PDA

View Full Version : Дайте съвет, моля ви.



BarbiexBrutal
11-25-2011, 21:11
От седмица и нещо ходя с момче към което наистина имам чувства колкото и странно да звучи. Той казва, че сподиля чувствата ми, но тъй като преди бях изиграна сега ми трябва време да повярвам. Той е супер ревнив и понякога това наистина дразни.. знам, принципно е хубаво да видиш, че половинката ти те ревнува, но до определен момент. Както и да е.. Сега или аз ставам ревнива или наистина има проблем. В началото си говорехме супер много, поне по 3 часа вечер, сега, почти не си говорим. Виждамм, че публикува разни нещаа по стените на момичета.. Моля ви, дайте ми съвет какво да правя. Казаха ми, че попринцип това момче си пада леко женкарче, но ако заобича ли някое момиче супер много го пази. Мисля, че наистина ме обича, но все още не съм се уверила напълно, а и сега с тези неща които публикува по стените на момичетата.. Какво мислите, че трябва да направя? :(

error92
11-25-2011, 21:17
Прекалено много мислиш, по-скоро е било нещо моментно. И как така хем е женкарче, ама като се влюбил, айде не на мене тия :D не си заслужава според мен, но ти си знаеш, айде успех и дано не се прецакаш :) :grin:

stteLii
11-25-2011, 21:19
Какви неща публикува ?

umri
11-25-2011, 21:47
Бъди малко по-уверена в себе си и възможностите си. Комплексарка.

Седмица и нещо ходите и вече за шаблони на поведение от негова страна говориш.. аре застреляй се. Ясно ми е, че от последното изречение, само последната част разбра, но то ти стига.

DragonLady
11-25-2011, 22:30
Влюбен бил ... дааа бе та вие ходите от няма и 2 седмици айде моля....
Какво точно им пише по стените на тея момичета и повдигала ли си тема за това пред него?
Може да не е уверен във връзката ви ( че си пасвате и тн ), или просто да си му омръзнала и да иска нещо ново.

ledenakrasota
11-25-2011, 22:35
Не позволявай да ти влизат такива глупости в главата или кой какво ти е казал, защото така сама си го пожелаваш. :-D

Нищо няма да ти стане да го попиташ тактично, но без да му правиш забележка. :)

terry2
11-25-2011, 23:15
авторке, вие ходите от 1 седмица и вече не си говорите ? евала бе, обикновено се случва след няколко години връзка.. а тва с публикуването е едно на ръка. на твое място не бих се самозаблуждавала

sh3_1s_7h3_0n3
11-26-2011, 01:02
Ходите от една седм и не си говорите?
Мацко, ако скоро не се разделите, много ще страдаш. ;)
Намери си някой по-всеотдаен. Такива, дето ходят да се натискат напред-назад, да се лигавят и да публикуват разни неща по фейсбук стените на др момичета - женкарски истории. И без др предимно лиглите го правят, за момче е съвсем малоумно. ;)

g3
11-26-2011, 05:55
Поговорете.
Кажи му какво те дразни.
Ако няма ефект скоро го остави.
Според мен,не че толкова те обича,колкото има чувство за собственост над теб.Не му г позволявай.Ти не си ничия собственост.Не трябва и да бъдеш.

anonymous708973
11-26-2011, 09:47
Много генерални заключения правиш от няма и две седмици.
Първо, кво значи "супер ревнив" по твоите критерии?
Второ, какви неща публикува?
Трето и най-важно: С какво вътрешно усещане си за него? Интуицията ти попринцип добра ли е?

BarbiexBrutal
11-26-2011, 20:41
Уау.. Видях доста торицателни коментари.. Ам не сме спряли да си говорим.. Искаъ да кажа, че не си говорим нон стоп.. И не по толкова много часове.. Супер ревнив - ами например има 1 момче от класа ми което ме харесва, приятеля ми разбра и от няколко дни насам иска да го бие.. Ако видя някой приятел и го прегърна веднага почва да мрънка и да ме дразни.. И да, наистина аз имам чувства към него.. И до колкото виждам и той към мен.. И го показва, но просто сега се учудих.. А и разбрах, че няма нищо тревожно. Благодаря на всички ви!

headstrong26
11-26-2011, 20:48
Уау.. Видях доста торицателни коментари.. Ам не сме спряли да си говорим.. Искаъ да кажа, че не си говорим нон стоп.. И не по толкова много часове.. Супер ревнив - ами например има 1 момче от класа ми което ме харесва, приятеля ми разбра и от няколко дни насам иска да го бие.. Ако видя някой приятел и го прегърна веднага почва да мрънка и да ме дразни.. И да, наистина аз имам чувства към него.. И до колкото виждам и той към мен.. И го показва, но просто сега се учудих.. А и разбрах, че няма нищо тревожно. Благодаря на всички ви!

Няма отрицателни коментари,просто всеки си казва мнението.Аз мисля че е по-добре да не влияеш от хорското мнение...1 защото не знаеш кой какво ти мисли и 2 защото колкото и да ти говорят дори и за добро,докато ти сама не си изпатиш няма как да разбереш..

MihaelaMM
11-26-2011, 21:42
две седмици? каква любовввввв, какво нещо ??

g3
11-27-2011, 04:20
3а 2седмици не може да има любов.
Той те има за своя собственост.