PDA

View Full Version : Причини ?



tit
11-25-2011, 23:15
Понякога ние момичетата си мислим, че дадено момче иска да е с нас само заради секса. Но ако момичето е девствено би трябвало момчето да е наясно, че няма да стане туку така. Кои са причините поради които едно момче би искало да прави секс с девтвено момиче? :neutral:

AlokiNn
11-25-2011, 23:17
Според мен не виждам чисто сексуални причини за да спя с девственица..
Може би защото са с малки пишки и им е тясно и хубаво ? :-o

terry2
11-25-2011, 23:21
чувства.
и рядкото явление "девственица".

Downtown
11-25-2011, 23:35
Причини поради които момче би искало да прави секс с девствено момиче?
Ми ако и момчето е девствено... или се е влюбил в някоя девствена мацка - горкия ;/
Аз се моля да господ да не ми се налага никога повече да го правя с девствена мацка ... един път ми е достатъчен ...

Darinella
11-26-2011, 07:21
За да и бъди първият. :)

peace2dafame
11-26-2011, 07:33
Като за начало, момчетата не си ги подбират по това дали са девствени или не :) Това е въпрос на развитие на самото момиче и сексуален опит (ако има такъв) :) Аз лично харесвам девствени момичета, но не мисля, че това е условие да си ги подбирам хах :) Момчето иска да бъде с нея не защото иска да я отвори, а защото му харесва самото момиче. А и дори да е девствена, има толкова много други начини да се задоволи с едно момче :) Въпрът е самото момиче какво иска.

adidaskataWE
11-26-2011, 08:42
Като за начало, момчетата не си ги подбират по това дали са девствени или не :) Това е въпрос на развитие на самото момиче и сексуален опит (ако има такъв) :) Аз лично харесвам девствени момичета, но не мисля, че това е условие да си ги подбирам хах :) Момчето иска да бъде с нея не защото иска да я отвори, а защото му харесва самото момиче. А и дори да е девствена, има толкова много други начини да се задоволи с едно момче :) Въпрът е самото момиче какво иска.

+ :)

Hilary_
11-26-2011, 09:14
чувства.
и рядкото явление "девственица".
това е .. !!

Rebirthing
11-26-2011, 09:24
Е все някое момче ще трябва да прави секс с девствено момиче, освен ако тя не реши да се отвори с краставица / примерно :D /.
А за тези които умишлено търсят девственици - ясно, че не са наред с главата :booooomb: !

anonymous708973
11-26-2011, 09:49
Чувства, естествено, какво друго.

Не говорим за тия, които си падат нарочно по девствени.

DragonLady
11-26-2011, 12:16
Ако изключим изродите дето девствените момичета са им фетиш, причините могат да са много.
Може да се е влюбил в нея преди да разбере, че е девствена или и той да е девствен и да го е страх да не се изложи пред някоя опитна кака, и тн. и тн куп причини.

fenkaaa
11-26-2011, 12:35
чувства.
и рядкото явление "девственица".

MaLkaTa_LaDy
11-26-2011, 12:42
Леле... Нямам думи. Звучите все едно да си девствена е нещо ужасно. На къде отива света...

marilyn
11-26-2011, 13:46
Аз съм на мнение, че когато едно момче харесва едно момиче, това че е девствена не би го спряло. И все пак повечето предпочитат опитни. :)

bratignat
11-26-2011, 14:11
Понякога ние момичетата си мислим, че дадено момче иска да е с нас само заради секса. Но ако момичето е девствено би трябвало момчето да е наясно, че няма да стане туку така. Кои са причините поради които едно момче би искало да прави секс с девтвено момиче? :neutral:

Значи понякога момичетата сте на прав път :D Причините да искаме секс с вас е природата. Ако си забелязала мъжките катерици чукат женските. Сред катериците не са на почит дълбоките приятелства, но определено ядат лешниците заедно. Женските ядат и орехи.

Има повече причини да не искаме девственици - основната, че са като Драгомански дървени брикети - топлят, обаче раздвижиш ли се, ще изгасне огънят. Причините за са....донякъде е интересно да бъдеш първия, помпа самочувствието, обаче е и голяма отговорност. Ако се вкараме в по-големи филми, на подсъзнателно ниво, да си първия е все едно да маркираш жемната, да маркираш територия. Има подобни изследвания, определено има някакъв мит около секса с девствени, значи има някаква причина за това. Каква точно е....."ху ноус?"

П.П. Дразнимс е обаче и на "общи момичета"...такива, с които почти свеки познат вече е бил.

djipsito
11-26-2011, 14:11
Аз съм на мнение, че когато едно момче харесва едно момиче, това че е девствена не би го спряло. И все пак повечето предпочитат опитни. :)

И аз така мисля.

bReAk3R
11-26-2011, 16:48
Като за начало, момчетата не си ги подбират по това дали са девствени или не :) Това е въпрос на развитие на самото момиче и сексуален опит (ако има такъв) :) Аз лично харесвам девствени момичета, но не мисля, че това е условие да си ги подбирам хах :) Момчето иска да бъде с нея не защото иска да я отвори, а защото му харесва самото момиче. А и дори да е девствена, има толкова много други начини да се задоволи с едно момче :) Въпрът е самото момиче какво иска.