PDA

View Full Version : Срамен въпрос



stoika1
11-26-2011, 19:10
Здравейте,
Имам един въпрос - как да поддържам лична хигиена на половия си орган? Аз съм момиче и наскоро се събрахме с приятелки и си говорихме за това дали докато се къпем трябва да бъкраме с пръстче вътре в дупката или да чакаш секрета сам да излезне?
Ще съм ви благодарна ако ми отговорите тъй като ме е срам да говоря с родителите ми за това.

lubovvv
11-26-2011, 19:21
:lol: Тук какви ли не теми се измислят вече. Оооооо нееееееееееееееееееееееее еее, опази Боже, сляпо да прогледа!!!!!!!!!!!

granger
11-26-2011, 19:21
Квоооооооооооо?! :shock: :shock: :shock:
Да си бъркаш пръста , за да изчистиш квото имаш вътре?! Ти нормална ли си бе?! Хубаво е да си подържаш лична хигиена на оая си работа , има си и специални интимни гелове за тая работа,ама за къв секрет ми говориш?! Ако имаш бяло течение заминавай на доктор! Майкоо в ПОТРЕС съм :shock: Не си бъркай нищо в сливката!
ПсД: Вземи се поограмоти относно половата система и здравето !

ImmortalSportFreak
11-26-2011, 19:39
Съгласна съм с горното мнение.А относно разговорите с родителите ти-не се срамувай,питай майка си за тези неща.Нейно задължение е да ти отговаря на въпросите,да ти дава съвети и т.н.

Monte
11-26-2011, 20:13
"Оня ти работа" отделя спецялен секрет с който се самопочиства така да се каже. Така, че няма нужда да бъркаш с пръст или с краставица. :D
Отиди до близката аптека и си вземи един интимен гел, НО преди да го ползваш прочети как трябва да се употреби.
Ще си бърка с пръст !!!!!! :shock: 8-)

Mi6inka
11-26-2011, 20:44
http://fl1.shopmania.org/files/snimki/1370/chietki-za-shishieta-i-bibieroni-s-ghba-canpol~1369157.jpg

е с такова бъркай, та да почистиш хубаво.

ImmortalSportFreak
11-27-2011, 10:40
http://fl1.shopmania.org/files/snimki/1370/chietki-za-shishieta-i-bibieroni-s-ghba-canpol~1369157.jpg

е с такова бъркай, та да почистиш хубаво. :razz:

Red_Hair
11-27-2011, 11:37
Не душко, не е нужно да си бъркаш никъде.А въпросните секрети овлажняват вагината ти и я предпазват от замърсяване.И виждам защо те е срам да говориш с майка си за това.Сигурен съм, че и нея ще я е срам да слуша за какво си говорите с приятелките и колко сте посредствени.Извинявай, че съм малко груб, нооо недопустимо е да нямаш елементарна представа за женските си работи и да питаш по форуми "защо в устата между краката ми няма зъби". take care

zoreto
11-27-2011, 18:52
http://fl1.shopmania.org/files/snimki/1370/chietki-za-shishieta-i-bibieroni-s-ghba-canpol~1369157.jpg

е с такова бъркай, та да почистиш хубаво. :razz:
:razz:

Hayashi
11-27-2011, 19:52
Интимният гел е най-добре да се ползва само в дните на менструацията. Иначе нямаш нужда от нищо друго освен почистване с вода.

ccdesigns
11-27-2011, 21:44
Срам те е да говориш с вашите и за това питаш няколко хиляди непознати :-o

mimencety9009
12-01-2011, 21:35
Интимният гел е най-добре да се ползва само в дните на менструацията. Иначе нямаш нужда от нищо друго освен почистване с вода.

КВООООООООООО ТИ САМО С ВОДА ЛИ СЕ МИЕШ, БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КАКВО ЛИ НЕ ПРОЧЕТОХ В ТАЯ ТЕМА, НАЙ-ЛОШОТО Е ЧЕ 80 % СИ МИСЛЯТ ЧЕ ДА ИМАШ НЯКАКВИ БЕЛИ СЕКРЕТИ (БЯЛО ТЕЧЕНИЕ), ДА СИ МИЕШ РАБОТАТА С ВОДА ИЛИ СЪС САПУН Е НОРМАЛНО...... ПОТРЕСЕНА САМ!!!

AmNesiA
12-02-2011, 17:10
Ето това вече е отвратително. Не е хубаво, когато се миеш с интимен душ гел да си ''бъркаш много навътре в оная работа''. Аз досега съм използвала душ гел на Орифлейм и съм доволна.

ImmortalSportFreak
12-02-2011, 17:28
"защо в устата между краката ми няма зъби". Хахаххах то остава някое момиче и това да ни пита във форума.. Вече от нищо няма да се учудя.
о.О
:D

Rebirthing
12-02-2011, 23:49
КВООООООООООО ТИ САМО С ВОДА ЛИ СЕ МИЕШ, БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КАКВО ЛИ НЕ ПРОЧЕТОХ В ТАЯ ТЕМА, НАЙ-ЛОШОТО Е ЧЕ 80 % СИ МИСЛЯТ ЧЕ ДА ИМАШ НЯКАКВИ БЕЛИ СЕКРЕТИ (БЯЛО ТЕЧЕНИЕ), ДА СИ МИЕШ РАБОТАТА С ВОДА ИЛИ СЪС САПУН Е НОРМАЛНО...... ПОТРЕСЕНА САМ!!!

Извинявай, НО не знам от кога е престъпление човек да се мие само с вода ?!
Аз примерно съм човек който се къпе по два-три пъти на ден, но само веднъж от тези 2-3 пъти ползвам интимен гел и не винаги в огромни количества. Интимният гел може да спомага за хигиената, но може и да се "премиеш" с него и да отмиеш и естествените секрети.
И честно казано, по-добре само с вода (колкото и да не е чиста) от колкото със сапун който е изключително агресивен !

titinkaa
12-03-2011, 07:47
Извинявай, НО не знам от кога е престъпление човек да се мие само с вода ?!
Аз примерно съм човек който се къпе по два-три пъти на ден, но само веднъж от тези 2-3 пъти ползвам интимен гел и не винаги в огромни количества. Интимният гел може да спомага за хигиената, но може и да се "премиеш" с него и да отмиеш и естествените секрети.
И честно казано, по-добре само с вода (колкото и да не е чиста) от колкото със сапун който е изключително агресивен !

+1 съгласна съм

SweetySmallDevil
12-03-2011, 18:10
+1 съгласна съм

Нека се мият по 300 пъти на ден с интимен гел, да видиме какво ше стане ... попитайте и някой гинеколог и съм 100% убедена, че ще ви каже да не прекалявате с интимния гел! Както са казали хората "Много добре, не е на добре" ... И докато си мислите, че като хабите по половин шише гел на седмица ще си помогнете, най-много да се озовете в гинекологичния кабинет с инфекция .... :)

shell
12-03-2011, 20:51
http://fl1.shopmania.org/files/snimki/1370/chietki-za-shishieta-i-bibieroni-s-ghba-canpol~1369157.jpg

е с такова бъркай, та да почистиш хубаво.
Мда,най-добре!

kyka1
12-16-2011, 14:52
Винаги като вляза във форума има за какво да се засмея :D

Axeria
12-16-2011, 14:59
Ама сериозно ли..

BornToRaiseTheHell
12-24-2011, 04:21
Интимен гел без да се оливаш, водичка, без НИКЪДЕ да си бъркаш. :)