PDA

View Full Version : Помощ..



callia
11-25-2011, 21:59
Аз сега пиша, за да си излея душата. Ако ще отговаряте, давайте съвети, моля ви, а не да ми казвате 'Не му мисли сега, не ти е времето', 'Ще видиш, полсе ще е друго' или 'Ей, лапе смотано, не ми се прави на велика...'

Та, аз съм момиче на по-малко от 15 год., умишлено няма да кажа колко точно. Не съм тормозена, още по-малко - мразена. Напротив, всички се държат адски мило с менПроблемът е, че не мога да разбера кога се държат престорено-приятелски (подигравателно) или наистина съм им приятна..

Компанията ми се състои от пушачи, всичките ми добри приятлски и приятели пушат с изключение на 2-3. Искам да разбера дали ако почна да пуша ще се 'отдръстя', или.. винаги ще си остана книгочетящата зубърка... всъщност аз се опитвам да съм от 'готините', без да пуша.. но не ми се получава много...?

ЗАДРЪСТЕНАААААААААААА СЪЪЪМ!!!!!!!!

Beroobs
11-25-2011, 22:04
Миии не ходи с тая компания :?

GLaDOS
11-26-2011, 00:34
За нищо на света не прави следните две грешки :
1 Не спирай да четеш книги ,само заради идеята да си "готина " в очите на другите . Аз изобщо не четях като мислех че е готино... мина време и ме беше срам да кажа колко книги съм прочел .
2 НЕ започвай да пушиш заради другите . Може и да си мислиш че е готино ,но после ще съжаляваш . Имам приятели ,които съжаляват че не могат да ги откажат . И никак НЕ Е ГОТИНО . Не е определящ фактор .
А за отношението ... ами с времето ще се научиш да разпознаваш кой се гаври и кой е истински приятел .
Просто бъди по-отворена ,общувай ...

Chacho
11-26-2011, 00:55
Пушенето няма да ти помогне, а и ще ти изяде джобните.

Човек обикновено не избира между умен и готин, малко вероятно е да си само едно от двете.

Имаш нужда от:
-Самочувствие
-Чувство за хумор
-Амбиции
-Лично мнение
-Отзивчивост
-Липса на его
-Динамика в интересите и заниманията
-Опит

gl, hf!

stteLii
11-26-2011, 08:04
ще викаам пооомоооощ поммоооощ тозии мъж е луд и не тръгваа. денс денс денс .

Ъм..такова..значиии задръстена била..Еми намери си задръстена компания.

callia
11-26-2011, 18:26
А защо трябва да си търся 'задръстена' компания? Ще стане още по-зле. Сегашните ми приятели се държат много готино с мен.. не знам дали написах, но не са ме карали да пуша.. просто имам чувството, че съм 5тото колело.

Hayashi
11-26-2011, 18:32
Аз съм епично готина и не пуша.
А ти ако си задръстена и по 150 кутии да пушиш на ден пак няма да станеш готина.

callia
11-26-2011, 19:16
Hayashi, не е така. Има едно момиче, което беше суперсмотано и като почна се изстреля право нагоре в класацията. Не знам в какво даскало и в какъв град си, но при мен 'да си готин' очевидно не е това, което ти си мислиш.

needle
11-26-2011, 20:54
След като нямаш проблем с приятелите си, тогава какъв е смисъла да се променяш и тази промяна да ти коства здравето, замисли се дали си струва. Иначе цигарите няма да ти дадът свръхсили и да познаваш кой ти се прави и кой е отковен с теб. Това ще започеш да го усещаш с времето, засега просто бъди откровена и със самочувствие, защото ако сама се смачкваш, няма как другите да не те мачкат.

DeaD_SouL
11-26-2011, 21:04
Пушенето беше модерно, когато аз бях 7ми клас... Сега съм на 20 хахха можеш да разбереш за какво става въпрос. Не си заслужава изобщо...

За да разбереш кой какво и как ти препоръчвам филма Lie to me. Много помага за разбиране на хорските реакции, но да знаеш, че си е на 50% усещане :)

Fiction7577
11-26-2011, 21:14
Hayashi, не е така. Има едно момиче, което беше суперсмотано и като почна се изстреля право нагоре в класацията. Не знам в какво даскало и в какъв град си, но при мен 'да си готин' очевидно не е това, което ти си мислиш.

Точно така е, както ти казва Hayashi.
А ти, от това което каза, по какъв критерий се определя кой е готин и кой не, повече от 6 клас не ти давам.

Недей почва с фасовете, ще съжаляваш.

Mi6inka
11-27-2011, 07:46
Абее я стига глупости. Не ги почвай! Ще видиш след време в годините( и то в близките), това няма да е индигатор за 'готиност'. Бъди себе си и който иска да те харесва. В крайна сметка такива приятели ти трябват, които да те харесват такава каквато си, а не ...