PDA

View Full Version : София сити.



burpp
11-26-2011, 09:50
Първо, да ви приветствам с добро утро.
Добро и на мен. Прекрасно <3

Въпрос: Къде в София има заведения предлагащи по модерен хип-хоп и рап. Да отоврим дума за БГ Рап-рапета (Лош-а, Атила, Ринейл, Мд Беда иииии много-много-други). Абе да има парти хард ми се върти в главата. Пояснявам, че става въпрос за Петък, Събота вечер.
Е ?

shadow4e
11-26-2011, 10:22
Специално тази вечер има парти в микстейп 5 и в едната зала ще са те, в другата ще са Камп и Фрут сешъна и разни други. Иначе следи си ивентите. Кажи и за кой петък и събота те интересува.

burpp
11-26-2011, 10:38
Ами може би е раничко за ивенти, които ме вълнуват, но става впърос за средата на следващия месец. Затова не питам конкретно. Питам за такива общи мероприятия, които се състоят периодично. Но, когато наближи пътуване към София, ще ви (те) подсетя отново, Лили.

shadow4e
11-27-2011, 10:29
Вчера ходих на товато и не беше лошо, обаче много се забавиха, първият час и половина пускаха само някви глупости, беше пълно с повярвали си бели негри и отвсякъде пушеха коз. Дъ топ стопърс пък така бяха прекалили със субстанциите, че пяха по един и на смени, докато се свести другият. Бяха яки и Лого5 също, както и Нокаут, Уош не го хванах, щото с това забавяне то стана 4 и си тръгнах, нямам сили повече часове да вися права и да танцувам. :D

fear4o
11-27-2011, 10:31
The Box ако още бачка е добро местенце

burpp
11-27-2011, 11:15
Вчера ходих на товато и не беше лошо, обаче много се забавиха, първият час и половина пускаха само някви глупости, беше пълно с повярвали си бели негри и отвсякъде пушеха коз. Дъ топ стопърс пък така бяха прекалили със субстанциите, че пяха по един и на смени, докато се свести другият. Бяха яки и Лого5 също, както и Нокаут, Уош не го хванах, щото с това забавяне то стана 4 и си тръгнах, нямам сили повече часове да вися права и да танцувам. :D

Къде е това ?

torVPN
11-27-2011, 11:28
http://vbox7.com/play:m2e67ed2eb

Greennight
11-27-2011, 11:31
Абе а има ли заведения дето пускат хип хоп/рап и не изискват да си пълнолетен ?

shadow4e
11-27-2011, 12:34
Вчера ходих на товато и не беше лошо, обаче много се забавиха, първият час и половина пускаха само някви глупости, беше пълно с повярвали си бели негри и отвсякъде пушеха коз. Дъ топ стопърс пък така бяха прекалили със субстанциите, че пяха по един и на смени, докато се свести другият. Бяха яки и Лого5 също, както и Нокаут, Уош не го хванах, щото с това забавяне то стана 4 и си тръгнах, нямам сили повече часове да вися права и да танцувам. :D

Къде е това ?
В микстейп 5, ама то няма всяка седмица, това се считаше за партито на годината за тези изпълнители, имаше над 1500 човека. Ооо и Скилър беше страшно добър в бийтбокса.

Claymore
11-27-2011, 12:51
Една вечер в Делано си задраха гъзовете от рап и се изнизах на момента.
Бордо, Зенобия и др. ако бутнеш някой лев музиката е по твой вкус.

shadow4e
11-27-2011, 14:19
Не съм толкова заета, естествено, че излизам и че си и мързелувам. Никога не съм твърдяла, че не излизам от вкъщи, не чета книжки, не гледам филми и не вися във форума. :D

nyancat
11-27-2011, 14:22
Микстейп е онова под НДК,където правят DnB партита,НАЛИ?

shadow4e
11-27-2011, 14:27
Всякакви партита правят, иначе да, до НДК е.