PDA

View Full Version : Първият път - със или без презерватив ? (момичета)



pisan4ety3
11-27-2011, 15:02
Момичета искам да ви попитам за първият път..... СЪС ИЛИ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ го направихте ? Болеше ли .. ? въобще бихте ли ми разказали за своя първи път и какво беше чувството ?... колко продължи ? .... :-)

nymphadora
11-27-2011, 15:04
Със много ясно.
В началото повечето си нямаме на идея кво правим,пък и остава без презерватив да го правим. :?

MaLkaTa_LaDy
11-27-2011, 15:08
Без презерватив беше, защото бях на хапчета по причина различна от контрацепция. Сигурно е било бързо, но ми се стори цяла вечност, защото доста ме болеше. Сега като се замисля щеше да е доста по-лесно ако бяхме купили лубрикант първия път.

Pamaa
11-27-2011, 15:15
В началото повечето си нямаме на идея кво правим,пък и остава без презерватив да го правим. :?

Korlash
11-27-2011, 15:29
Доста женски съм отварял и винаги е било или с пръсти, или без кондом (в началото). След кат позагреем малко нещата и усетя че е време да го сложа вадя и слагам :) Сигурно ще питаш и за кръвта в някоя следваща тема така че - Не има 2 капки кръв които могат дори да се оближат и няма да ти нацапат нищо ;)

djipsito
11-27-2011, 15:58
Със, въпреки че той можеше да се контролира. Тва го разбрах с времето и много рядко за една година сме го правили без...
Харесваше ми, че още в началото и по този начин той ми показа, че иска и може да ме пази, да е отговорен и т.н, не само в секса.

Cucko0
11-27-2011, 16:32
Обща сексуална култура (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492)

често задаваните въпроси (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265705)

Shturrrche88
11-27-2011, 16:48
Със, въпреки че той можеше да се контролира. Тва го разбрах с времето и много рядко за една година сме го правили без...
Харесваше ми, че още в началото и по този начин той ми показа, че иска и може да ме пази, да е отговорен и т.н, не само в секса.
Едва ли съм човекът, който може да ти даде съвет по този въпрос, защото и ние практикуваме прекъснат полов акт от 2-3 години, но си знаем, че и да стане гаф-ще си го гледаме ( :D ). Обаче, това че може да се контролира, не означава, че е отговорен...винаги може да стане гаф, колкото и да се контролира.
И да отговоря по темата-първия път беше с презерватив ;)

sweetpunk
11-27-2011, 18:23
Първия ми път беше с презерватив! И до сега избягвам да го правя без! При мен нямаше кръв и кой знае какви болки, беше по - скоро дискомфорт от колкото болка, но всичко си е до организма, настройката и т.н

djipsito
11-27-2011, 18:24
Със, въпреки че той можеше да се контролира. Тва го разбрах с времето и много рядко за една година сме го правили без...
Харесваше ми, че още в началото и по този начин той ми показа, че иска и може да ме пази, да е отговорен и т.н, не само в секса.
Едва ли съм човекът, който може да ти даде съвет по този въпрос, защото и ние практикуваме прекъснат полов акт от 2-3 години, но си знаем, че и да стане гаф-ще си го гледаме ( :D ). Обаче, това че може да се контролира, не означава, че е отговорен...винаги може да стане гаф, колкото и да се контролира.
И да отговоря по темата-първия път беше с презерватив ;)

Да, права си, мисълта ми е, че той винаги настояваше да го правим с презерватив, въпреки че показваше, че може да се контролира (като го правихме със, преди да свърши го махаше и свършваше на мен, примерно..) Тва исках да кажа, че тва ми вдъхваше доверие в него, че ме пази и т.н..

granger
11-27-2011, 18:49
СЪС и ако след това не ви се гледа бебе ВИНАГИ СЪС!

Bloodlust
11-27-2011, 19:06
Със. Това, че е за първи път не намалява риска.

DragonLady
11-27-2011, 19:21
Със. Това, че е за първи път не намалява риска.

+1
Няма значение 1ви или 100тен риска е един и същ. А и едва ли момчето би искало да отвори някое момиче без и целият да стане в кръв ... ( не че иначе не се клепа, но по малко ).

malka_sladkka
11-27-2011, 19:26
Без

terry2
11-27-2011, 19:38
със. и до ден днешен винаги сме с гума. плюс тва лубриканта на презерватива доста помогна, пък и точно първия път само ти лиспва да се притесняваш къде ще свърши

marilyn
11-27-2011, 20:57
Със! И не само 1вия път, а винаги.

kuklichka_bg
11-27-2011, 20:58
без..после със 8-)

Mi6inka
11-28-2011, 05:07
Ама разбира се, че със.. какво е значението дали е първи или 20ти път ?

anonymous708973
11-28-2011, 07:13
Доста женски съм отварял и винаги е било или с пръсти, или без кондом (в началото). След кат позагреем малко нещата и усетя че е време да го сложа вадя и слагам :) Сигурно ще питаш и за кръвта в някоя следваща тема така че - Не има 2 капки кръв които могат дори да се оближат и няма да ти нацапат нищо ;)

Добре, не мога да разбера каква е разликата между "отваряне" с гума и без гума?

Със, както и всеки следващ път.

TheGuardian01
11-28-2011, 12:37
Не съм отварял момиче, но бих предположил , че би било по-добре със капут. Не от гледна точка на безопастността, а от това, че по гумата има лубрикант,а т'ва е доста важно. После като я "разработиш" може и без. Ще я пазиш и толкова :)

LadyDaisy
11-28-2011, 13:14
Моя първи път беше с презерватив - просто младежа си беше на ясно, че ако няма капут - няма секс :) А вече го бях държала близо година на сухо...

ThroughStruggle
11-28-2011, 13:15
Не съм отварял момиче, но бих предположил , че би било по-добре със капут. Не от гледна точка на безопастността, а от това, че по гумата има лубрикант,а т'ва е доста важно. После като я "разработиш" може и без. Ще я пазиш и толкова :)

Ъм, естествено, че е от гледна точка на безопасността?!
Лубрикант може да се използва и без наличието на презерватив.

Shadowlight
11-28-2011, 13:44
Със. Случвало се е без , но това са много редки случаи.

letmetellyou
11-28-2011, 13:55
Винаги със

fakesmiles
11-28-2011, 14:04
Със презерватив,болеше съвсем малко и престана буквално за секунди,после беше доста добре.Абе доволна съм 8-)

anonymous708973
11-28-2011, 16:32
Не съм отварял момиче, но бих предположил , че би било по-добре със капут. Не от гледна точка на безопастността, а от това, че по гумата има лубрикант,а т'ва е доста важно. После като я "разработиш" може и без. Ще я пазиш и толкова :)

То ако се разчита само на тоя кирлив лубрикант по гумата...

Другото няма да коментирам, не съм съгласна. :)

umri
11-28-2011, 17:04
Моя първи път беше с презерватив - просто младежа си беше на ясно, че ако няма капут - няма секс :) А вече го бях държала близо година на сухо...
Бахти отчаяният глупак. Аз, ако бях жена, и бях успял да задържа мъж без секс повече от 3 месеца, АЗ щях да съм тоя, който би го зарязал.
Такъв, дето много е склонен да чака - изневерява, или е толкова отчаян, че се е хванал за един клон и не пуска, щот не може да намери по-добро, или пък е един от малкото хора, за които сексът е маловажен, което за един човек (най-вече мъж) е много лош показател. Ако не ти се прави секс и в действията и подхода си не си воден от желанието ти за секс и първичният ти инстинкт, то тогава си сбъркан доста, платонак някъв. .
Ти си прецени твоят кой от изброените е.

Korlash , ей такива самозвани лъжеебачи и отварячи като теб са ми много интересни. Като ми кажеш "доста" и "винаги" и си ми ясен. Трай си поне. Почти няма психически здраво, средно интелигентно момиче, което да позволи да бъде отворено без презерватив.

Mi6inka
12-02-2011, 07:05
Бахти отчаяният глупак. Аз, ако бях жена, и бях успял да задържа мъж без секс повече от 3 месеца, АЗ щях да съм тоя, който би го зарязал.
Такъв, дето много е склонен да чака - изневерява, или е толкова отчаян, че се е хванал за един клон и не пуска, щот не може да намери по-добро, или пък е един от малкото хора, за които сексът е маловажен, което за един човек (най-вече мъж) е много лош показател. Ако не ти се прави секс и в действията и подхода си не си воден от желанието ти за секс и първичният ти инстинкт, то тогава си сбъркан доста, платонак някъв. .
Ти си прецени твоят кой от изброените е.

Korlash , ей такива самозвани лъжеебачи и отварячи като теб са ми много интересни. Като ми кажеш "доста" и "винаги" и си ми ясен. Трай си поне. Почти няма психически здраво, средно интелигентно момиче, което да позволи да бъде отворено без презерватив.



Всичко,което може да се каже по тази тема се побира в този пост!

gabsit000
12-02-2011, 10:06
СЪС много ясно,не бих казала че болеше адски много,изпитва се някаква известна болка докато проникваше в мен,но определено беше от "сладката" блока-поносима,не знам колко продължи всичко,не повече от 15 минути..

kyon
12-02-2011, 10:39
Без.. не исках гума да ме отваря.

bubkaa93
12-02-2011, 16:21
със презерватив беше ..