PDA

View Full Version : Вижте бе душички



CupcakeKitty
11-27-2011, 12:43
Назитата щели да ме мачкат

аз може и да не ударам моми ма имам пратели които ако има кажа ште сма4кат :):)
Къпкейк Кити
Докладвай · 14:38
кажи им да дойдат да ме смачкат
Daniel Vladimirov
Докладвай · 14:38
после да не пла4еш :?


Daniel Vladimirov
Докладвай · 14:34
аз сам у4ил само до 8 клас :):)
след това се макна сас брастнати
сас кубинки
:):)
направиха ме изрод
а и кво ште у4а в даскало ?


Daniel Vladimirov
Докладвай · 14:39
имам акал колкото хитлер
даже и по малко :Д
от него

Daniel Vladimirov
Докладвай · 14:41
СИТЕ СКИНАРИ
СА КАТО
МЕНЕ
САБЕРЕМЕ СЕ ВЛИЗАМЕ У НЕКОЕ
ИЗИСКАН РЕСТОРАНТ
КАЛНИТЕ КУБИНКИ
СВАЛЕНИ ТИРАНТИ
МЛЯСКАМЕ КАТО ПРАСЕТА
ПЦУВАМЕ
:):)
не сам само аз
каи го и надругите





:(

Concussion
11-27-2011, 12:50
"Имам акъл колкото Хитлер, даже по-малко от него", ОМГ, еб**ти малоумника... :?

lightcameraction
11-27-2011, 12:51
не е учил до 8ми клас
едва ли има и 5ти

NomNomNom
11-27-2011, 12:51
ако бях от твоя град, щях да събера форумна група да го смелим от бой, след това щеше да ми стане мъчно, да го прибера у нас и да се грижа за него като за дете.

Joc
11-27-2011, 12:53
некъв яко скин хахаха

horacio
11-27-2011, 12:54
:lol: :razz: :razz: :razz:
тоя луд ли е ве :razz:

psychopath
11-27-2011, 12:54
вери найс 8-)

CupcakeKitty
11-27-2011, 12:57
Сега Китито ще яде ного бой от бръснатите глави :oops:
защото казва истината :oops:

:razz: :razz:

psychopath
11-27-2011, 12:59
очаквам силни включвания по темата 8-)

CucakeKittyBrother
11-27-2011, 13:20
ако бях от твоя град, щях да събера форумна група да го смелим от бой, след това щеше да ми стане мъчно, да го прибера у нас и да се грижа за него като за дете.


Ама ти си много мощен, ве! Дай да ти стисна ръката!

CupcakeKitty
11-27-2011, 13:21
ако бях от твоя град, щях да събера форумна група да го смелим от бой, след това щеше да ми стане мъчно, да го прибера у нас и да се грижа за него като за дете.


Ама ти си много мощен, ве! Дай да ти стисна ръката!

Момиче е :oops:

nepowtorima
11-27-2011, 13:35
.. хаха.. бахти малоумните има..

щели да мляскат и да пЦуват :lol:

cweeet
11-27-2011, 14:43
"акъл колкото на Хитлер, даже и по-малко" ..
тук беше най-болезненият фейспалм,който съм си правила някога.

ohluv
11-27-2011, 14:45
ооо инк бътхърт

Greennight
11-27-2011, 14:47
Мале колко ме дразнят тия псевдонацистчетата :lol:

Просто няма такива позьори.Вчера на спирката някъв с кубинки ни гледа лошо и пуши,щото едното момче е малко по-мургаво,ама като видя,че сме 3вс1 и не каза и дума 8-) Просто са нереалната измет тия фашисти,и само се правят,че уж обичат родината,а всъщност са страхливци и позьори :?

CupcakeKitty
11-27-2011, 14:48
"акъл колкото на Хитлер, даже и по-малко" ..
тук беше най-болезненият фейспалм,който съм си правила някога.

акАл!
кхъм

Greennight
11-27-2011, 14:52
Просто не ги разбирам.Как може да се наричаш националист,ако дори не можеш да пишеш грамотно на собствения си език ? :? Всичко най-лошо за тия боклуци

CupcakeKitty
11-27-2011, 14:53
Просто не ги разбирам.Как може да се наричаш националист,ако дори не можеш да пишеш грамотно на собствения си език ? :? Всичко най-лошо за тия боклуци

Той нали бил учил до 8-ми клас...
аз му казах че е по- зле и от мангал
ама не вярва :(

cweeet
11-27-2011, 14:53
Мале колко ме дразнят тия псевдонацистчетата :lol:

Просто няма такива позьори.Вчера на спирката някъв с кубинки ни гледа лошо и пуши,щото едното момче е малко по-мургаво,ама като видя,че сме 3вс1 и не каза и дума 8-) Просто са нереалната измет тия фашисти,и само се правят,че уж обичат родината,а всъщност са страхливци и позьори :?
знаеш,че има огромна разлика м/у двете понятия, нали?

Greennight
11-27-2011, 14:55
Мале колко ме дразнят тия псевдонацистчетата :lol:

Просто няма такива позьори.Вчера на спирката някъв с кубинки ни гледа лошо и пуши,щото едното момче е малко по-мургаво,ама като видя,че сме 3вс1 и не каза и дума 8-) Просто са нереалната измет тия фашисти,и само се правят,че уж обичат родината,а всъщност са страхливци и позьори :?
знаеш,че има огромна разлика м/у двете понятия, нали?В повечето случаи при типовете с бръснати глави и кубинки са пряко свързани.

cweeet
11-27-2011, 15:20
Мале колко ме дразнят тия псевдонацистчетата :lol:

Просто няма такива позьори.Вчера на спирката някъв с кубинки ни гледа лошо и пуши,щото едното момче е малко по-мургаво,ама като видя,че сме 3вс1 и не каза и дума 8-) Просто са нереалната измет тия фашисти,и само се правят,че уж обичат родината,а всъщност са страхливци и позьори :?
знаеш,че има огромна разлика м/у двете понятия, нали?В повечето случаи при типовете с бръснати глави и кубинки са пряко свързани.
???????

Greennight
11-27-2011, 15:24
Ами явно ти не различаваш понятията :lol: Псевдонацистчетате-(15-20 годишни момчета),които примерно са си имали проблем с някой циганин и мразят циганите,после се събират с други такива момчета,за да са готини и на групичка и решават,че ще прочистват нацията като 5-6 човека бият 2 малки циганчета с предлог,че го правят за България.Сега ясно ли е ?

NightGuardian
11-27-2011, 15:27
green в жестока грешка си.

Greennight
11-27-2011, 15:29
green в жестока грешка си.Ем поправи ме тогава.Аз съм останал с впечатление,че тия скинарите(повечето) са някви лайна и позьори,дето аз знам повече за Хитлер от тях :lol:

NightGuardian
11-27-2011, 15:33
националиста определя неговата страна като най. От там идва България над всичко.

Фашизъм е идеология , която мрази недъзи. Може да си и Българин , но като си куц , сакат , не те приемат.

SupermenBG
11-27-2011, 15:35
http://www.youtube.com/watch?v=tw5A6T0opD8

Greennight
11-27-2011, 15:38
Добре,нацизъм е по-точно въпреки,че фашизма пак е почти същото.А аз се дразня не на националистите,които си обичат страната,а на нацистите-националисти,дето се кланят пред Хитлер,бият се и мразят всичко различно от арийската раса

cweeet
11-27-2011, 15:40
Ами явно ти не различаваш понятията :lol: Псевдонацистчетате-(15-20 годишни момчета),които примерно са си имали проблем с някой циганин и мразят циганите,после се събират с други такива момчета,за да са готини и на групичка и решават,че ще прочистват нацията като 5-6 човека бият 2 малки циганчета с предлог,че го правят за България.Сега ясно ли е ?
имах предвид дали изобщо правиш разлика между фашист и нацист.
не,не са почти еднакви, това, че и двете имат крайни идеи и виждания, не значи, че са еднакви :>

NightGuardian
11-27-2011, 15:40
като гледам не знаеш ,че нацист и националист е едно и също.

Greennight
11-27-2011, 15:41
Ок,нацистите мразят само другите раси,докато фашистите мразят другите раси,инвалидите,слепите,ку ите и т.н...Почти едно и също е...

Greennight
11-27-2011, 15:42
като гледам не знаеш ,че нацист и националист е едно и също.Ами не е същото,може да си обичаш родината без да мразиш китайците примерно :)

yakuza_
11-27-2011, 15:44
чакай малко, защо някой не би мразил китайците ?! отвратителни са

cweeet
11-27-2011, 15:44
Ок,нацистите мразят само другите раси,докато фашистите мразят другите раси,инвалидите,слепите,ку ите и т.н...Почти едно и също е...
защо смяташ, че фашистите мразят другите раси?
В днешно време не съм много наясно как стоят нещата, затова не смея много много да говоря, но за същността на фашизма и на национализма мога да говоря а лот.
При фашистите никъде няма хейт към друга раса.

NightGuardian
11-27-2011, 15:44
Аз мога да обичам всички раси , но да не обичам сакатите, слепи , инвалиди и етц. и да смятам , че не заслужават да живеят. Това ме прави ФАШИСТ! Трябва да си идеален - прав , здрав , корав.Просто на времето са вървели двете идеи ръка за ръка.Фашизма заедно с национализма.

п.п не съм фашист <3

cweeet
11-27-2011, 15:47
Аз мога да обичам всички раси , но да не обичам сакатите, слепи , инвалиди и етц. и да смятам , че не заслужават да живеят. Това ме прави ФАШИСТ! Трябва да си идеален - прав , здрав , корав.

п.п не съм фашист <3
всъщност идеята на фашизма не е такава, поне в началното си развитие идеологията на фашизма изобщо не е такава, в днешно време не знам

Greennight
11-27-2011, 15:49
Фашизмът (италиански: fascismo) е радикална, авторитарна, и националистическа политическа идеология.[1][2][3][4] Фашистите изповядват идеята за еднопартийна държава[5] и вярват, че нациите и расите са в постоянен конфликт, поради което само силните от тях могат да оцелеят, бидейки здрави, витални и чрез отстояване на себе си в борбата срещу слабите

Тва пише в Уикипедия.Аз го разбирам като нацизъм,само че с още някои попълнения...

NightGuardian
11-27-2011, 15:49
като гледам не знаеш ,че нацист и националист е едно и също.Ами не е същото,може да си обичаш родината без да мразиш китайците примерно :)

има разлика от това да обичаш родината си , всеки нормален човек обича родината си. Това да не я поставяш с наравно с другите и да имаш за нещо повече и да подклаждаш към това , това те прави националист.

nyancat
11-27-2011, 15:51
стига сте се правили на разбирачи плз

cweeet
11-27-2011, 15:51
Фашизмът (италиански: fascismo) е радикална, авторитарна, и националистическа политическа идеология.[1][2][3][4] Фашистите изповядват идеята за еднопартийна държава[5] и вярват, че нациите и расите са в постоянен конфликт, поради което само силните от тях могат да оцелеят, бидейки здрави, витални и чрез отстояване на себе си в борбата срещу слабите

Тва пише в Уикипедия.Аз го разбирам като нацизъм,само че с още някои попълнения...
страхотни умения да сърчваш в гугъл, ако искаш на лично мога да ти обесня каква е била в началото идеята на фашистите, говоря по времето на Мусолини и какви са били вижданията на нацистите по време на Хитлер
мога да ти изтъкна разликите

NightGuardian
11-27-2011, 15:53
стига сте се правили на разбирачи плз

смърт за белите! :x

Greennight
11-27-2011, 15:53
Фашизмът (италиански: fascismo) е радикална, авторитарна, и националистическа политическа идеология.[1][2][3][4] Фашистите изповядват идеята за еднопартийна държава[5] и вярват, че нациите и расите са в постоянен конфликт, поради което само силните от тях могат да оцелеят, бидейки здрави, витални и чрез отстояване на себе си в борбата срещу слабите

Тва пише в Уикипедия.Аз го разбирам като нацизъм,само че с още някои попълнения...
страхотни умения да сърчваш в гугъл, ако искаш на лично мога да ти обесня каква е била в началото идеята на фашистите, говоря по времето на Мусолини и какви са били вижданията на нацистите по време на Хитлер
мога да ти изтъкна разликитеАми ако ти се занимава с удоволствие ще те изслушам :)

Greennight
11-27-2011, 15:54
като гледам не знаеш ,че нацист и националист е едно и също.Ами не е същото,може да си обичаш родината без да мразиш китайците примерно :)

има разлика от това да обичаш родината си , всеки нормален човек обича родината си. Това да не я поставяш с наравно с другите и да имаш за нещо повече и да подклаждаш към това , това те прави националист.Да,а това примерно,че нямам нищо против евреите ми пречи да съм националист така ли ? Нацизма и национализма имат общо,но със сигурност не е 1 и също,както ти каза :)

cweeet
11-27-2011, 15:56
само че след 15-20 минутки, че ще ми отнеме а лот оф тиме, а сега трябва да правя едни задачи по счетоводство.


@илияне, ти тихо

torVPN
11-27-2011, 15:56
Нямам нерви да чета дългите ви безсмислени постове, но не смятам за правилно да се постват лс във форума, защото има причина да се наричат лични съобщения.

yakuza_
11-27-2011, 15:57
стига сте се правили на разбирачи плз

смърт за белите! :x
17/56 всички "въглища" в ТЕЦ-овете !