PDA

View Full Version : Превод.



PIKE
11-27-2011, 10:14
Здравейте!

Тази година почнах да уча немски и госпожата ми даде домашно да преведа един текст. Ще съм благодарен ако някой го преведе, че знанията ми по немски са всеи още 'начинаещи'.

Текста:

Аз имам един брат. Той е ученик. Неговеите приятели са също ученици. Родителите им са учители. Техните ученици и ученичкиса също старателни. Те говорят много добре испански и сега учат немски.
Нашето семейство е голямо. Аз имам и една сестра. Мойте баба и дядо живеят във Варна. Те са много добри. Моето месторождение е Варна и местоживеене е София. Аз има медин приятел. Той е роден в Пловдив. Сега той живее и учи в Варна. Неговите братя и сестри са в Пловдив. Там са и неговите родители.

Това беше текста! Благодаря предварително на преводача!

Anichkaxxwee
11-27-2011, 10:57
Ich habe BrUder. Er ist SchUler. Seine Freunde sind auch Studierende. Ihre Eltern sind Lehrer. Ihre SchUler sind auch vorsichtig. Sie sprechen sehr gut Spanisch und jetzt studie deutsch.
Unsere Familie ist gross. Ich habe eine Schwester. Meine Oma und Opa wohnt in Varna. Sie sind sehr gut. Ich wurde geboren in Varna, aber wohne in Sofia. Ich habe eine freund. Jetzt er wohnt und studie in Varna. Seine BrUder und Schwester sind von Plovdiv. Es gibt und seinen Eltern.



Може да имам разминаване в спрягането на глагола, но това можах да направя .. Надявам се да съм помогнала.. :)

П.с: Където има голямо "U", значи е умляут(с 2 точки отгоре) 8-)

PIKE
11-27-2011, 15:49
Нали не си го превел с GOOGLE ?? :дд

Anichkaxxwee
11-27-2011, 15:50
Не.. 8-) :lol: :lol:

PIKE
11-27-2011, 15:53
Окей! Благодаря ти много!

Anichkaxxwee
11-27-2011, 16:03
Няма проблем.. :)