PDA

View Full Version : Прегледах си ЛС-тата..



psychopath
11-26-2011, 20:25
фигурираха много скандални, при това на такива, които още пишат...
но повечето не пишат...за съжаление :Д

върнах се в доброто старо време, хубавите времена на форума
нещо, което по-новите никога нема да разберат 8-)
носталгия, носталгия...

Mi6inka
11-26-2011, 20:26
Амин

KumchoValcho
11-26-2011, 20:27
По-стари от мен няма принципно

Ermic
11-26-2011, 20:27
Амин
мацката на аватара ти излежда готина, жалко че и ти не си такава

NightGuardian
11-26-2011, 20:28
жалко ,че се търкат. Аз имах епични и сигурно съм имал и др за които не помня и никога няма да ги видя. :(

Mi6inka
11-26-2011, 20:29
Амин
мацката на аватара ти излежда готина, жалко че и ти не си такава

жалко, че ти никога не си виждал мацка на живо.

psychopath
11-26-2011, 20:29
Амин
мацката на аватара ти излежда готина, жалко че и ти не си такавагрубо :/

Joc
11-26-2011, 20:29
аз помня преди кви свинщини бяха във втн :lol:

Ermic
11-26-2011, 20:30
Амин
мацката на аватара ти излежда готина, жалко че и ти не си такава

жалко, че ти никога не си виждал мацка на живо.
е по добре че ако са такива като тебе ..

Mi6inka
11-26-2011, 20:32
Амин
мацката на аватара ти излежда готина, жалко че и ти не си такава

жалко, че ти никога не си виждал мацка на живо.
е по добре че ако са такива като тебе ..

да, всички мъже щяха да са се самоубили понеже не могат да ме имат. Ай махай се, че не съм в такова настроение.

KumchoValcho
11-26-2011, 20:32
Психо, няма да забравя един твой пост през 2006 сигурно е било

"6e vi 4ukam vsi4kite :grin: :razz: :razz: :grin: "

нещо от тоя род беше. Самия пост беше супер стар (още с акаунта '4адел') ама помня, 4е го виждах с новите емотикони. останало ми е като спомен
просто споделям ;д 8-)

Concussion
11-26-2011, 20:32
Аз познавам форума още отпреди да има Кофата, имала съм профил/и от който съм писала и тука, но е изтрит. Само един потребител си спомням, който и сега пише тук, в смисъл само той ми е направил впечатление тогава...

psychopath
11-26-2011, 20:32
аз помня преди кви свинщини бяха във втн :lol:ДАААА !!! именно

някога бях казал, че щом умре ВТН, умира и форума...е ВТН умре :д
и от отдавна...


RIP TEENPROBLEM
2001-2009 :(

Joc
11-26-2011, 20:35
много емблематични хора бяха баннати...

CraZyTyY
11-26-2011, 20:36
аз помня преди кви свинщини бяха във втн :lol:ДАААА !!! именно

някога бях казал, че щом умре ВТН, умира и форума...е ВТН умре :д
и от отдавна...


RIP TEENPROBLEM
2001-2009 :( :(

Joc
11-26-2011, 20:39
преди: пънкари, нацисти, хулигани, наркомани, криви хора, скандални пички, кубинки, цици, бири, свинщини, скандали

сега: лейди гага, пидораси, фотоапарати, лигавщини, тролфейсове.

Concussion
11-26-2011, 20:41
преди: пънкари, нацисти, хулигани, наркомани, криви хора, скандални П*Ч*И, кубинки, цици, бири, свинщини, скандали

сега: лейди гага, пидораси, фотоапарати, лигавщини, тролфейсове.

Спомням си го това, и помня че именно във Всичко тийн накуп се пишеше страшно много, и то все някакви готини, интересни неща... Сега като вляза няма нищо... :(

KumchoValcho
11-26-2011, 20:41
Гордея се, че съм отговорен за цял етикет, който описва новата ера на форума :3

NightGuardian
11-26-2011, 20:41
преди: пънкари, нацисти, хулигани, наркомани, криви хора, скандални П*Ч*И, кубинки, цици, бири, свинщини, скандали

сега: лейди гага, пидораси, фотоапарати, лигавщини, тролфейсове.

то това не е само във форума.

psychopath
11-26-2011, 20:41
Психо, няма да забравя един твой пост през 2006 сигурно е било

"6e vi 4ukam vsi4kite :grin: :razz: :razz: :grin: "

нещо от тоя род беше. Самия пост беше супер стар (още с акаунта '4адел') ама помня, 4е го виждах с новите емотикони. останало ми е като спомен
просто споделям ;д 8-)ахахаххахах е нямам спомени за това :D
тогава бях малък, гаден тревоман.... :D

CraZyTyY
11-26-2011, 20:41
е преди си беше култовия форум, с часове седях и се хилех на простотия

Ermic
11-26-2011, 20:42
то има ли хора които са тук още от 2001 :shock:
пък и винаги съм се чудил що мачока е админ кат се е чак регнал 2005 8-)

Joc
11-26-2011, 20:43
Гордея се, че съм отговорен за цял етикет, който описва новата ера на форума :3

"пидораси" ;-)

KumchoValcho
11-26-2011, 20:44
Мислех си за "лейди гага" ;о

а къде забравяте емотата, помня, че бяха яко актуални едно време 8-)
после се заговори как вече не се срещат толкова и стигнахме до заключението, че са се самоубили повечето

kindergarden
11-26-2011, 20:44
определено... ето защо сега нямам стимул да влизам във форума :D

Mi6inka
11-26-2011, 20:45
то има ли хора които са тук още от 2001 :shock:
пък и винаги съм се чудил що мачока е мод кат се е чак регнал 2005 8-)

Има модове, които са регнати даже по-късно и от мен. Тъпо ама..

Concussion
11-26-2011, 20:45
Мислех си за "лейди гага" ;о

а къде забравяте емотата, помня, че бяха яко актуални едно време 8-)
после се заговори как вече не се срещат толкова и стигнахме до заключението, че са се самоубили повечето

имаше една Емо_Кид (мисля че се казваше Бианка), а да, и ТХ феновете 8-)

KumchoValcho
11-26-2011, 20:45
И имаше едно момиче във ВТН дето всички яко я хранеха и обиждаха. emodoll май 8-)

Joc
11-26-2011, 20:45
аз в началото като почнах да влизам помня имаше некви бате сталин и бате Хитлер, имаха скандалните теми

KumchoValcho
11-26-2011, 20:46
Мислех си за "лейди гага" ;о

а къде забравяте емотата, помня, че бяха яко актуални едно време 8-)
после се заговори как вече не се срещат толкова и стигнахме до заключението, че са се самоубили повечето

имаше една Емо_Кид (мисля че се казваше Бианка), а да, и ТХ феновете 8-)За същата говорим май лол
Бианка, да. ама май се пишеше emodoll 8-)

Concussion
11-26-2011, 20:46
А, да, емодол. :D

KumchoValcho
11-26-2011, 20:47
помня и АЗ_СЪМ_БЪЛГАРЧЕ или нещо такова

Ermic
11-26-2011, 20:47
то има ли хора които са тук още от 2001 :shock:
пък и винаги съм се чудил що мачока е админ кат се е чак регнал 2005 8-)
:-x

Concussion
11-26-2011, 20:47
Помня че имаше един, дето всеки пост му беше: "Че си правим каквото искам ;-) " :lol:

KumchoValcho
11-26-2011, 20:47
то има ли хора които са тук още от 2001 :shock:
пък и винаги съм се чудил що мачока е админ кат се е чак регнал 2005 8-)
:-xщото е мъжага

Joc
11-26-2011, 20:48
да бе бианка скандалната, дето мразеше майка си, напиваше се по дискотеки, обесняваше как е повръщала и как не знаеше как се е прибирала, имала некви съмнения, че била изнасилена, а си беше цифра грозен катък и 100 про още е девствена. освен това беше скандално тъпа, ама имаше 2-3 яки пички дето я защитаваха и тя от там тръгна да се прави.

psychopath
11-26-2011, 20:48
преди: пънкари, нацисти, хулигани, наркомани, криви хора, скандални П*Ч*И, кубинки, цици, бири, свинщини, скандали

сега: лейди гага, пидораси, фотоапарати, лигавщини, тролфейсове.абсолютно! :D

1. пънкари - вече няма дори филмирани такива...
2. нацисти - ---II----
3. хулигани - ---II---
4. криви хора - в момента са криви по един крив начин, който не е достатъчно крив, а да бъдат криво-криви и са адски скучни :<
5. скандални пички - преди имаше за всички по няколко, сега ако намеря 3 ще започна да влизам редовно ;д
6. кубинки - кво беше тва? :/
и т.н :Д

сигурно се чудите що още влизам...
влизам щото претърпях емоционален срив и терапевтът ми каза, че употребата на тежки наркотици и антисоциалното поведение трябва да бъдат контролирани и затова посещавам терапиите на тийнпроблем :<

KumchoValcho
11-26-2011, 20:49
Помня че имаше един, дето всеки пост му беше: "Че си правим каквото искам ;-) " :lol:А случайно да помниш "BallFace НА КАЛЕ" ? :lol:
И двете реплики бяха на един с една жена с каска на аватара. Още го сънувам мамка му :D
аз бях BallFace за сведение -.-

Mi6inka
11-26-2011, 20:50
Преди им викаха 'Хулигани', сега ги наричат 'Хиперактивни' 8-)

psychopath
11-26-2011, 20:50
Мислех си за "лейди гага" ;о

а къде забравяте емотата, помня, че бяха яко актуални едно време 8-)
после се заговори как вече не се срещат толкова и стигнахме до заключението, че са се самоубили повечетоми емотата, заедно с "хулиганите" и голяма част от метълите претърпяха метаморфоза и на бел свет се появи истинската им същност - чалга'жии :D

Ermic
11-26-2011, 20:50
да бе бианка скандалната, дето мразеше майка си, напиваше се по дискотеки, обесняваше как е повръщала и как не знаеше как се е прибирала, имала некви съмнения, че била изнасилена, а си беше цифра грозен катък и 100 про още е девствена. освен това беше скандално тъпа, ама имаше 2-3 яки П*Ч*И дето я защитаваха и тя от там тръгна да се прави.
ти откога си в тоя форум бе готин

machoka
11-26-2011, 20:50
Форумът е чисто и просто отражение на действителността. Вие помните тая 'ера', за която говори авторът, аз помня и 'ерата' преди нея, когато беше още по-различно. Имаше километрични постове в секс и любов, модераторите правиха друго, всички останали помагаха. Но хората порастват, стават семейни ако щете, един като спре да влиза го следват сляпо като кученца 10 фена, интересите ни се променят и т.н.

Преди ни вълнуваха други теми.. тогава нямаше Гага, нямаше Бийбър, нямаше педерасти и нямаше толкова 'фотографи', щото нещата бяха скъпи, а хобито ни беше да праиме мачлета и да драскаме графити. Сега е друго. Така че не се чудете. От техническа гледна точка, форумът и сайтът бележат все повече и повече уникални посещения, активността се увеличава по суха статистика.. но поколението се промени.

Concussion
11-26-2011, 20:51
Помня че имаше един, дето всеки пост му беше: "Че си правим каквото искам ;-) " :lol:А случайно да помниш "BallFace НА КАЛЕ" ? :lol:
И двете реплики бяха на един с една жена с каска на аватара. Още го сънувам мамка му :D
аз бях BallFace за сведение -.-

A, да, спомням си че имаше и такъв ник... 8-)

psychopath
11-26-2011, 20:51
Помня че имаше един, дето всеки пост му беше: "Че си правим каквото искам ;-) " :lol:такъв образ забравя ли се?
деба липсва ми М. 8-)

MostHated
11-26-2011, 20:52
да бе бианка скандалната, дето мразеше майка си, напиваше се по дискотеки, обесняваше как е повръщала и как не знаеше как се е прибирала, имала некви съмнения, че била изнасилена, а си беше цифра грозен катък и 100 про още е девствена. освен това беше скандално тъпа, ама имаше 2-3 яки П*Ч*И дето я защитаваха и тя от там тръгна да се прави.
ти откога си в тоя форум бе готин

от тогава :lol:

KumchoValcho
11-26-2011, 20:54
да бе бианка скандалната, дето мразеше майка си, напиваше се по дискотеки, обесняваше как е повръщала и как не знаеше как се е прибирала, имала некви съмнения, че била изнасилена, а си беше цифра грозен катък и 100 про още е девствена. освен това беше скандално тъпа, ама имаше 2-3 яки П*Ч*И дето я защитаваха и тя от там тръгна да се прави.
ти откога си в тоя форум бе готин

от тогава :lol:нямаше ли друг преди това?
И за теб имам един спомен. Имаше аватар, на който се беше снимал по фешънски отгоре (ако не се лъжа по едно време ти не си ли падаше малко фешън :Д ), с фешън прическата и т.н. и в една тема едно момиче попита от къде да си купи еди-кво си и ти беше казал "EBAY!" и аз бях отговорил "Пффф да бе да"
защо помня такива тъпотии 8-)

Joc
11-26-2011, 20:54
скандалитетно беше...
то и аз за 5 години бех, рапер, фешЯн гняс :lol: :lol: :lol:

Joc
11-26-2011, 20:55
аз не помня да съм си слагал аватар с моя снимка

KumchoValcho
11-26-2011, 20:56
уф, спомени. колко "нови години" съм изкарвал в този форум ако знаете 8-)

Concussion
11-26-2011, 20:57
И аз точно за теб си спомних, защото наскоро пусна една своя снимка, която бях видяла на профила на някой от потребителите в Myspace, само че черно-бяла. :-D И точно за този аватар се сетих. Помня много потребители, с аватарите и мненията им, но не помня никове. :( А всичко е изтрито, даже моя си профил не мога да намеря. :(

Joc
11-26-2011, 20:58
аз колко заплахи преживях, колко отправих...
:lol:

Brooklyn
11-26-2011, 20:59
и аз имам много култови , 4-5 сраници филми :D


за супер отрицателно време изчезна маса народ от форума

KumchoValcho
11-26-2011, 21:01
аз колко заплахи преживях, колко отправих...
:lol:охо, а аз колко заплахи съм отнасял от маса народ
жив и здрав съм си все още, да чукна на дърво :razz:

psychopath
11-26-2011, 21:02
Ха, радвам се, че ви върнах в добрите времена на форона ;д
не очаквах обратната връзка :)

продължавайте с изброяването на култови ( и не само) образи, които са ви въздействали по някакъв начин или просто сте ги запомнили :Д

аз през годините (започнах да пиша точно в прехода между 2те ери, за които спомена мачока...значи е било 2005-06) съм се разминал с толкова много хора...
познавам лично страшно много хора от този форум (вкл. супер яки момичета, колкото и странно да звучи), писал съм си още повече...
помагал съм, помагали са ми...
забавлявал съм се, гаврил съм се, научавал съм полезни неща...

но най-вече....БЕШЕ ЯКО СМЕХ! ;Д

Няма да питам преди кофата, но колко от вас помнят началото на кофата?

ще издам един факт, който никой от вас не знае - този ми профил беше създаден специално за Кофата, малко след това, защото 2-3 профила "дадоха фира" преди това :Д
някои от вас сигурно помнят, че имах 26000+ поста (говорим около 2009та г.) :Д

Concussion
11-26-2011, 21:02
Едно момче беше пуснало тема за наши снимки със знаменитости и то беше постнало своя, с една Шанел от Music Idol. И всички го псуваха и обиждаха и само ти защити момчето и няк'ъв с аватар на Нео от Матрицата (май :lol: ) ти вика "ща препарирам, бе, паразит" и имаше 10 страници, но само т'ва помня :lol: егати паметта...

Joc
11-26-2011, 21:04
психопат, ние с тебе май сме се засичали?


аз иначе си излизам много с един епичен съфоронец :lol:

KumchoValcho
11-26-2011, 21:05
Помня, ти имаше най-много мнения във форума, нали така

Аз помня началото на Кофата. Първите дни се пръъъъъъъъъсвах да се смея от тоталните простотии, нз дали защото бях на 11, или защото наистина си беше смешно, ама по цял ден смях в нас беше 8-)

Brooklyn
11-26-2011, 21:05
и аз често пушим масури с един още по луд съфорумец ,даже супер редовен от кофата 8-)

machoka
11-26-2011, 21:05
хАхХА по темата на психопата се сещам, че бях много против да правим тоя раздел, някои от колегите настояха и викам айде, чакай да видим дали ще се получи нещо ..

помня като го настройвах, описанието .. мислих си 'абе дали всичко трябва да е позволено, ще ми се качат на главата'... ама така си остана и май като го създадох, ест първата тема беше моя хАхХА и май беше 'ПРАВИЛА' и вътре със съдържание 'тука няма правила хаха' ама може и да бъркам за тва, но със сигурност аз го сефтосах :D :D то и кофата си има малки ерички де като развитие и като по-епични моменти ..

а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :D

KumchoValcho
11-26-2011, 21:06
а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :Dтова ми е убягнало

psychopath
11-26-2011, 21:06
аз колко заплахи преживях, колко отправих...
:lol:оуу да ! :Д
забравих това толкова съществено нещо :D

Joc
11-26-2011, 21:08
имаше по 1 време като напишеш fbi излизаше нещо от сорта
"аз съм идиот"

machoka
11-26-2011, 21:09
а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :Dтова ми е убягнало

пфф още бях модератор и по цели нощи съм трил теми след теми .. ама тва си беше олдскуул флууд - тъкмо изтриеш една тема, рефрешнеш раздела и 3 страници теми се появили с идентичното заглавие ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА и тва цяла вечер хахах
било е около 2006-7г, спомням си че станах мод 3-4 месеца след като се регнах )

KumchoValcho
11-26-2011, 21:09
имаше по 1 време като напишеш fbi излизаше нещо от сорта
"аз съм идиот"като се напишеше "фбр" се показваше това 8-)

KumchoValcho
11-26-2011, 21:10
а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :Dтова ми е убягнало

пфф още бях модератор и по цели нощи съм трил теми след теми .. ама тва си беше олдскуул флууд - тъкмо изтриеш една тема, рефрешнеш раздела и 3 страници теми се появили с идентичното заглавие ДА ТИ е** МАЙКАТА хахах
било е около 2006-7г )Е, километричния флууд няма как да не го помня, да
то честичко си се случваше май 8-)

psychopath
11-26-2011, 21:11
мачок, признай си, че заради мен и последователите ми се появи идеята за създаването на раздела :D

нека знаят днешните хлапаци на кого да благодарят :D

KumchoValcho
11-26-2011, 21:12
Чак ми звучи налудничево като се замисля колко време съм прекарал в тоя форум през годините 8-)

psychopath
11-26-2011, 21:14
това ми е трол акаунта от създаването на кофата. Когато наистина "тролехме" , но това нямаше такава дефиниция "трол". Просто се ебавахме.Наскоро пак ви тролнах с този акаунт. :D

Тогава беше наистина много смях. :lol:

Дори трол не означава да излъжеш някого , а да го накараш да си дърпа косите. :D (е то пак идва с лъжа , но разбрахте ме)хахаха
който иска повече инфо за най-стабилното тролене (продължило месеци) -
ЛС :Д

Ermic
11-26-2011, 21:18
а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :Dтова ми е убягнало

пфф още бях модератор и по цели нощи съм трил теми след теми .. ама тва си беше олдскуул флууд - тъкмо изтриеш една тема, рефрешнеш раздела и 3 страници теми се появили с идентичното заглавие ДА ТИ е** МАЙКАТА и тва цяла вечер хахах
било е около 2006-7г, спомням си че станах мод 3-4 месеца след като се регнах )
а преди тва кой го е държал форума?
и имало ли е "живот" тука в първите години 8-)

KumchoValcho
11-26-2011, 21:19
а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :Dтова ми е убягнало

пфф още бях модератор и по цели нощи съм трил теми след теми .. ама тва си беше олдскуул флууд - тъкмо изтриеш една тема, рефрешнеш раздела и 3 страници теми се появили с идентичното заглавие ДА ТИ е** МАЙКАТА и тва цяла вечер хахах
било е около 2006-7г, спомням си че станах мод 3-4 месеца след като се регнах )
а преди тва кой го е държал форума?
и имало ли е "живот" тука в първите години 8-)алекс
в началото е било хоствано на хит.бг
смятай ;д

Joc
11-26-2011, 21:20
тоа алекс не е ли семеен вече ?

Ermic
11-26-2011, 21:21
алекс=глобала? :shock:

KumchoValcho
11-26-2011, 21:21
тоа алекс не е ли семеен вече ?май да
помня, че му бях писал смс, за да влезне във форума и да банне тоя дето ми пишеше "BallFace на кале!". Тогава бях сринат емоционално отвсякъде братче 8-)

NightGuardian
11-26-2011, 21:21
hit.bg колко мизерни сайтчета съм имал на него. :D

NightGuardian
11-26-2011, 21:23
тоа алекс не е ли семеен вече ?май да
помня, че му бях писал смс, за да влезне във форума и да банне тоя дето ми пишеше "BallFace на кале!". Тогава бях сринат емоционално отвсякъде братче 8-)


Йеееех Ball Face и за къде без техния 8 ми ОБЛАК!!! :grin: :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=9byFRa8ux70

не ме разочаровай като ми кажеш , че не идва от там. :(

machoka
11-26-2011, 21:25
а некой помни ли 'агентите FBI' флудерчето малко :Dтова ми е убягнало

пфф още бях модератор и по цели нощи съм трил теми след теми .. ама тва си беше олдскуул флууд - тъкмо изтриеш една тема, рефрешнеш раздела и 3 страници теми се появили с идентичното заглавие ДА ТИ е** МАЙКАТА и тва цяла вечер хахах
било е около 2006-7г, спомням си че станах мод 3-4 месеца след като се регнах )
а преди тва кой го е държал форума?
и имало ли е "живот" тука в първите години 8-)

е как да е нямало, то тогава си беше (било живота)..

аз го разделям на 4 основни 'ери' хаха

първата от началото доо един момент, там никой от нас не знае кво е било горе-долу. Имало войни с друг конкурентен сайт, също така форума (този) е бил затрит напълно и е започнал отначало..

втората е на сериозните километрични постове, когато тролът беше повсеместна атракция за всички (прословутата прахосмукачка), която аз хванах към края. тая ера приключва края може би на 2006г

третата е тази, за която НЯКОИ от нас си спомнят и бяха дейни участници, а повечето от редовните кофаджии нямат и понятие - 2006-2010 и началото на тая. Дефатко за нея си говорим в тая тема.

и четвъртата е сегашния боламач, от както култови лица спряха да влизат активно и втн умря, в която всички вие, които четете това, сте основни персонажи.

А кой го е държал преди - alex, ceco и coki по-късно.. вторият със сигурност не го знаете, но питам аз - кой помни желязната дисциплина на coki 'Нарушена е т.1 от Правилника' бан за 6 месеца.

KumchoValcho
11-26-2011, 21:25
леко не кашляй, усмивки до ушите :D

Joc
11-26-2011, 21:31
мене тогава не можеше мачока да ме банне, щото имах динамично ай пи или както се води там :lol:

psychopath
11-26-2011, 22:05
ИСКАМЕ СТАРИТЕ ПИЧЕТА БЕЕЕЕ :-x

ohluv
11-26-2011, 22:10
аз нямам лц-та :(

То преди имаше шоу във всеки раздел 8-)

Joc
11-26-2011, 22:18
между другото живея с една съфорумка в един блок, почти всеки ден се виждаме, пием некви кафенца 8-)
даже на моменти забравям, че я познавам от форона :lol:

ohluv
11-26-2011, 22:21
А кво стана със Свастиката,ямболският и др борци за свобода 8-)

psychopath
11-26-2011, 22:32
свастиката май е в карлуково :-o

Joc
11-26-2011, 22:35
нали беше в харвард и се ожени и той :lol:

psychopath
11-26-2011, 22:54
ей верно бе :Д:Д

иначе коя е съфорумката 8-)

machoka
11-26-2011, 22:55
кво стана с уискас...

психопате тя от твойта партия беше май ...

така де, имам предвид регионално 8)

Joc
11-26-2011, 22:55
абе не помня как се пишеше :Д

psychopath
11-26-2011, 23:02
еййй верно уискаската... :)
не знам к'во става с т'ва момиче (даже името й забравих)

нема да забравя обаче една форумна среща...беше и тя.
хубава форумна среща се получи 8-)


(добре, че повечето от тук не я помнят, защото заради думите ти щяха да плъзнат интересни подозрения за мен ;д)

ForzaFelipe
11-26-2011, 23:08
Ехх то най интересното го няма вече...сега има само псевдо спамери,който дори не могат да спамят като хората :? Като нямаше "трол" имаше тролове,ся като има "тролове" няма тролване :lol:

KumchoValcho
11-27-2011, 09:16
Имаше едно момиче с пиърс м/у циците и червена къса коса, приличаше на Скарлет Йохансон, майко божествена беше. как се пишеше 8-)

Joc
11-27-2011, 09:45
ей верно бе :Д:Д

иначе коя е съфорумката 8-)

http://prikachi.com/images/522/4083522C.png

8-)

от преди 2 мин.


п.п. вълчо, за гинесгърлката ли мислиш?>

KumchoValcho
11-27-2011, 10:02
Даа, същата

shadow4e
11-27-2011, 11:12
Никакви стари лс-та нямам аз. Сега погледнах, че първата им страница е от миналата година. Помня ги някои лс-т, само ме вкарваха в интриги. :D
Не съм я чел цялата тема, но мярнах за Бианка, тя беше малка тогава и форумът й даде много, сега определено нивото й е над средното. Някой път форумът е много полезен. И на мен ми даде възможност да общувам с хора, с които иначе не бих ги срещнала и научих много неща покрай него. :)

Concussion
11-27-2011, 11:18
"Циганинът_Cкинар" :razz:

shadow4e
11-27-2011, 11:21
психопат, ние с тебе май сме се засичали?
:
ако питаш за реално, ви запознах на протеста ххахха ама не си каза ник естествено, та май не разбра кой е. :D

А Ямбол пише още, сега е whiteterror, онзи ден ми се караше на лс-та нещо, забрави предложенията си за розовата спалня. :shock:

Joc
11-27-2011, 12:11
верно.


ааа познахте ли съфороНката, дето сутрин не иска да се снима :D

psychopath
11-27-2011, 12:46
ей верно бе :Д:Д

иначе коя е съфорумката 8-)

http://prikachi.com/images/522/4083522C.png

8-)

от преди 2 мин.


п.п. вълчо, за гинесгърлката ли мислиш?>бате, нещо не мога да я позная... 8-)

Joc
11-27-2011, 12:50
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/37118_163562426999857_100000383011877_400824_32435 00_n.jpg

psychopath
11-27-2011, 12:51
засичали сме се. ;д
коя все пак е съфорумката ;Д



Лили, мое ли да ми обясниш на базата на какви критерии определяш "средното ниво" и съответно кой на какво ниво е...много ми е интересно. :)

Joc
11-27-2011, 12:51
не мога се сетя за ник, по късно ше я питам 8-)

psychopath
11-27-2011, 12:52
mmmkam или нещо такова?
тя е нали? :D

Naive
11-27-2011, 12:53
тя е, да
mmKamm

psychopath
11-27-2011, 12:54
машина съм ;д
много поздрави ! :D

Joc
11-27-2011, 12:56
верно :lol:

NomNomNom
11-27-2011, 13:03
Аз пишех в секса 2007-2008 , eveto_xx xD
После станах YouDontKnowMe xD
Сега съм Номз ;д
Помня старите, но надали те ме помннят 8-)

shadow4e
11-27-2011, 13:55
Лили, мое ли да ми обясниш на базата на какви критерии определяш "средното ниво" и съответно кой на какво ниво е...много ми е интересно. :)

Защо ти не можеш ли сам да определиш някого?


Нeйният проблем беше, че имаше страшно ограничен светоглед, повлиян и от малкото населено място и изживяваше лош ранен пубертет. Никога не съм си писала с нея, добави ме във фб и има много голяма разлика между сегашната и емодол, с който ник беше просто ужасна.

Claymore
11-27-2011, 14:01
wtf?

погледнах моите и имам няколко от Александра от секса с цел запознанства
също от Analenebach :lol:

Joc
11-27-2011, 14:33
тръгна ли да и расте брада, че беше яко хормон тая :lol:

shadow4e
11-27-2011, 14:35
E, на външен вид няма голяма разлика.

NaOH
11-27-2011, 14:43
първата от началото доо един момент, там никой от нас не знае кво е било горе-долу. Имало войни с друг конкурентен сайт, също така форума (този) е бил затрит напълно и е започнал отначало.
ахаха ясно що не мога да си вляза със стария акаунт :(
а имах толкова култови мнения и съобщения :D

PainMonopoly
11-27-2011, 15:03
Естествено най-забавните моменти, в които съм влизал тук, бяха 2005-2006, когато все още течеше голямата битка между "агентите" и модераторята, и когато за пръв път влязох в кофата. :D

По начало влязох във форума, тъй като ми казаха, за темите тип "тя ми отхапа кура, какво да правя?". Тогава голяма част от троленето идваше от агентите и техния тартор. :D Отделно гостите още бяха разрешени, а винаги е забавно, когато пишат анонимни и всеки пише първото нещо, което му дойде на ума, без да му пука за репутация или имидж, който би бил повлиян, ако влиза с някакъв ник. Тогава наистина влизах с кеф, забавлявах се и не ми беше жал за изгубеното време тук.

По-нататък дисциплината лека-полека започна да се затяга и нещата взеха постепенно да стават скучни. Просто тези, които полагаха усилия за налагане на казармен ред, още не осъзнаваха, че простотията е определяща характеристика за ТП и хората влизат заради нея и всеки опит да се придаде на форума по-интелигентен облик би бил пикаене срещу вятъра.

А за кофата е ясно - когато създадоха раздела, влизаха доста интересни хора. По-нататък бяха заменени от такива, които пишеха само постове само с емотикони и се лиготиха. Сменяха се едно трагично кофно поколение с друго. Тази година нещата малко се подобриха, започнаха да влизат по-поносими хора, но като че ли и това поколение е в залез вече.

psychopath
11-27-2011, 19:15
ЪП

Nithael
11-27-2011, 19:19
кее..толко ли е било яко
не съжелявам, че не съм бил тогава регнат...бях в по-фордауинкащ форум :Д