PDA

View Full Version : Гримът в училище.



sunshine3214
11-27-2011, 11:45
Здравейте :) 8 клас съм и уча в Пловдив. В гимназия съм всичко е ново, нови приятели и т.н От 7 клас се гримирам, като абсолютно никога не съм прекалявала. От около 1 месец, класната само звъни на родителите им, и им казва да ми забранят да се гримирам о.О Нямам нищо против да ходя на училище без грим. Просто ми е интересно, дали това го пише в правилника, и дали е написано точно по този начин: ЗАБРАНЕН Е ГРИМЪТ В УЧИЛИЩЕ. А не забранен е лекият грим или т.н .. нямам думи вече, някой по-запознат да ми обясни какво точно пише в правилници и т.н..[/quote]

bebzgirl
11-27-2011, 11:49
Има държави,в които е забранено,но засега не съм чула България да е от тях.От мой наблюдения от 7-8 клас е нормално да се гримираш.Не знам,но може би класната ти се опитва да се заяжда.Кажи на вашите да отидат и да говорят с нея,мисля,че ще спре ;)

crowberry
11-27-2011, 11:59
Дефинирай "лек грим".

ImmortalSportFreak
11-27-2011, 12:01
Мисля,че в правилника пише да не е много силен гримът,но не пише изрично - забранено слагането на грим.Няма такова нещо.Просто класната ти явно не харесва грим и е решила да се заяде с тебе.Ако вашите нямат нещо против,наистина могат да отидат да говорят с нея,макар че не съм сигурно,дали това ще помогне.Зависи в какво училище си-ако си в някое частно(не знам правилниците там)може да има и специални изисквания... знам ли.

sunshine3214
11-27-2011, 12:04
Дефинирай "лек грим".

Спирала + молив (много рядко)

Не съм в частно училище. В една от езиковите в Плводив съм

mynichkaTanq
11-27-2011, 12:11
Мисля,че в правилника пише да не е много силен гримът,но не пише изрично - забранено слагането на грим.Няма такова нещо.Просто класната ти явно не харесва грим и е решила да се заяде с тебе.Ако вашите нямат нещо против,наистина могат да отидат да говорят с нея,макар че не съм сигурно,дали това ще помогне.Зависи в какво училище си-ако си в някое частно(не знам правилниците там)може да има и специални изисквания... знам ли.

daq96
11-27-2011, 12:33
Понякога наистина ученичките прекаляват, но чак пък за спирала и молив да ти прави забележка - по-скоро да се заяжда.

Boyman
11-27-2011, 12:39
Започни оттам - за какво ти е да ходиш на училище гримирана и за какво изобщо 14-годишно хлапе има нужда да се гримира? И може би ще си решиш проблема...

bwef
11-27-2011, 12:39
Амии щом не ти проблем, не ходи с грим .. неее че виждам къф точно е проблема наа някаква спирала , амаа по-добре не ходи 1-2 седмици с грим, да те остават за малкоо ии после сии продължи с гримирането

terry2
11-27-2011, 13:15
аз преди време в 9ти клас ходех само с очна линия и дикректорката ме извика да ми се скара.. известно време ходех без грим (1-2 месеца) и после лека полека пак започнах да слагам.. сега нямам проблеми в даскало, всички момичета след 9-10 клас слагат по малко грим и всичко е точно. според мен тактиката със спирането за малко ще е от полза

nocoment
11-27-2011, 14:10
Има държави,в които е забранено,но засега не съм чула България да е от тях.От мой наблюдения от 7-8 клас е нормално да се гримираш.Не знам,но може би класната ти се опитва да се заяжда.Кажи на вашите да отидат и да говорят с нея,мисля,че ще спре ;)

+1 :)

iiordanova
11-27-2011, 14:38
Помоли класната ти да ти покаже къде точно пише,че е забранен грима. Да го посочи и покаже в правилника.

LoweShot
11-27-2011, 15:27
Помоли класната ти да ти покаже къде точно пише,че е забранен грима. Да го посочи и покаже в правилника.
+1 :wink:

Pamaa
11-27-2011, 15:47
не мисля, че забранено. Според мен трябва да поговориш с класната ти, защото мисля, че тя няма да направи нищо друго освен да създаде ненужни дразги между теб и родителитети. Въпреки че щом са преценили, че гримът ти е приличен, не виждам основание да се притесняваш : )) .

anonymous849184
11-27-2011, 18:05
Започни оттам - за какво ти е да ходиш на училище гримирана и за какво изобщо 14-годишно хлапе има нужда да се гримира? И може би ще си решиш проблема...

Да, напълно подкрепям! Помисли за всичкия този грим в ранна възраст, как ще се отрази на кожата ти. Мисля, че е излишно да се гримираш с повод или не, особено пък за училище. :)

Biskfitka
11-27-2011, 18:22
съгласна съм с iiordanova ... :)
И не обяснявайте на момичето ,че не трябва да се гримира.Може би се чувства по-добре с малко грим,харесва се повече..какво толкова

Hayashi
11-27-2011, 18:23
Аз в осми клас ходех с незабележим грим. Сега ходя с доста по-подчертани очи, но никой нищо не ми е казал, сигурно защото съм по-голяма.

ccdesigns
11-27-2011, 22:45
Момче?