PDA

View Full Version : Как да направя весело приключение с какичка....малко помощ..



sheisthenumberone
11-26-2011, 00:56
Не знам дали темата е за тук обаче...........запознах се с една мацка тя е по голяма от мен с някъде 8-9г тва не е от голямо значение.........живеем близо един до друг делят ни някъде 50-60км не е проблем принципно защото и 2мата имаме коли , все още не сме се виждали на живо и нямам телефона............ опитах да и взема тела ама нещо не успявам...... пишем си рядко с нея щото работи и беше заета напоследък но се надявам да се увеличи комуникацията с нея,тя ми каза че целите в живота и се припокриват на 100% с нейните......... напоследък ми праща мечки прегрътки в скайп и днес даже ме нарече слънце!??!? също така ми каза че не искала да си разменяме за сега телефоните ;( да позабавим с размяната на телефоните тва ми казва.......... според мене лично мацката много ми се кефи не знам как да и взема тела нито как да успея да я накарам на среща да сме заедно или на вечеря тя е трудна признавам си.....много е красива иииии много искам да го правим с нея :oops: и да имаме някаква връзка или да сме гаджета или просто секс макар че нз дали ще стане само последното тя си търси уж сериозна връзка както и аз.. даите някакви идейки как да приеме да излезе с мене тя не ми е отказала просто не казва нищо може би трябва да измисля нещо много интересно че да я заинтригувам знам ли...........

Oy7ofCon7roL
11-26-2011, 04:45
1. Това, че си допадате в скайп не значи, че ще си допаднете и на живо.

2. Това, че тя е по голяма от теб с 8,9 години ще се окаже доста голяма пречка в евентуалните ви по нататачни отношения освен ако не е само секс иначе още на първата ви среща ще те "схруска".

3. Това, че не сте от един град също ще бъде пречка в евентуални опити за нещо сериозно.

4. Това, че тя или ти сте мили в скайп и си пращате цунки, прегрътки и си говорите на галено не значи нищо(но ти би трябвало да го знаеш ако имаше някакъв experience в тази област.

5. По приказките ти съдя, че момичето е поне на 26, 27 години. Повярвай ми ако искаше да ти даде телефона си щеше да го направи, на тия години тя отдавна е преминала през фазата да се прави на ощипана госпожичка и трудно достъпна в смисъл такъв, не, че са лесни на тия години, а просто няма да тръгнат да ти говорят с заобикалки ако искат нещо...

Общо взето ако искаш да излезеш с нея карай направо без да го увърташ, няма кво да му мислиш толкова.

BrokenKnight
11-26-2011, 05:57
пич, хвани си някоя на твоите години горе - долу, мацката едва ли ще търси нещо само за секс на тия години

плюс това ви делят 50-60 км, което също е проблем, нищо че имате и двамата коли

ако си пишеш така и с нея, не се очудвам защо няма интерес от нейна страна .. не прочетох едно смислено изречение от поста ти ... и мисля, че темата не е за тука, още повече направо е за ключ. :)

Oy7ofCon7roL
11-26-2011, 06:32
и мисля, че темата не е за тука, още повече направо е за ключ. :)

Темата изобщо не е за тоя форум, иначе е уцелил раздела според мен.

BrokenKnight
11-26-2011, 06:54
и мисля, че темата не е за тука, още повече направо е за ключ. :)

Темата изобщо не е за тоя форум, иначе е уцелил раздела според мен.

всякакви сбъркани хорица в тоя форум, мисълта ми беше, че малко или много автора не е чак толкова малък (по пътя на логиката има кола, значи трябва да има и свидетелство за управление, следователно е пълнолетен достатъчно пораснал ... не е сигурно, само се предполага :Д)

в такъв случай, ако съм прав, то той няма акъл в главата

bubkaa93
11-26-2011, 07:38
От това,което прочетох мисля,че ти искаш повече да спиш с нея от колкото да имате нещо по-сериозно.Щом не ти дава телефона си и не иска все още да се видите това означава,че няма никакъв интерес към теб.Намери си момиче,което е на твоите година и живее в града ти за да ти е по-лесно.

anonymous708973
11-26-2011, 09:54
също така ми каза че не искала да си разменяме за сега телефоните ;( да позабавим с размяната на телефоните тва ми казва.......... според мене лично мацката много ми се кефи

Как, за Бога, стигна до това заключение?! Ако ти се кефеше, досега да ти е дала номера си.
Не, сериозно, съжалявам, че не погледнах кой е пуснал темата.

NomNomNom
11-26-2011, 11:08
Вземи продай още няколко Ipad-a , или й предложи на нея да си купи.

xxxbrokenhearthxxx
11-26-2011, 11:28
Трололо..

sheisthenumberone
11-26-2011, 12:48
От това,което прочетох мисля,че ти искаш повече да спиш с нея от колкото да имате нещо по-сериозно.Щом не ти дава телефона си и не иска все още да се видите това означава,че няма никакъв интерес към теб.Намери си момиче,което е на твоите година и живее в града ти за да ти е по-лесно.Не повече от всичко искам връзка с нея сериозна :D

Sirius
11-28-2011, 15:47
Хахаха пак ли ти бе задръстеняк.... :razz: :razz: :razz: (прегледайте му темите на тоя)

Психопрофил: ти си некъв 21 (до колкото помня) годишен смотаняк дето е оше девствен и отчаян и по цял ден киснеш по сайтове за запознанства, чатове и тн. Писал ти е някой 3 съобщение по скайп - най вероятно дори не е жена, а некой пичага си прави ташак с тебе в свободното време, а и да е жена просто се гаври с тебе защото вижда какъв смотаняк си. Пратили ти 2 мечки в скайп и само дето за сватба не мислиш..... :razz: :razz: :razz: :razz:

BrokenKnight
11-28-2011, 16:14
O Боже ...... сериозна връзка искал :razz:

granger
11-28-2011, 16:17
Абе ,пич! Що не си седнеш на гъза и не си намериш гадже г/д на твоите години , ами гониш некви какички ,които ОЧЕВИДНО НЯМА да пуснат?! Ако имаше зор каката щеше да си даде номерчето. Тва не ти е първата такава тема. :o

anonymous708973
11-28-2011, 16:27
Ама тва не е мой цитат 8-)

Oy7ofCon7roL
11-28-2011, 17:14
Кви сте лоши всичките, дайте му малко кураж на момчето бе....

anonymous708973
11-28-2011, 17:38
Прочети му старите теми и тогава пак кажи да му даваме кураж.

ThroughStruggle
12-01-2011, 16:52
Голям смях пада.

Oy7ofCon7roL
12-01-2011, 17:19
Прочети му старите теми и тогава пак кажи да му даваме кураж.

И да искам не мога, вече я няма тая опция или поне още не са я пуснали :)

Utopia
12-01-2011, 17:56
изобщо много забавно :)
целите им се покриват а той не знае какво иска ?! секс за вечерта, сериозна връзка, чикия в тоалетната на ресторатна.

говорим си на слънце а си нямаме телефони, щото тя не си дава номера.

ей ся и аз ще ти пратя по скайпа мечи прегръдки, .. как ли ще изтълкуваш!?

8-9 години разлика при положение, че и двамата имате коли, ..
значи ти си на около поне 20, а тя наближава 30.

малко са ви различни вижданията и темповете в живота.
освен ако не си няколко много осъзнал се човек, знаещ какво иска да работи в тази посока, но щом си пишеш тука проблема едва ли си такъв.

какво да те посъветваме ?!
как да излезеш с жена, с която си пращате мечета по скайп, ..... хм..
много лесно>?! когато пораснете то ще се случи от само себе си :)

spectate
02-28-2012, 01:04
Напълно съм съгласен с тебе само дето първата среща може и да не го схруска завси дали ще си повярва достатъчно общо взето брат наи добрия ти шанс да напраиш нещо е да си самоуверен и да деистващ направо пък ако стане стане ако не прдължаваш със следващата и та на татък