PDA

View Full Version : Ръст...



elizabethg
11-26-2011, 18:00
Здравейте!Висока съм 1.81 и съм слаба(58 кг.).От една страна се радвам,защото всички много ме харесват,а и аз се чувствам отлично в кожата си.Възхищават се на тялото ми и на височината,но аз дори не мога да разбера как става този номер...Ям колкото баща си,не спортувам нищо,като се затичам малко се задъхвам все едно съм стар пушач.Не пуша,не пия...но съм стройна и висока.Притеснявам се да не надебелея изведнъж.От една страна харесвам височината си,защото ми харесва визхитителния поглед на околните,но от друга страна-не.Повечето от хората,които познавам са по-ниски от мен и се чувствам като кон...А като се обуя на токчета смятайте за какво става на въпрос... :( :(

lubovvv
11-26-2011, 18:08
Познато. Аз съм 175, сравнение с теб съм ниска, но повечето ми познати момичета са супер ниски, че дори и момчетата, защото аз уча в мъжко училище и дори момчета са или колкото мен или има и по ниски от мен. Това понякога ме кара да се чувствам странно. Обичам да общувам с високи хора, иначе ми е некомфортно да се навеждам към тях.

Rebirthing
11-26-2011, 18:27
Не разбрах за какво е темата ? За да се похвалиш, че хората ти се възхищават или да споделиш страха си от внезапно напълняване ?
Ако е за второто - наскоро гледах филм на BBC отнасящ се до това, защо слабите хора не са дебели, т.е какъв е техният механизъм и защо не трупат мазнини. Накратко казано, някои хора колкото и да ядат не могат да качат повече от един определен % , т.е тялото ти е "програмирано" и знае кога да спре. Така, че не се притеснявай, че може да напълнееш внезапно.

П.П - с възрастта и след менопаузата всъщност е възможно, но до тогава има време да му мислиш 8-) !

elizabethg
11-26-2011, 18:30
Много благодаря. :) Баща ми постоянно ми казва да ям по-малко,защото съм щяла да стана "торта"...

katii
11-26-2011, 18:33
То няма лошо човек да има самочувствие, ама ти напрво .. :)


Здравейте!Висока съм 1.81 и съм слаба(58 кг.).От една страна се радвам,защото всички много ме харесват,а и аз се чувствам отлично в кожата си.Възхищават се на тялото ми и на височината,но аз дори не мога да разбера как става този номер...Ям колкото баща си,не спортувам нищо,като се затичам малко се задъхвам все едно съм стар пушач.Не пуша,не пия...но съм стройна и висока.Притеснявам се да не надебелея изведнъж.От една страна харесвам височината си,защото ми харесва визхитителния поглед на околните,но от друга страна-не.Повечето от хората,които познавам са по-ниски от мен и се чувствам като кон...А като се обуя на токчета смятайте за какво става на въпрос... :( :(

lubovvv
11-26-2011, 18:35
Пфу, вие пък да не би някой да напише някоя тема и веднага се хващате за най малките детайли. Това е кофти чертата на българина

Rebirthing
11-26-2011, 18:39
Много благодаря. :) Баща ми постоянно ми казва да ям по-малко,защото съм щяла да стана "торта"...

Добре ще е да се храниш здравословно от гледна точка на това, че с балансиран режим след години може да си спестиш доста болести. А за количеството явно при теб няма значение, яж колкото ти се яде, стига да не усещаш подуване.

tomboy
11-26-2011, 18:44
То няма лошо човек да има самочувствие, ама ти напрво .. :)


Здравейте!Висока съм 1.81 и съм слаба(58 кг.).От една страна се радвам,защото всички много ме харесват,а и аз се чувствам отлично в кожата си.Възхищават се на тялото ми и на височината,но аз дори не мога да разбера как става този номер...Ям колкото баща си,не спортувам нищо,като се затичам малко се задъхвам все едно съм стар пушач.Не пуша,не пия...но съм стройна и висока.Притеснявам се да не надебелея изведнъж.От една страна харесвам височината си,защото ми харесва визхитителния поглед на околните,но от друга страна-не.Повечето от хората,които познавам са по-ниски от мен и се чувствам като кон...А като се обуя на токчета смятайте за какво става на въпрос... :( :(

rihanna344
11-26-2011, 18:52
Аз съм същата,само че съм 1.70 още.Съвета ми е да тренираш нещо,за да не се задъхваш като тичаш... :)

anonimefaster
11-26-2011, 20:08
ах как се радвам на слаби хора които ядат много!

nikoleta93
11-26-2011, 20:59
:shock: 58 килограма за тази височина са много малко,може ли да пуснеш снимка на тялото си :shock:

gabi7u
11-26-2011, 21:06
хех и аз съм 180 и съм 55 кг ама не съм тръгнала да се хваля, щото нито си първата нито последната мила :)

elizabethg
11-26-2011, 21:22
Извинявам се ако е излязло,че се хваля.Не съм го направила умишлено.Просто съм объркана.Хората ми казват,че съм добре,а баща ми ми казва,че не трябва да ям за да не надебелея.Цитирам:"Ще станеш хем грамадна,хем дебела"...

terry2
11-26-2011, 23:19
какво разбираш под " внезапно надебеляване" бе ? да се събудиш и да си 150 кг ли ? като видиш, че почваш да пълнееш, вкарваш някав спорт и не чакаш да надебелееш, освен тва спорта няма да ти е излишен,за поддържане на СТЕГНАТА, не СЛАБА фигура, щом се задъхваш толкова лесно.
пс: и слез малко на земята, не си единствената стройна мацка

DisappointedDreamer
11-26-2011, 23:49
хех и аз съм 180 и съм 55 кг ама не съм тръгнала да се хваля, щото нито си първата нито последната мила :)

g3
11-27-2011, 04:54
163см-55кг

mynichkaTanq
11-27-2011, 08:00
Не разбрах за какво е темата ? За да се похвалиш, че хората ти се възхищават или да споделиш страха си от внезапно напълняване ?
Ако е за второто - наскоро гледах филм на BBC отнасящ се до това, защо слабите хора не са дебели, т.е какъв е техният механизъм и защо не трупат мазнини. Накратко казано, някои хора колкото и да ядат не могат да качат повече от един определен % , т.е тялото ти е "програмирано" и знае кога да спре. Така, че не се притеснявай, че може да напълнееш внезапно.

П.П - с възрастта и след менопаузата всъщност е възможно, но до тогава има време да му мислиш 8-) !

mixii017
11-27-2011, 10:29
метър и шейсет 45 килограма

elizabethg
11-27-2011, 10:37
Не се хваля.Не знам за кой път да ви го кажа.Тук всички сме анонимни,какъв ми е зорът да се хваля??Нито ме знаете коя съм,нито нищо.Споделям просто,не се хваля. :)

mynichkaTanq
11-27-2011, 11:54
158 44