PDA

View Full Version : Какво по дяволите означава това?



blackrose
11-26-2011, 15:21
Текстът е извадка от стара тема,която съм пуснала на 30ти март тази година :



Снощи сънувах много странен сън и сега изпитвам известен страх.Стоях си аз и покрай мен мина един близък човек,който много обичам.Тръгнах към нея и я прегърнах,докоснахме си носовете,беше истинско.После изведнъж тя се превърна в малко сиво коте,а аз продължавах да го гушкам.Оказа се,че котето е болно,в съня си забелязах,че лапичките му са зачервени.Не си спомням от къде,но разбрах,че има конюнктивит.Знам тази болест,обаче тя е характерна за очите.Чувал съм,че въобще да сънуваш котки не е хубаво,че е на смърт.Дано обаче моят сън да не е с такова значение.Не съм спец по сънищата и ще бъда благодарен на вашата помощ! :*

Работата е там,че въпросният човек миналата седмица се оплака,че страда именно от конюнктивит.Не знам дали има общо и не знам какво въобще означава,нищо не разбирам ;( ;( ;( Благодаря на тези,които са го прочели и ще споделят мнението си.....

Noja
11-26-2011, 22:40
Ем ти хибаво си съновала може и да е имал някакво значение съня така да се каже ''предупредиелно'' , а може и да е съвпадение лично според мен няма смисал от излишно притеснение и все пак нека твоя любим човек иде на лекар. ;) аиде и спокоино

DeaD_SouL
11-27-2011, 08:31
Съвпадение.. Сънищата не са чак толкова опасни.. :D И аз сънувах края на света, но той още не е тук нали :D Пък го сънувах прд 10 години..

granger
11-27-2011, 10:23
Доказано е , че човек не използва и 1/5 от целия капацитет на мозъка си. Докато спиш мозъка ти действа, навързва факти и събития и така нататък,поне така са ни обяснявали на нас.