PDA

View Full Version : Обрив



meli2001
11-25-2011, 21:04
Здравейте,искам да ми отговорите как да се отърва от обрива си без да ми бият инжекции....
Ето как стана работата:
На училище изяждам едно парче мандарина и точно на другата утрин някаква досадна пъпка ми се е лепнала на рамото,
аз не я пипам да не се раздразни и като пристигнах на училище разбрах,че вече са ми избили още 2 пъпки......така само за 2 дни имам 24 пъпки адски досадни,по челото,на палеца,цялото ми тяло и гръб в пъпки.....и знам,че когато хората се изприщят от немити плодове им бият инжекции,а аз просто не искам да си имам работа с 12 инжекции на дупето.....как да се оправя от обрива ми? :-o

Mi6inka
11-26-2011, 06:22
Ама ти сигурен/на ли си от какво точно са ти пъпките? Как разбра, че са от немити плодове? Може да имаш алергия?

Monte
11-26-2011, 12:29
Алергия нещо? :D Отиди при лекар и ако ти каже нещо за дупчене поиксай някой мехлем ! Едва ли проблема се решава с инджекции ! И аз ги мразя :-x

ImmortalSportFreak
11-26-2011, 19:45
Плодовете се мият,преди да се ядат.На това мама и тати не са ли те учили?

А относно пъпките-не можеш със сигурност да знаеш от какво са.Отиди на лекар-може да е някаква алергия.

meli2001
11-28-2011, 13:13
Днеска бях при джи-пито си и се разбра,че имам варицела(едра шарка)и просто съм си под карантина :grin: тъй че плода не е виновен.Сега искам да извикате моделатора и да ми заключите темата,щото не искам още отговори.