PDA

View Full Version : СПЕШНО! пъп..



terry2
11-26-2011, 23:39
от известно време наблюдавам зачервяване и лек секрет от пъпа.. супер много ме боли, направо не се издържа! всеки ден го почиствам и поддържам хигиена, но последните дни болката е непоносима.. като малка съм имала пъпна херния, но е излекувана. някакви идеи какво може да е?

ImmortalSportFreak
11-26-2011, 23:47
Нз дали е възможно отново да имаш пъпна херния :( но най-добре отиди на лекар.

terry2
11-27-2011, 00:02
да, утре ще отида, но реших да питам предварително за предположения, че се филмирах..
мерси (:

darkPaladin
11-27-2011, 06:50
хернията е излизане на червата извън коремната кухина пез да разкъсват моментума

не е херния споко

granger
11-27-2011, 07:11
Шом има "сълзене" не е хубаво. Все пак това си е един вид черво ... хубаво като идеш на лекар пиши после какво има ,че ми стана любопитно. Но мисля,че не е хубаво да го пипаш много . Хубаво е ,че поддържаш хигиена, но не бъркай с нищо вътре.. може нещо да си го разранила,ама чичко доктор ще ти каже със сигурност!

Red_Hair
11-27-2011, 11:23
Все пак това си е един вид черво...

Доживях да чуя, че пъпа е черво. =D> Браво Айнщайн.

Авторке иди на лекар, защото вероятно има някаква инфекция.Пъпната херния не ме кефи като диагноза.Това, че като малка си имала не означава, че сега също имаш.Но както каза човека това си е един вид черво и нищо не се знае. take care :)

terry2
11-27-2011, 13:48
пичове, личната ми каза, че вероятно някой път не съм го изплакнала хубаво и е останало малко сапун вътре и съм получила инфекция..
каза ми да го промивам със спирт и ми предписа болкоуспокояващи, ако продължи да ме боли така ще ми даде направление за коремен хирург
благодаря на всички за коментарите!