PDA

View Full Version : Eeee... Верно ли?



sashko705
11-27-2011, 11:16
"Главният екзорсист на Ватикана – отец Гейбриъл Аморт, заяви, че „Хари Потър” и йогата са творения на Дявола.

85-годишният свещеник, нает на работа преди повече от две десетилетия от покойния вече папа Йоан Павел II, изненада присъстващите на състояла се преди няколко дни конференция, като обяви, че най-известната фентъзи поредица на Дж. К. Роулинг и индийското учение, което приема медитацията като основно средство за постигане на духовно прозрение и спокойствие, са всъщност творения на Дявола, които покварват хората.

„Практикуването на йога носи зло, така както го прави и четенето на „Хари Потър”. И двете изглеждат много безобидни, но са свързани с магията и носят злини. Йогата е едно от най-големите творения на Дявола. Мислите си, че тя ви помага да събудите ума си и да направите гъвкаво тялото си, но тя води до индуизма. Всички тези ориенталски религии са основани на погрешното вярване в прераждането”, заяви отец Гейбриъл Аморт."


ЗАЩООООО :-# :-# :cry: Аз се чудех защо само лоши неща ми се случват...

Greennight
11-27-2011, 11:18
didn't read lol

needle
11-27-2011, 12:00
Всички дебили викащи "акцио" и бъркащи си с палеца на крака в носа трябва да горят в ада.

stteLii
11-27-2011, 12:44
мързи ме да чета ся 8-)

nepowtorima
11-27-2011, 12:49
didn't read lol

sashko705
11-27-2011, 12:52
Всички дебили викащи "акцио" и бъркащи си с палеца на крака в носа трябва да горят в ада.
О, Rly?