PDA

View Full Version : Възпаление на гърдите о.О



Biskfitka
11-26-2011, 23:21
...или по точно на зърната (на едното само...;х) ...Преди годиини (7ми клас) се беше случило и на двете,но бях малка ,имахме много сериозно проблеми и не казах на нашите..все пак отидох до личния и ми беше дал някакви кремчета и лепенки за бременни,каза ми,че не е нищо сериозно и се е получило от някой сутиен/боди...Не ме боли,понякога ме сърби,ако го пипам 8-) Не знам дали е възпаление,но има раничка някаква и се бели.Слагах му крем Здраве и стана коричка,беше се махнало,но напоследък нося бодита и по-''груби'' материи и пак се появи :x
Не ми се ходи пак до личната,е ако се наложи ще ида,но исках да попитам на друго момиче случва ли му се? И какво прави?
Проверих в нета,но аз не кърмя,не съм бременна (оня ден ми свърши М. така че не би трябвало да имам съмнения) ..а само за това пише... :(
Като отида на личната пак ще ми даде от тия неща за жени,които кърмят,аз имам още от тогава такива,но са много стари :)

terry2
11-26-2011, 23:27
ти общо взето сама си отговаряш ;д
мисля, че ти, както и аз, мислиш, че причината е като предишната, само че просто не ти се ходи до личната.. личното ми мнение, е че не е сериозно, но е добре да си купиш нови от тия твойте кремчета..

Biskfitka
11-26-2011, 23:38
Питам дали се е случвало и на друг? :D
Проблема е,че не помня как се казваха кремчетата ;д нито лепенките...
Ама искам да мине вече,много е неприятно така :D

terry2
11-26-2011, 23:42
е нали имаш още останали от миналия път? ;д
мацка, според мен трябва да звъннеш на личната.
и сори,ако не съм ти разбрала въпроса.

darkPaladin
11-27-2011, 06:47
не си играйте с лекарствата въобще не знаете как действат

и не се лекува симптома а заболяването а ти не знаеш какво ти има точно

така че иди на лекар да установи диагнозата преди да си направила някоя глупост и да съжаляваш

НИКОГА НЕ ТЪРСЕТЕ В НЕТА ВЪПРОСИ СВЪРЗАНИ СЪС ЗДРАВЕТО ВИ!

geography
11-27-2011, 07:38
И на мен винаги през есента ми се белят, мажа ги с нивеа софт.. И след два дни пак. :-|

Hayashi
11-27-2011, 09:46
На мен ми се случва често. Затова не ходя без сутиен, защото направо ми се претриват.

Biskfitka
11-27-2011, 12:43
не си играйте с лекарствата въобще не знаете как действат

и не се лекува симптома а заболяването а ти не знаеш какво ти има точно

така че иди на лекар да установи диагнозата преди да си направила някоя глупост и да съжаляваш

НИКОГА НЕ ТЪРСЕТЕ В НЕТА ВЪПРОСИ СВЪРЗАНИ СЪС ЗДРАВЕТО ВИ!Абе то е точно от едни определени бодита и сутиени през студения период от годината :D Точно ''претрито'' е. :( Ама да спра да си нося дрехите ли? Лекарство не бих си мазала просто така.
Тери имам да,ама са стари много ;д Мерси за отг. :)
Вчера му сложих на една салфетка крем Здраве и мина ...до следващия път,когато облека нещо... :-x