PDA

View Full Version : Как да сваля момче



Vanq96
11-25-2011, 21:48
много ви моля дайте идеи:
аз страшно много харесвам едно момче от училище но не се познаваме - по-точно той не ме познава, но аз като го видя се разтапям. какво да направя за да ме забележи? ](*,) :smt089

TykaSePisheNick
11-25-2011, 22:02
Съблечи се.

WhereIsTheLove
11-25-2011, 23:10
Случвало ми се е. Значи първо виж в неговия клас имаш ли познати.. от там тръгва всичко , ако имаш познати разпитай ги за него.. за скайп и т.н и оттам го намери поговорете си (не му казвай директно че го харесваш ) Така вече в даскало той ще те вижда , обаждай му се и ако ти пише редовно и ти се обажда в даскало значи има интерес .. ако не.. сама си прави извода :) // Личен опит. ( получи се ;д )

Seattle
11-25-2011, 23:19
Има доста изписано по въпроса. Ползвай търсачката.
Късмет с начинанието.

error92
11-25-2011, 23:20
Значиии докато върви по коридора му влез в гръб с метален стол или тухла четворка, пък ако в класната стая има отворени прозорци и той гледа през някой от тях просто го бутни. И в 2-та случая е свален, ако не вярваш - пробвай 8)

nepowtorima
11-26-2011, 07:52
Значиии докато върви по коридора му влез в гръб с метален стол или тухла четворка, пък ако в класната стая има отворени прозорци и той гледа през някой от тях просто го бутни. И в 2-та случая е свален, ако не вярваш - пробвай 8)

Ахахахах :lol: Това действа да..
Ами.. потърси го в фейсбук .. или някъде там /да, нещата вече там стават/
Пишете се.. т.н. Ако нямате познати и няма начин как да се запознаете.. просто спираш..

anonymous708973
11-26-2011, 09:31
Ти не питаш как се "сваля" момче, а как да се запознаеш с него.

Не че и двете са много трудни.

LeprikonA
11-26-2011, 13:42
Значиии докато върви по коридора му влез в гръб с метален стол или тухла четворка, пък ако в класната стая има отворени прозорци и той гледа през някой от тях просто го бутни. И в 2-та случая е свален, ако не вярваш - пробвай 8)

това ми хареса :lol: :lol: гарантиран успех.
ако все пак не искаш да го убиваш (все още) - може като за начало да се запознаеш с него.

Boyman
11-26-2011, 14:59
Глупав въпрос. Какви отговори очакваш? :-o

ariimeri97
11-26-2011, 15:07
абе не е глупав въпроса ама айде, само дето не мога да ти помогна :(

ADMIRALKA14
11-26-2011, 15:09
С тухла четворка!Действа безотказно! :wink:

iwannowaa
11-26-2011, 15:15
Един шут в слабините и със сигурност ще го свалиш на земята. Но се надявам, не това ти е целта. Аз какво бих направила ако съм на твое място ... когато се засечем из коридорите или двора ще му се усмихвам, ще задържам погледа си върху него, абе да разбере, че съм го забелязала. Пробвай да го заговориш за нещо - примерно имате контролно, а неговият клас го има предния час - питай "трудно ли беше, какви бяха въпросите и т.н." Ако те е срам толкова директно потърси общи познати, които да ви запознаят или му намери от някъде скайпа или фейсбука почнете да си пишете и виж дали има интерес. Но контактът очи в очи е най-предпочитан - така можеш да му висиш и реакцията и поведението. Айде стискаме палци ... успех мила :-)

Ducati
11-26-2011, 17:03
С хак.

ScarletBite
11-26-2011, 17:24
ако имате общи познати уговори запознаване. ако ли не, го заговори като се разминавате... абе покажи му направо, че го харесваш. ако си що-годе хубава, ще те покани да излезете.
бтв, винаги можеш просто да го аднеш във фейсбука... 8-)

bwef
11-26-2011, 17:32
апффф .. стига с тия тъпи въпроси wааа :(

thelover3
11-26-2011, 18:49
ами можеш да му вземеш скайпа(или го поискай от общите ви познати) и започнете да си пишете. намерете си общи теми. не му казвай дикектно, а му покажи, че го харесваш. покани го на среща и так . ако и той те харесва, ще разбереш. успех :)

ivelinaivanova93
11-27-2011, 05:57
с правата лупата по главата и ще е свален :D ми отиди при него и се запознайте :) опитай се да го опознаеш и ако видиш ,че има смисъл продължавай ако не чепа и следващия :D