форумна сапунка ами просто един отговор.

gandalfepi4
12-07-2011, 09:15
Казахме ти бе пич. Или си я дръпни и изпринти или ходи някъде да си я поръчаш. Няма какво повече да ти кажем

npp
12-07-2011, 10:40
забавни сте,само че не поръчах форумна сапунка ами просто един отговор.

я по-добре си купи една стандартна Библия, нищо че е била превеждана от Петко Рачов Славейков

Concussion
12-07-2011, 11:21
^Я по-добре вземи се гръмни, викам пък аз.

npp
12-07-2011, 11:46
^Я по-добре вземи се гръмни, викам пък аз.

какво зло съм ти направил?!

Concussion
12-07-2011, 12:31
какво зло съм ти направил?!

Пишеш малоумщини като някоя развалена грамофонна плоча и не обръщаш внимание на това, че дразниш всички и те имат за ненормален.

npp
12-07-2011, 12:39
Пишеш малоумщини като някоя развалена грамофонна плоча и не обръщаш внимание на това, че дразниш всички и те имат за ненормален.

ненормален?!, та какво толкова ненормално правя, че не пускам повече шантави неща ли?!

Concussion
12-07-2011, 13:05
ненормален?!, та какво толкова ненормално правя, че не пускам повече шантави неща ли?!

Ще е добре наистина да спреш да пускаш повече ненормални и шантави неща. :)

perfect_stranger
12-15-2011, 20:46
Ми например пускаш километрични постове с цитати от Библията колко съвършена била и как друговерците щели да страдат .

npp
12-15-2011, 21:25
Ми например пускаш километрични постове с цитати от Библията колко съвършена била и как друговерците щели да страдат .

ами след като има само един единствен истински Господ Бог, и след като неговото Слово е такова, и аз дори предупреждавам за опасността от систематичната вяра в/систематичното поклонение на "идолите"/"кумирите", тогава какво толкова лошо правя?!, нямаше ли да бъде лошо ако въобще нямаше кой да предупреди за опасността от верческото/духовното беззаконие?!

DanyFilth
01-02-2012, 22:30
И аз искам да я прочета , но само за обща култура не ,че съм сатанист

DanyFilth
01-02-2012, 22:35
и аз искам да я прочета , но не мога да я намеря

perfect_stranger
01-03-2012, 14:52
Има я в читанката от там съм я чела . Да и откъде си толкова сигурен че има единствен Бог ? Само не ми казвай пише го еди къде си , Църквата така казва ,защото ме дразнят неаргументирани мнения и клишета .

Concussion
01-03-2012, 15:08
Ох, стига, стига! Нито той е способен да ти обясни откъде е ТОЛКОВА СИГУРЕН, че има бог, без да използва неаргументирани твърдения и клишета, нито ти си способна да го разубедиш. Няма смисъл от такова заяждане, просто приеми че това е в каквото вярва той. Казвам заяждане, защото може и хиляда страници да изпишете с едно и също и няма да спечелите нищо от това.

npp
01-03-2012, 16:32
Има я в читанката от там съм я чела . Да и откъде си толкова сигурен че има единствен Бог ? Само не ми казвай пише го еди къде си , Църквата така казва ,защото ме дразнят неаргументирани мнения и клишета .

няма как да бъде повече от един единствен, например, представи си фирма с двама директори, единият налага своята си стратегия, а другият неговата си, но стратегиите им са в противоречие, какво става тогава?!

"Никой не може да слугува на двама господари, защото или ще намрази единия, а ще обикне другия, или към единия ще се привърже, а другия ще презира. Не можете да слугувате на Бога и на мамона." Матей 6: 24

perfect_stranger
01-06-2012, 09:18
Хаха къде сравняваш фирмата и природата .

npp
01-06-2012, 10:12
Хаха къде сравняваш фирмата и природата .

само не започвайте отново онова за някаква си ведическа метафизична природа, защото такава в Библията въобще не е посочена/описана

perfect_stranger
01-06-2012, 10:32
Библията и свещените писания не могат да бъдат 100 процентов авторитет. Вземи мисли малко . Чакай всъщност как ще мислиш като в кухия череп имаш грамофон на който е записано едно парче дето г о повтаряш нон-стоп . И да питанвсъщност
Колко двойки имаш по философия .

npp
01-06-2012, 10:41
Библията и свещените писания не могат да бъдат 100 процентов авторитет. Вземи мисли малко . Чакай всъщност как ще мислиш като в кухия череп имаш грамофон на който е записано едно парче дето г о повтаряш нон-стоп . И да питанвсъщност
Колко двойки имаш по философия .

развалената грамофонна плоча са всички онези ведически знания/практики, защото това са само знания/практики, но не и любов/правда, какво ако имаш всички знания на вселената а пък не можеш да осигуриш пълно спасение на всички човеци/одушевени за вечен живот, а само онези, които медитират печелили нещо си само за тях?!

"И един силен ангел взе един камък голям като воденичен, та го хвърли в морето и рече: Така стремително ще бъде тръшнат Вавилон, великият град(т.е. великата човешка религия), и няма вече да се намери. Глас от ония, които свирят на арфи(т.е. на струни), и от певци, от свирачи и от тръбачи няма вече да се чува в тебе; и никакъв художник(т.е. и никакъв неправеден духовник/вярващ) от каквото и да било художество(т.е. от каквото и да било неправедно вероучение/вероизповедание) няма вече да се намери в тебе; и шум от воденица(т.е. и каквато и да било активност от неправедна човешка религиозност/езотерика) няма вече да се чува в тебе(т.е. няма да се намери в теб);" Откровение 18: 21-22,

"Ако говоря с човешки и ангелски езици, а любов нямам, аз съм станал мед що звънти, или кимвал що дрънка. И ако имам пророческа дарба, и зная всички тайни и всяко знание, и ако имам пълна вяра, тъй щото и планини да премествам, а любов нямам, нищо не съм. И ако раздам всичкия си имот за прехрана на сиромасите, и ако предам тялото си на изгаряне, а любов нямам, никак не ме ползува. Любовта дълго търпи и е милостива; любовта не завижда; любовта не се превъзнася, не се гордее, не безобразничи, не търси своето, не се раздразнява, не държи сметка за зло, не се радва на неправдата, а се радва заедно с истината, всичко премълчава, на всичко хваща вяра(т.е. при всякакви условия е вярна), на всичко се надява(т.е. и никога не се предава), всичко търпи." 1 Коринтяни 13: 1-7,

"Не се завличайте от разни и странни учения; защото е добре сърцето да се укрепява с благодат, а не с наредби за ястия(т.е. теории и практики), от които не са се ползували ония, които не са се водили по тях." Евреи 13:9

tibetski
01-09-2012, 20:02
Аз имам книгата сатанинската библия на Ла Вей на български.Който се интересува да ми пише

bijou
01-15-2012, 12:58
http://www.amazon.com/Satanic-Bible-Anton-Szandor-Lavey/dp/0380015390/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1326635747&sr=8-1 заповядай :)

npp
01-15-2012, 13:45
това ли е полезната религия: http://youtu.be/owZPspxJ4jw?!

RagioL
01-17-2012, 07:01
това ли е полезната религия: http://youtu.be/owZPspxJ4jw?!

Вкарваш сцени от Индиана Джоунс а!

Каква връзка имат сатанизма и култа към Кали?

npp
01-17-2012, 10:30
Вкарваш сцени от Индиана Джоунс а!

Каква връзка имат сатанизма и култа към Кали?

например че индусите наричат дявола с думата "кали"

flawless_
02-05-2012, 09:52
Сатанизмът като философско движение няма общо с дяволопоклонничество и почитане на сатана. Дори те не признават поклонението пред каквито и да е богове или висши сили, за сатанистите на главно място е науката. Има разлика между сатанизма и дяволопоклонничеството.

defender
02-05-2012, 17:57
Сатанизмът като философско движение няма общо с дяволопоклонничество и почитане на сатана. Дори те не признават поклонението пред каквито и да е богове или висши сили, за сатанистите на главно място е науката. Има разлика между сатанизма и дяволопоклонничеството.

А тогава по какво се различава от атеизма.

gandalfepi4
02-05-2012, 18:09
А тогава по какво се различава от атеизма.

Понякога съм се чудил дали инфрачервените детектори, които пускат водата на писоарите всъщност не са камери, поставени от световното тайно правителство с цел да направи глобален регистър на всички пишки на планетата.

Вече знам че не е така, понеже могат просто да поставят една единствена камера в устата ти.




Атеизма няма философия или ритуали малоумен олигофрен такъв! Ти си като огледален образ на Хефест, гърбушкото от Нотр'Дам и фантома на операта - наглед нормален човек, но със съзнание на дебил, надрусан с PCP

flawless_
02-05-2012, 18:12
Наистина има много общо между атеизма и сатанизма, но сатанистите имат по-различни възгледи, спазват някаква определена философия. Различава се от чистия атеизъм.

gandalfepi4
02-05-2012, 18:17
^ То по тази логика няма много разлика между атеизма и основните течения на хиндуизма и будизма, ако не и доста други.

Не е правилно сега. Като да кажеш че теизъм и абрахамските религии, зороастризма, митраизма и каквото още се сетиш имат много общо по м/у си или че политеизъм и религиите на гърците, египтяните, германите и тн са доста общи.

flawless_
02-05-2012, 18:24
Право казвате; Вие Сте го обяснил по-съответствуващо. Атеизмът не е дотолкова пост-езотеричен в своята същност, за разлика от гореизброените, например.

gandalfepi4
02-05-2012, 18:43
Не знаех че има термин "пост-езотерика"...?

flawless_
02-05-2012, 18:51
Всеки знае, че пост-езотериката е източник или предводител на пре-невъзможния пост-реализъм. Да, когато си позволяваме да кажем, че винаги пост-езотериката е била привързана към блестящия пост-билатерализъм е така, но трябва да имаме предвид когато позитивизма иска да затъмни ориентализма!

defender
02-05-2012, 18:54
Атеизма няма философия или ритуали!

Как в атеизма да няма философия бе?! Искаш да кажеш, че е атеизма е лишен от възгледи, концепция и мироглед ли?! - да ти кажа и аз така мисля.

тълковен речник - филосо̀фия
1. Спец. Само ед. Наука за най-общите закономерности в развитието на природата, обществото и човешкото мислене.
2. Прен. Разг. Система от възгледи, концепции, убеждения; мироглед. Всеки има своя философия.

ок, значи казваш разликата е само в ритуалите.

gandalfepi4
02-05-2012, 19:10
Как в атеизма да няма философия бе?! Искаш да кажеш, че е атеизма е лишен от възгледи, концепция и мироглед ли?! - да ти кажа и аз така мисля.

Ми... ми добре. И аз мисля така.



тълковен речник - филосо̀фия
1. Спец. Само ед. Наука за най-общите закономерности в развитието на природата, обществото и човешкото мислене.
2. Прен. Разг. Система от възгледи, концепции, убеждения; мироглед. Всеки има своя философия.

И? Тук няма нищо, което да адресира позиции върху континуума теизъм-атеизъм. Какво трябва да има тук, което да подкрепя идеята че атеизма е философия, вместо позиция по определен въпрос?



ок, значи казваш разликата е само в ритуалите.

Разбира се че не. Не съм симплистичен като такъв виден пишкояд като теб.


Всеки знае, че пост-езотериката е източник или предводител на пре-невъзможния пост-реализъм. Да, когато си позволяваме да кажем, че винаги пост-езотериката е била привързана към блестящия пост-билатерализъм е така, но трябва да имаме предвид когато позитивизма иска да затъмни ориентализма!


Ааааа... схванах сега. Колко просто всъщност. Благодаря за обяснението и попълването на културата ми.

Прощавайте за проявеното незнание. Моля, продължете разговора Си с колегата гейск... defender, няма да ви прекъсвам повече :D

defender
02-05-2012, 19:18
пост-езотериката е източник или предводител на пре-невъзможния пост-реализъм.
пост-пост-пост-пост и да вдигнем тост, flawless кво пиеш - гроздова или сливова, черпя.

flawless_
02-05-2012, 19:19
Нямам нищо против, също така искам да Ви поздравя с една Българска народна песен:
"Бела съм, бела юначе
Целя съм света й огрела "
:cry: :( :-) :?

"пост-пост-пост-пост и да вдигнем тост, flawless кво пиеш - гроздова или сливова, черпя. "

Аз не пия.

HolyShit
02-06-2012, 16:57
Само протеин смесено с дека и кленбутерол,ей така за кеф.