PDA

View Full Version : Диета



stoichencety93
11-27-2011, 06:26
Здравейте.Извинявам се ако тази тема не е за тук но съм вече отчаяна и незнам къде да пиша.Та по моя проблем аз съм момиче на 18г. висока съм 160 и тежа 70 кг искам ако можете да ми препоръчате някаква диета която вкючва само плодове и зеленчуци и може би някакви диетични бисквити или нещо подобно.Аз съм много претенциозна откъм яденето не обичам месо и така нататък дори и пилешко спряла съм хляба от 2 седмици може би и повече както и сладкото.Почти по цял ден съм на училище дори не мога да се храня редовно.Моля ви помогнете ми ако можете с нещо тази година имам бал а не искам да изглеждам така все пак съм младо момиче.В момента хапвам салатки сутрин и вечер а през деня ябълки но искам и ваш съвет дали ще ми помогне това.Благодаря ви предварително :)

ALetterFromTheSky
11-27-2011, 06:33
Силно ти препоръчвам точковата диета , преди бях спазвала и онази на Боряна, но не мисля , че ще издържиш ...прави пилатес и яж до 16, 17 часа най-късно . Гледай закуската ти да е най-обилното ядене за деня. Все пак сигурно имаш бал, затова нямаш много време и трябва да си адски сериозна .

Ou7oFmYhEaD
11-27-2011, 06:33
ми тва че не се храниш редовно не е хубаво, яж сутрин в къщи кисело мляко с плод, без ябълка че много огризва стомаха, за обяд нещо сготвено /но малко/+ салата, след обед може плод някакъв, или фреш, а за вечеря пак салата с един сварен картоф или сирене, яйце, не се занимавай с тези диетични бисквити всичко е тесто, а плодовете само въглехидрати

stoichencety93
11-27-2011, 06:39
Благодаря ви много :*

papinkasf
11-27-2011, 07:14
Силно ти препоръчвам точковата диета , преди бях спазвала и онази на Боряна, но не мисля , че ще издържиш ...прави пилатес и яж до 16, 17 часа най-късно . Гледай закуската ти да е най-обилното ядене за деня. Все пак сигурно имаш бал, затова нямаш много време и трябва да си адски сериозна .

с на боряна колко свали ?

ALetterFromTheSky
11-27-2011, 07:22
Мм, около 3- 5 кг, не помня точно ( беше преди 2 години )

MissChocolate
11-27-2011, 07:35
Момичетата преди мен ти дадоха вече някои съвети относно храненето. И все пак си мисля,че тоталните ограничения са тотално грешни и ще са ти вреда в бъдеще.
Движи се много, не се застоявай. Пилатес-а ще ти помогне, въпреки че в началото ще ти е адски трудно. Може да включиш и танци, без значение какви. От зумба- фитнеса направо се топиш, личен опит.

stoichencety93
11-27-2011, 07:50
Аз никога не се застоявам на едно място.На ден по 2 км поне извървявам.Сега мисля да започна диетата на Боряна проблема ми е че не обичам месо и незнам какво да ям последния ден :D

DeaD_SouL
11-27-2011, 08:33
Като не обичаш месо, почвай коледните пости

Enchanting
11-27-2011, 08:55
Ябълките не само че дразнят стомаха( в някои случаи) , но и засилват глада. Не ти ги препоръчвам. Както казаха по горе храни се редовно. Закуската е най-важна. :)