PDA

View Full Version : ПРОБЛЕЕЕМ



pein1
11-26-2011, 13:32
Здравейте на всички :) .. момче на 16 съм и имам 1 проблем ... защо като майсторбирам или правя секс .. и свършвам спермата ми не е бяла ... не мога да го обясна .. моля ви помогнете !

granger
11-26-2011, 13:46
Ми не знам , явно при маЙсторбация излиза друга ... и каква е на цвят като не е бяла?! Зелена :shock: ? Пък и много зависи ,ако пушиш и тн. Не е казано,че трябва да е бяла като сняг..Нормалният еякулат има белезникав, сивкавобял през жълтеникавобял до млечно бял опалесциращ вид.
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.

pein1
11-26-2011, 13:50
Ми не знам , явно при маЙсторбация излиза друга ... и каква е на цвят като не е бяла?! Зелена :shock: ? Пък и много зависи ,ако пушиш и тн. Не е казано,че трябва да е бяла като сняг..Нормалният еякулат има белезникав, сивкавобял през жълтеникавобял до млечно бял опалесциращ вид.
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.


не пуша и е нещо като прозрачна мн леко набелва ... винаги е била такава ...

Boyman
11-26-2011, 15:14
Ограничи мастурбирането до 2 пъти седмично!

Monte
11-26-2011, 20:17
Ми не знам , явно при маЙсторбация излиза друга ... и каква е на цвят като не е бяла?! Зелена :shock: ? Пък и много зависи ,ако пушиш и тн. Не е казано,че трябва да е бяла като сняг..Нормалният еякулат има белезникав, сивкавобял през жълтеникавобял до млечно бял опалесциращ вид.
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.

+1 Взе ми думите от устата. Ако ограничиш майсторлъка може и да излезне нещо бяло. :lol:

pein1
11-26-2011, 20:33
Ми не знам , явно при маЙсторбация излиза друга ... и каква е на цвят като не е бяла?! Зелена :shock: ? Пък и много зависи ,ако пушиш и тн. Не е казано,че трябва да е бяла като сняг..Нормалният еякулат има белезникав, сивкавобял през жълтеникавобял до млечно бял опалесциращ вид.
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.

+1 Взе ми думите от устата. Ако ограничиш майсторлъка може и да излезне нещо бяло. :lol:

имало е случей в който не съм майсторбирал 1-2 седмици .. и после пак не излиза бяло .... но ако спирам майсторбирането трябва да спра и секса предполагам ;х

granger
11-26-2011, 20:36
Пише се МАСТУРБИРАМ бе! Не ми ли схвана първото изречение?!

Boyman
11-26-2011, 20:45
Като не си запознат, защо питаш по форумите, а не отидеш с майка си на андролог?

terry2
11-26-2011, 22:26
специалист! не ми звучи безобидно, да не те плаша..

Monte
11-27-2011, 12:30
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=210692

Поправям се : При продължителен застой спермата става жълта, а при често мастурбиране става бяла. Нормалният и цвят е от беленикав до жълтеникав. Ако е много жълта задалжително лекар !!!!