PDA

View Full Version : И при мен този проблем



businessman
11-27-2011, 10:07
Може би няма да можете да помогнете, но не пречи да получа няколко мнения. Както други, така и аз имам проблем с преждевременната еякулация. Някои казват, че ставало с ПС мускул...ама интересно мога да се задържам като уринирам, пък като ми дойде другото и не мога да го задържа с тоя мускул. Дайте някакво решение, защото не вярвам да няма.

AlokiNn
11-27-2011, 10:29
Каквото и да ти кажа няма да помогне примерно от 15 мин на час.. а ще е от 15 мин на 20.. което пак е нищо

dami666
11-27-2011, 13:40
Повече смяна на позите,бавен секс,повече орален за да задоволиш момичето..стандартните истории.

Pamaa
11-27-2011, 14:55
^ ++ : ))

Каквото и да ти кажа няма да помогне примерно от 15 мин на час.. а ще е от 15 мин на 20.. което пак е нищо
а като няма да даваш съвет защо изобщо пишеш?!

Korlash
11-27-2011, 15:24
Повтарям... еби повече и кура ти ше стане по-нечувствителен , усещането няма да е чак кой знае кво невиждано и неусещано и просто няма да е чак толкова адски възбуждащо колкото ти е в момента.Ако плющиш поне 3 пъти на седмица ше свикнеш и накрая ше можеш да си го задържаш за колкото си искаш... А иначе бавния секс не е решение :? Всички момичета се кефят повече като ги лашкаме яко и като сме "ядосани" , "груби" ит.н в леглото.

malka_sladkka
11-27-2011, 17:57
Повтарям... е** повече и "мъжкия полов орган" ти ше стане по-нечувствителен , усещането няма да е чак кой знае кво невиждано и неусещано и просто няма да е чак толкова адски възбуждащо колкото ти е в момента.Ако плющиш поне 3 пъти на седмица ше свикнеш и накрая ше можеш да си го задържаш за колкото си искаш... А иначе бавния секс не е решение :? Всички момичета се кефят повече като ги лашкаме яко и като сме "ядосани" , "груби" ит.н в леглото.

Е тва беше голяма простотия :?

DragonLady
11-27-2011, 19:28
Повтарям... е** повече и "мъжкия полов орган" ти ше стане по-нечувствителен , усещането няма да е чак кой знае кво невиждано и неусещано и просто няма да е чак толкова адски възбуждащо колкото ти е в момента.Ако плющиш поне 3 пъти на седмица ше свикнеш и накрая ше можеш да си го задържаш за колкото си искаш... А иначе бавния секс не е решение :? Всички момичета се кефят повече като ги лашкаме яко и като сме "ядосани" , "груби" ит.н в леглото.

Е тва беше голяма простотия :?

+1
Не всички обичаме да ни е*бът все едно сме някакви к*рви ...
Някой обичаме бавният и нежен секс ;)