PDA

View Full Version : Трябва ми някой,който разбира от наркотици или е взимал =О



lightcameraction
11-26-2011, 15:56
та отвориха конкурс тук за филм и ми трябва някой,който разбира,въпроса ми е следния ,щото аз не разбирам изобщо =О
..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
има ли няк'ъв по-слаб наркотик преди да започнат наркоманите да взимат него?
след като се вземе,като пияни ли са ?започват да се държат неадекватно ли или к'во ?
хората след няколко пъти ли започват вече да се пристрастяват и да желаят за още и за още и да не мислят за друго преди това или не става веднага..
уф.

Oy7ofCon7roL
11-26-2011, 15:58
личи си, че хал хабер си нямаш, лапетата 5 клас сиг. знаят поече

change_to
11-26-2011, 15:58
:D :D :D :D

ShtrudeL
11-26-2011, 15:59
Не мога да помогна, но по-късно ако влезеш в скайп мога да ти споделя нещичко и да си кажеш мнението и може даже да предложиш някои неща. Само ми напомни след... 10-11 да кажем...

baronet
11-26-2011, 15:59
СМЪРТ ЗА НАРКОМАНИТЕ

machoka
11-26-2011, 16:00
На правилното място си попаднал.

psychopath
11-26-2011, 16:00
хахахах очаквам силни включвания в темата 8-)

change_to
11-26-2011, 16:01
познавам няколко бая забъркани хора тва с тия наркотици не е работа :smt064

PainMonopoly
11-26-2011, 16:03
..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Като спра да се смея ще ти отговоря на въпросите, обещавам. :lol:

NightGuardian
11-26-2011, 16:04
най-добре описва въздействието на тревата
изгледай целия клип. Гледай по-точно Ice Cube , ако знаеш кой е.

http://www.youtube.com/watch?v=X79oXrUtVSc

lightcameraction
11-26-2011, 16:04
личи си, че хал хабер си нямаш, лапетата 5 клас сиг. знаят поече

лол,знам главните неща,но това не ми е достатачно
чета тук в нета,но тея главните медицински работи не са ми достатъчни изобщо
искам някой да си каже мнение нещо дето знае =О .
..ти к'во искаш,да отида да потърся наркомани да ми кажат ли?
нямам време да търся и чета всички неща,щото трябва да се занимавам с другите организации

yakuza_
11-26-2011, 16:04
не мисля, че ти трябва кой знае каква обща култура, за да си отг. сам на тия въпроси

lightcameraction
11-26-2011, 16:06
..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Като спра да се смея ще ти отговоря на въпросите, обещавам. :lol:

това го казвам,щото ни бяха докарали 2ма бивши зависими в училище и те ни казаха,че са почнали от трева и от там са почнали да взимат хероин и там вече са се пристрастили към това .
главните неща ги знам ,искам няк'во мнение ли,не знам и аз :О

psychopath
11-26-2011, 16:07
Не знам дали темата заслужава сериозен отговор, щото на мен ми прилича на недостатъчно добър опит за тролване. :lol:

StringTheoryPracticist
11-26-2011, 16:13
..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Като спра да се смея ще ти отговоря на въпросите, обещавам. :lol:

това го казвам,щото ни бяха докарали 2ма бивши зависими в училище и те ни казаха,че са почнали от трева и от там са почнали да взимат хероин и там вече са се пристрастили към това .
главните неща ги знам ,искам няк'во мнение ли,не знам и аз :О
ЛОЛ ЕПИК ЛОГИКА

Mi6inka
11-26-2011, 16:15
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

най-накрая да прочета нещо забавно в тоа форум хахахаха

Авторе, има документална поредица на National geographic, Наркотици ООД, изтегли си, гледай, образовай се.

lightcameraction
11-26-2011, 16:17
105 8)

vankovvv
11-26-2011, 16:17
Психология и логика 9 клас

PainMonopoly
11-26-2011, 16:18
Не знам дали темата заслужава сериозен отговор, щото на мен ми прилича на недостатъчно добър опит за тролване. :lol:Дееба тоя форум, никога човек не смее да е първия отговорил сериозно, заради риска да бъде тролнат успешно. :lol:

Така.



..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
има ли няк'ъв по-слаб наркотик преди да започнат наркоманите да взимат него? Доста несвързани изречения, но предполагам питаш дали човек може да се пристрасти към тревата и дали тя води до употреба на по-тежки наркотици. За първото: дали има физическа зависимост се спори доста ожесточено. Тревоманите, които са по-скоро аргумент за съществуването ѝ, ще ти кажат "неееее, нененене, няма такова нещо, никой път няма да се пристрастиш към чаделчето братлеееее". Социална зависимост обаче има при всички положения: ако се мъкнеш в тревоманска среда, ще продължиш да пушиш докато продължиш да се подвизаваш в нея. За второто: не, не води директно до употреба на по-твърди наркотици. Ако някой мине на по-тежки неща след пушене на коз, то е защото е отворен към употребата на различни вещества, иска да пробва повече видове и съответно рискува повече нещо да му хареса прекалено много.
след като се вземе,като пияни ли са ?започват да се държат неадекватно ли или к'во ?
хората след няколко пъти ли започват вече да се пристрастяват и да желаят за още и за още и да не мислят за друго преди това или не става веднага.. Ефектите и степента на пристрастяване зависят от конкретното вещество. Не мисля, че има друг наркотик, който действа така, както алкохола, така че не, не са като пияни. Като надрусани са. И ако са прекалено надрусани, се държат неадекватно, да.

psychopath
11-26-2011, 16:30
Авторче...питай по-конкретни неща.
Такива въпроси можеш да намериш и в гуугъл...
Използвай шанса си да получиш интересни отговори на интересни въпроси ;д

ohluv
11-26-2011, 16:31
Води до пристрастяване много ясно не ги слушай,те коз не са виждали през живота си :?

machoka
11-26-2011, 16:33
Води до отъпяване. Тва е най-сериозната вреда.

CraZyTyY
11-26-2011, 16:48
Води до пристрастяване много ясно не ги слушай,те коз не са виждали през живота си :? :lol:

xxxbrokenhearthxxx
11-26-2011, 17:15
Яж лайна

xXxAngerfisTxXx
11-26-2011, 17:57
изпуши една трева и ще видиш кво е яко... все едно си с 50 кила по-лек... а тва че пушиш често трева не значи че ще минеш на по-горен клас наркотици... най-добре е трева и пику или амфети... вредата е минимална 8-)

psychopath
11-26-2011, 18:22
точно амфети и пико са най-безвредни...да знаеш :)

Joc
11-26-2011, 18:26
колко време трябва след 1та отпита глътка бира да станеш алкохолик и да пребиваш жена си?

ohluv
11-26-2011, 18:27
колко време трябва след 1та отпита глътка бира да станеш алкохолик и да пребиваш жена си?
един отказ за сандвич време

KumchoValcho
11-26-2011, 18:33
Повечето неща ги знам от обща култура.

Според изследвания някакви си, тревата е по-малко пристрастителна отколкото цигарите, примерно, а и не е толкова вредна (освен ако не се напафкваш стабилно всеки ден предполагам).
Има огромна разлика м/у това да си пиян и да си напушен. Веднъж съм пушил - не губиш контрол върху движенията си, за разлика от когато си пиян, в състояние си да шофираш примерно, чувстваш се лек и на повечето хора им е доста смешно всичко.
На по-тежки наркотици няма да преминеш освен ако ти не го пожелаеш, т.е. не е както баба ми е казвала, че веднъж ако пробвам да 'пуша наркотици' ще премина на спринцовки и т.н. 8-)
Според мен, тревата в най-добрите граници е нещо хубаво и разтоварващо и е по-добър избор, отколкото да си напиваш, поне на мен ми понася много по-леко и приятно от алкохола.
Някои хора си пушат да кажем всяка седмица веднъж-два пъти, но не защото са зависими и изпитват отчаяната нужда за това, а за разтоварване някак си. Поне това са моите наблюдения, не е личен опит, някои редовен пушач нека ме поправи ако греша.

NaOH
11-26-2011, 18:39
та отвориха конкурс тук за филм и ми трябва някой,който разбира,въпроса ми е следния ,щото аз не разбирам изобщо =О
..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
има ли няк'ъв по-слаб наркотик преди да започнат наркоманите да взимат него?
след като се вземе,като пияни ли са ?започват да се държат неадекватно ли или к'во ?
хората след няколко пъти ли започват вече да се пристрастяват и да желаят за още и за още и да не мислят за друго преди това или не става веднага..
уф.
Тревата не води до пристрастяване, обаче има едно чувство на неадекватност, избягваш от проблемите и тревогите, не ти пука за нищо и т.н., и просто като се напушиш, спираш да мислиш за тях. Отпускащо е, затова води до повторна употреба.
Иначе тревата не води до употреба на по-тежки наркотици - от теб си зависи дали ще опиташ или не.
Доколкото знам - според силата си наркотиците се степенуват: екстази, амфетамин, кокаин, мета, хероин, като последния е най-тежък.
Всеки наркотик си има свой ефект, не са като пияни, по-различно е, не може да се опише.
Зависи си от човека доколко ще се пристрасти - има такива, които се пристрастяват от 1-2 пъти, други не се - зависи първо от честотата на приемане, след това от това колко добре можеш да се контролираш, след това и от хората, с които общуваш.

Joc
11-26-2011, 18:41
екстазито е по-силно от аНфета, а в момента има няква гняс "крок" или
по "научно" дезаморфин, което буквално ти... ебава майката за малко време.

psychopath
11-26-2011, 18:59
така е, но на родния пазар много рядко бонбоните са бонбони и белото е бело, каквито трябва да бъдат 8-)

BiGBaDWolF
11-26-2011, 19:00
къв херойн бе направо метадон и да се знае ..

sifon4o
11-26-2011, 19:21
това го казвам,щото ни бяха докарали 2ма бивши зависими в училище и те ни казаха,че са почнали от трева и от там са почнали да взимат хероин и там вече са се пристрастили към това .
главните неща ги знам ,искам няк'во мнение ли,не знам и аз :О

лол прочетох: щото ни бяха докарали 2ма бивши зависими в училище и те ни казаха,че са почИнали от трева
:lol: :lol:

Thrombocyte
11-26-2011, 19:23
Как беше лафа - "По-добре на хероин, отколкото дебел", или нещо от сорта...

SupermenBG
11-26-2011, 20:09
Пафкай джойнт нищо нема да ти стане.......прави си по 2-3 масура на ден и ще си ЛЕШ 8) 8)

KumchoValcho
11-26-2011, 20:11
Как беше лафа - "По-добре на хероин, отколкото дебел", или нещо от сорта...звучи ми като мото на Шанел

Brooklyn
11-26-2011, 20:13
анфетки боклуци добър ден ивропа :D

шперкай си тях , няма проблеми , словестни кикове ,яко заряд и адреналин , много ги ужаважавам , само след време емоционално да не избледнееш нема проблеми хахахах

lightcameraction
11-26-2011, 20:15
вие нормални ли сте :?

Brooklyn
11-26-2011, 20:16
ако сме нормални няма пишем тука брат сети ли са :lol:

Joc
11-26-2011, 20:16
напълно съм нормален

http://www.sherv.net/cm/emo/smoke/coke-sniff.gif

psychopath
11-26-2011, 20:55
вие нормални ли сте :?аз съм си нормален човек съм си..само амфети перкам, другите неща съм ги спрел :::

Mi6inka
11-26-2011, 20:56
вие нормални ли сте :?аз съм си нормален човек съм си..само амфети перкам, другите неща съм ги спрел :::

а ракия ?! :shock:

psychopath
11-26-2011, 21:27
вие нормални ли сте :?аз съм си нормален човек съм си..само амфети перкам, другите неща съм ги спрел :::

а ракия ?! :shock:и прах за пране на фолио! :-x


пс- искаш ли да ти отговоря сериозно? 8-)

lightcameraction
11-26-2011, 21:29
не
мен не ми бяха тея въпроси
тук нали има доста професори ,исках някакво лично мнение ,различно от общата информация в интернет и медицинските неща

Greennight
11-26-2011, 21:33
С тревата всичко е ок,стига да не се прекалява 8-)

NightGuardian
11-26-2011, 21:34
ето ти професор

http://www.youtube.com/watch?v=6GOICD5YX-Q

torVPN
11-27-2011, 06:12
точно амфети и пико са най-безвредни...да знаеш :)

От такива отговори разбирам кой лъже и през живота си не е пробвал нищо.
Точно амфета е най-големият kур, който може да изядеш и нямам приятел минал на това и да не е затъпял напълно.

Бил съм повече време на кафево от годините, на които сте 90% от хората в сайта, а нямам проблеми.

WarBlaze51
11-27-2011, 07:39
..след тревата ли можеш да се пристрастиш и ако да,хероин ли почваш да взимаш след това или какво?
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Като спра да се смея ще ти отговоря на въпросите, обещавам. :lol:

това го казвам,щото ни бяха докарали 2ма бивши зависими в училище и те ни казаха,че са почнали от трева и от там са почнали да взимат хероин и там вече са се пристрастили към това .
главните неща ги знам ,искам няк'во мнение ли,не знам и аз :О
ЛОЛ ЕПИК ЛОГИКА
Damn he's good !

psychopath
11-27-2011, 12:05
точно амфети и пико са най-безвредни...да знаеш :)

От такива отговори разбирам кой лъже и през живота си не е пробвал нищо.
Точно амфета е най-големият "мъжки полов орган", който може да изядеш и нямам приятел минал на това и да не е затъпял напълно.

Бил съм повече време на кафево от годините, на които сте 90% от хората в сайта, а нямам проблеми.тъп ли си? хаха
чети преди моя пост и ше видиш към кой е адресирано и защо
писнало ми е да не четете и да говорите налево и надесно

радвам се за теб, че си бил на кафево 8-)

jumpin
11-27-2011, 12:49
Повечето са хора,които говорят на теория не знаят нищо как е на практика.Марихуаната не е пристрастяваща,усещането е уникално и не може да се опише.Не води до употребяването на тежки наркотици,това са само измислици.Ествествено,че с което прекаляваш е вредно,в случая е и с марихуаната,но ако не прекаляваш няма нищо да ти стане.Нещо последно,че няма нито един човек починал пряко от пушене на марихуана,дори е помогнала на хора болни от СПИН.Отделен въпрос е,че правителствата на искат да я легализират,защото така ще има по-малко приходи в хазната. :)

psychopath
11-27-2011, 12:56
СПИН или рак ? :)

иначе е глупаво да се твърди, че не се пристрастяваш и едва ли не е безвредна...

НЕ води ПРЯКО до употребата на други наркотици...това обаче зависи от самия човек и средата, в която се намира...
да, глупаво е да се твърди, че тревата е своеобразен трамплин към по-тежките наркотици, защото реално пряка зависимост няма.
но статистически...колко хора, които друсат са започнали с трева?

относно легализацията...този спор няма да го подхващам отново.
както и конспиративните теории :)

sokol02
11-27-2011, 12:58
Тревата си я пушим тя е здраве... БЪТ тряя си много глупав за да кажеш че от трева си стигнал до хероин.
Аз трева пуша с нагласата да съм весел, но ако я пушиш с нагласта да се друсаш ще стигнеш и по далеч.
Така че тревата е безобидна

Nithael
11-27-2011, 12:58
пък и като се легализира, ще изчезне яката тръпка да се криеш.

psychopath
11-27-2011, 13:08
Тревата си я пушим тя е здраве... БЪТ тряя си много глупав за да кажеш че от трева си стигнал до хероин.
Аз трева пуша с нагласата да съм весел, но ако я пушиш с нагласта да се друсаш ще стигнеш и по далеч.
Така че тревата е безобиднахахаха окей, а дядо коледа е скиор от нигерия :)

PainMonopoly
11-27-2011, 13:09
Има едно нещо, което обикновено е решаващо за това дали някой ще стане наркоман или не, и някакси учители и родители пропускат да го споменат или изопачават нещата, така че да решите, че наркоманите са наркомани само защото са решили веднъж да пробват, а иначе са били добри и порядъчни хора.

Това нещо е средата.

Ако не се мъкнеш с друсалки, не познаваш дилърите, тяхната територия не е твоя. Прецакват те и с пари и с некачествен материал. Обикновено взимането-даването с дилърите в такива ситуации е толкова разочароващо, че не ти се иска изобщо да опиташ пак. Друг е въпроса, че някакси не върви да си единствения надрусан в компания, където дори не са опитвали коз.

Ако приятелите ти се друсат обаче, обикновено имат доверени източници, които им доставят качествен материал на преференциални цени. Когато всички около тебе се друсат и когато има изобилие от наркотици край теб, малко хора имат волята да устоят на изкушението и на peer-pressur-a.

Такива филми добри и ученолюбиви деца да са отишли при дилъра и да са си купили козче и после да са продали телевизора на баба си за хероин, няма. Падението минава през много етапи и задължително през богата на наркотици социална среда.

lightcameraction
11-27-2011, 13:11
Забелязал съм,че всички дето пушите трева,говорите,че е безвредна и не знам си какво.
Тия дето пушите,говорите,че пушенето вреди повече на другите около вас,за това като пушите е се тая.

sokol02
11-27-2011, 13:14
най добрата песен http://www.vbox7.com/play:aac8e4abf9

sokol02
11-27-2011, 13:15
Забелязал съм,че всички дето пушите трева,говорите,че е безвредна и не знам си какво.
Тия дето пушите,говорите,че пушенето вреди повече на другите около вас,за това като пушите е се тая.

не е безобидна затъпява се ма кво ми пука нали е весело

WaterLilly
11-27-2011, 13:16
Забелязал съм,че всички дето пушите трева,говорите,че е безвредна и не знам си какво.
Безвредна не е, но ако я сравняваш е много по-малко вредна от други неща.
И никога не съм пушила трева, значи не го твърдят само те.

sokol02
11-27-2011, 13:19
Тревата си я пушим тя е здраве... БЪТ тряя си много глупав за да кажеш че от трева си стигнал до хероин.
Аз трева пуша с нагласата да съм весел, но ако я пушиш с нагласта да се друсаш ще стигнеш и по далеч.
Така че тревата е безобиднахахаха окей, а дядо коледа е скиор от нигерия :)
Ми да той е шампион аз имам автограф от него. Даде ми го точно след като един пич ми продаде едни гъби

psychopath
11-27-2011, 17:59
ха-ха-ха къциии
некой май е бъркал в торбата с шегите ;д

много ли си готин като пушиш коз? :)
аз като съм пушил...ти си си играл в пясъчника
затова не ми обяснявай :>