PDA

View Full Version : Как бихте реагирали?



ivyy
11-26-2011, 16:31
Преди време бях писала за едно момиче (най-добрата ми приятелка), която доста ме подценяваше и т.н. Та сега сме скарани и честно казано не знам какво да правя. Не смятам аз да й проговоря първа или да й се извинявам за нещо, защото не съм направила нищо и не съм виновна. Та така не си говорим, защото...ами тя се сърди, че искам да излизам с други хора освен нея и още едно момиче, кеото познавам от 11години и си знаем всички кирливи ризи. Та въпроса ми е: ако човек, който ти е бил близък, правил си всичко за него започне да се сърди за най-малкото (и най вече да ти прави проблем с кого общуваш) и да ти прави фасони какво бихте направили? Приемете, че сте скарани и нямате за какво да се извинявате и да се чувствате виновни.

alexchyyyyy
11-26-2011, 16:33
Завижда ти, че имаш приятели. :)

ivyy
11-26-2011, 16:38
Това ми е пределно ясно. Тя е момичето, което не се отлепя от учебниците 24/7. Но не мога да разбера: защо човек, който казва, че ти е най-добър приятел би те спрял да излизаш с други. (в тези дрги включвам и момчета) Не би ли трябвало най-добрият ти приятел да ти има доверие?

Mi6inka
11-26-2011, 17:12
След някоя и друга година тези неща ще преминат, защото ще осъзнаете значението на думата "приятел". Да не сте гаджета, че да ти се сърди като излизаш с "други" ? Wtf ?