PDA

View Full Version : Шампоан



BonnieandClyde666
11-26-2011, 13:59
http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/servlet/segment/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_produkte_haarpflege/balea_produkte_haarpflege_shampoo/7376/balea_vitamin_shampoo.html -ако го е ползвал някой, да каже какви са му впечатленията, дали добре се отразява върху косата?

FuCKkK13
11-26-2011, 14:34
добре де - 2 големи теми за косата,1 за отг. на всякакви въпроси и ти правиш тема за единия шампоан.. ей това не го разбирам :?

по темата: не съм го ползвала и не мога да ти помогна

mine
11-26-2011, 14:55
добре де - 2 големи теми за косата,1 за отг. на всякакви въпроси и ти правиш тема за единия шампоан.. ей това не го разбирам :?

по темата: не съм го ползвала и не мога да ти помогна


Момичето иска повече от 1-2 мнения, които няма да и помогнат. Не я вини че е направила нова тема все пак е форум. И не се заяждам просто се изказвам :*

По темата : И аз не съм го използвала :С

FuCKkK13
11-26-2011, 15:01
^ в тези теми ако и в трите беше попитала със сиг. щеше да получи повече мнения от колкото получи сега.. защото като гледам смао ние двете и' отговорихме.. все пак ако иска да попита и другата,може повечко хора да отг. :)

mine
11-26-2011, 15:06
^ в тези теми ако и в трите беше попитала със сиг. щеше да получи повече мнения от колкото получи сега.. защото като гледам смао ние двете и' отговорихме.. все пак ако иска да попита и другата,може повечко хора да отг. :)

Ам..аз лично за пръв път го виждам тоя шампоан :D И едва ли има много хора които са го използвали..

musS
11-26-2011, 16:49
аз също не съм го използвала, но по принцип нещата на балеа не струват според мене.. :? :?