PDA

View Full Version : Отговорност



scrooper
11-26-2011, 11:29
Хора, поемате ли отговорност или гледате да се скатавате?
Стараете ли се да си изпълнявате задълженията или както дойде?
А как се чувствате, ако редовно не поемате, респективно поемате отговорност?
Например напоследък се усещам, че не правя кой знае какво, не помагам често и не организирам нищо. И съм в дупка, така да се каже...

Soraq
11-26-2011, 11:40
Ужасно много зависи от ситуацията. По принцип съм отговорна, но има дни, в които не му пука. 8-)

Shturrrche88
11-26-2011, 11:43
От малка съм научена да нося отговорност-както за действията си, така и за бездействието си.
Винаги съм помагала вкъщи с каквото мога. Сега вече нося отговорност по друг начин.

anonymous708973
11-26-2011, 12:05
Научили са ме да поемам отговорност за действията си, както и да поемам отговорности. Това ми е една от изключително силните страни. Поела ли съм отговорност за нещо, обещала ли съм го, значи то ще се случи по най-добрия възможен начин. Харесва ми нещата да зависят от мен, да съм лидер и да планирам как да се случат.

В домакинството помагам доста стабилно.

Anichkaxxwee
11-26-2011, 12:08
Ужасно много зависи от ситуацията. По принцип съм отговорна, но има дни, в които не му пука. 8-)

+1 И аз така.. :D

xxxbrokenhearthxxx
11-26-2011, 12:20
I don't give a f*ck..

Monte
11-26-2011, 12:32
[quote="PinkPan7her"]Научили са ме да поемам отговорност за действията си, както и да поемам отговорности. Това ми е една от изключително силните страни. Поела ли съм отговорност за нещо, обещала ли съм го, значи то ще се случи по най-добрия възможен начин. Харесва ми нещата да зависят от мен, да съм лидер и да планирам как да се случат.

+1 И аз съм така :mrgreen:

Irti
11-26-2011, 12:38
Научили са ме да поемам отговорност за действията си, както и да поемам отговорности. Това ми е една от изключително силните страни. Поела ли съм отговорност за нещо, обещала ли съм го, значи то ще се случи по най-добрия възможен начин. Харесва ми нещата да зависят от мен, да съм лидер и да планирам как да се случат.

В домакинството помагам доста стабилно.

Все едно аз съм го писал. За домакинството - мога да пера, да готвя, да чистя, да мия, да подреждам.. мога почти всяка "женска работа" и не ме е срам от това, че съм мъж и ги знам тези работи. Няма мъжка, няма женска, няма приятна работа, но трябва да се свърши.

scrooper
11-26-2011, 19:32
От малка съм научена да нося отговорност-както за действията си, така и за бездействието си.
Винаги съм помагала вкъщи с каквото мога. Сега вече нося отговорност по друг начин.
Какъв е тоя начин? :О

Hayashi
11-26-2011, 20:21
Като цяло съм отговорна и каквото кажа го спазвам. Мога добре да преценявам ситуациите.
У нас сме си разпределили кой за какво отговаря.

Lucho
11-26-2011, 21:07
Поемам пълната и цялата отговорност, когато е необходимо и когато си струва.

Там където не си струва да се занимавам се скатавам, което е абсолютно нормално...

Wwwooow
11-27-2011, 10:09
Ужасно много зависи от ситуацията. По принцип съм отговорна, но има дни, в които не му пука. 8-)
+и аз. Ако преценя, че има смисъл и е важно - съм отговорна, ако не - Не.

IlovEmyPuffYToY
11-27-2011, 10:22
Ужасно много зависи от ситуацията. По принцип съм отговорна, но има дни, в които не му пука. 8-)
+и аз. Ако преценя, че има смисъл и е важно - съм отговорна, ако не - Не.

ImmortalSportFreak
11-27-2011, 11:06
Като цяло съм отговорна и каквото кажа го спазвам. Мога добре да преценявам ситуациите.
У нас сме си разпределили кой за какво отговаря.

bebzgirl
11-27-2011, 11:46
Много обичам да се изявявам и като поема някаква отговорност/задължение го правя до край.Има обаче неща,които изобщо не искам да ги правя,но когато трябва нямам избор и ги правя.Гледам да не бягам от задълженията си,но понякога се получава така,че ,,претупвам'' нещата,които са ми в тежест,когато ги правя. 8-)

sexa_na_kompleksa
11-27-2011, 13:54
От малка съм научена да нося отговорност-както за действията си, така и за бездействието си.
Винаги съм помагала вкъщи с каквото мога. Сега вече нося отговорност по друг начин.

Абсолютно.