PDA

View Full Version : Коя зодия сте?



klimatronik
11-26-2011, 15:09
И какво мислите за зодиите като цяло? Кои зодии са ви най-привлекателни и кои не търпите? :P

npp
11-26-2011, 15:14
зодиите са нищо, но нещото което липсваше най-много досега беше Доброто

ariimeri97
11-26-2011, 15:15
лъв съм... обичам си зодията, НЕ ОБИЧАМ (да не кажа направо мразя ОВЕН, щото много им знае устата и супер много ми спорят), рибите - такива хора на изкуството няма, стрелец - могат да бъдат много безчувствени и безразлични към всичко, огнени натури (обичат да свалят момичета :lol: и го правят много открито и почти непрекъснато), лъвове - опасна работа, водолей - ах, много ми допадат, страшно приятелски са, ама понякога лесно те подвеждат, верни приятели( до един момент някои)

klimatronik
11-26-2011, 15:29
Ах тези лъвчета от цар Лъв!!! 8-) Много чувствителни към страдащите , добродушни, смели ,но не понасят лъжата . Щом ги измамят - стават истински зверове :D

Concussion
11-26-2011, 15:39
Зодия Водолей съм, по принцип не вярвам, но на обяд като се стягам за даскало имам навика да слушам к'во ще кажат за моята зодия, най-вече като ще има някакво изпитване. :lol: Но това е по-скоро заради някакви лични мотиви, иначе не намирам логика няколко зодии да слагат всички хора под общи знаменатели...

Cvetii95
11-26-2011, 15:46
аз съм лъвче харесвам си зодията , по принцип гледам да се разбирам с всички , но като че ли най - лесно ми е с близнаците

TheMightyNadenica
11-26-2011, 23:53
Ама вие се оливате...тази тема я има вече...имам чувството, че вече нарочно го правите...

А по темата...зодиите са глупости! Проверявал съм...нищо общо с оригинала...това е на метода на ако е "не" то ще е "да"...и нещата са много общи!

Auriss
11-27-2011, 02:36
^е тва е щото ти си от друг биологичен разред и нещата не се връзват.

loveca777
11-27-2011, 08:01
Здравейте - аз съм климатроник - другия ми профил :D
Мисля ,че опрезеделят в доста степени характера и човека зодиите!
Обаче трябва да знаете къде да четете , защото в някои форуми и и статии пише такива глупости ,че направо да се гръмнеш :lol:
Иначе аз съм зодия скорпионче Много простотии съм чел за моята зодия , но съм гледал и доста точни характеристики ;)
Най-обичам Близнаци ,Козирог

NomNomNom
11-27-2011, 10:03
Здравейте - аз съм климатроник - другия ми профил :D
Мисля ,че опрезеделят в доста степени характера и човека зодиите!
Обаче трябва да знаете къде да четете , защото в някои форуми и и статии пише такива глупости ,че направо да се гръмнеш :lol:
Иначе аз съм зодия скорпионче Много простотии съм чел за моята зодия , но съм гледал и доста точни характеристики ;)
Най-обичам Близнаци ,Козирог
Срам ме е пред хората, интересуващи се от астрология, че сме една зодия.

Всъщност не ми дреме, но обичам да те апострофирам, защото си тъп.

ScarlettS
11-27-2011, 10:15
Хубаво е, да си правиш тема и после сам да си отговаряш в нея от друг профил :D

Иначе и аз съм скорпион, не че има особено значение.

ShtrudeL
11-27-2011, 11:06
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160022