PDA

View Full Version : Проблем със слушалки за телефон!



EddWard
11-26-2011, 12:34
Здравейте ,
От вчера имам проблем със слушалките на телефона ми ,по скоро само с едната слушалка От едната слушалка се чува песента а от другата не се чува .Има едно леко захапано място (предполагам ,че котето го е направило) и понякога като го натисна от развалената слушалка се чува лек съвсем ниско честотен звук .Натисна ли го по силно звукът се увеличава ,но ако го мръдна то пак млъква .Телефонът е Samsung модел GT-S5230 а върху слушалките пише western .Не знам как да го оправя?За четвърти пореден път купувам слушалки но и тез се развалиха .Предложете ми нещо друго ,освен купуване на нови .Ако не разбирате ще кача снимки !

xxxbrokenhearthxxx
11-27-2011, 06:16
Прекъснал си кабела. Ако можеш разглоби слушалката, виж кой кабел се е скъсал/отпоил и го управи.

badboy28
11-27-2011, 06:56
Здравейте ,
От вчера имам проблем със слушалките на телефона ми ,по скоро само с едната слушалка От едната слушалка се чува песента а от другата не се чува .Има едно леко захапано място (предполагам ,че котето го е направило) и понякога като го натисна от развалената слушалка се чува лек съвсем ниско честотен звук .Натисна ли го по силно звукът се увеличава ,но ако го мръдна то пак млъква .Телефонът е Samsung модел GT-S5230 а върху слушалките пише western .Не знам как да го оправя?За четвърти пореден път купувам слушалки но и тез се развалиха .Предложете ми нещо друго ,освен купуване на нови .Ако не разбирате ще кача снимки !И аз имам подобен проблем с мойте слушалки на Nokia N86 8MP.Слушалките са модел - Nokia (AD-54+HS-83) и 2-те работях,само че 1 е по-слаба.Кабелът никъде не е прекъснат.Къде може да е проблема?