PDA

View Full Version : Как си представяте идеалния за вас живот?



playfootball6
11-27-2011, 15:29
Споделете тук какъв е живота, за който мечтаете, с какво са свързани вашите мечти? Осъществим ли е този живот според вас?

BrainlessROCKBABY
11-27-2011, 15:38
Анкетникът на форона отвори ;д

Ако знаех какво точно искам от живота, щеше да е много лесно.. Но не знам. И затова ще кажа - искам да съм щастлива. (:

Colouring
11-27-2011, 15:45
Едва ли някой живее идеален живот.Все ще има лоши моменти,но важното е хубавите да са много повече и да се чувстваш щастлив,въпреки всичко.
Искам семейство,деца,хубава работа,спокойствие.Като всеки нормален човек..

mynichkaTanq
11-27-2011, 15:47
Анкетникът на форона отвори ;д

Ако знаех какво точно искам от живота, щеше да е много лесно.. Но не знам. И затова ще кажа - искам да съм щастлива. (:

Pamaa
11-27-2011, 15:50
Наистина май щастието е най-важно. Все пак ако нещо важно за теб ти липсва то ти няма да си щастлив : )). Иначе за момента искам да обичам и да бъда обичана. ^_-

playfootball6
11-27-2011, 15:52
То е ясно, че всеки иска да бъде щастлив, това е мечтата на всички.
Но щастието е крие в различни неща за всеки човек. Какво точно прави вас щастливи? :)

BrainlessROCKBABY
11-27-2011, 16:01
ами.. да обичам и да се чувствам обичана ;д да помагам на хората, да виждам усмивките им.. да работя това, което ми доставя удоволствие.. да снимам по цял ден.. да правя див, див секс Х)

BlackEyedPeas
11-27-2011, 16:13
Мечтите ми ли? Моите са по-различни. Не съм като другите да искам деца, коли и други такива. Искам просто да бъда щастлива, да не ми е сдухано от най-малкото (не, не съм депресарка, но в момента става така, че.. най-малкото нещо вече може да ме сдуха), да се отнасят с мен поне с малко уважение, а не с като някой парцал, само защото те си имат всичко, а аз не. Искам просто.. всичко да бъде нормално, да бъда щастлива, а не от най-малкото да се сдухва всичкото ми настроение, да се държат с мен сякаш съм никаква.

BrainlessROCKBABY
11-27-2011, 16:18
http://files.sharenator.com/bitch_please_obama_1_RE_How_To_Get_A_Letter_From_G reenday-s483x340-176358-580.jpg

BlackEyedPeas
11-27-2011, 16:25
Струва ти се смешно?! Ела на мое място да видим..

Wwwooow
11-27-2011, 16:36
Наистина май щастието е най-важно. Все пак ако нещо важно за теб ти липсва то ти няма да си щастлив : )). Иначе за момента искам да обичам и да бъда обичана. ^_-

mynichkaTanq
11-27-2011, 16:37
Мечтите ми ли? Моите са по-различни. Не съм като другите да искам деца, коли и други такива. Искам просто да бъда щастлива, да не ми е сдухано от най-малкото (не, не съм депресарка, но в момента става така, че.. най-малкото нещо вече може да ме сдуха), да се отнасят с мен поне с малко уважение, а не с като някой парцал, само защото те си имат всичко, а аз не. Искам просто.. всичко да бъде нормално, да бъда щастлива, а не от най-малкото да се сдухва всичкото ми настроение, да се държат с мен сякаш съм никаква.

е защо всичко ти е сдухано какво е станало какво си направила, за да ти е така значи си го направила да ти е кофти

BlackEyedPeas
11-27-2011, 16:52
Всеки ден отивам със сдухано настроение на училище, развесели ме някой, но отново се случи някой да развали всичкото настроение за деня. Не знам какво съм направила, на кого преча и прочие. Просто съм по-свита.. и това се намира за забавно за повечето явно. Не мога да бъда като тях, повтарям си само "да не ти пука, не е важно какво мислят другите", но .. при мен е тъпото, че приемам всичко навътре, дори и да не искам.

lightcameraction
11-27-2011, 17:20
^ темата за твоите проблеми ли е ?

+ това,' аз не съм като другите,аз искам да съм щастлива ' - другите не искат ли да са щастливи ?Това че някой имат цели и знаят какво ги прави щастливи и как да постигнат щастието,а ти просто искаш да ти падне врез главата е съвсем друг въпрос.

slicky
11-27-2011, 17:47
Пари, секс, дай Боже хубава работа до 30,после, ако още съм жив,може и семейство.

ivcheto0o
11-27-2011, 17:53
Идеалния живот,за съжаление мога само да си го представям,няма идеални неща.Мечтая за нормалните неща-хубаво семейство,деца,работа която харесвам и ме прави щастлива :)

ImmortalSportFreak
11-27-2011, 18:17
Идеален живот е когато човек е здрав,всички любими хора са около него,семейство и когато има достатъчно пари,за да осигури най-доброто за себе си и семейството си.
Според мен в момента животът ми е идеален.Имам си всичко - перфектно семейство и добри приятели,които винаги са готови да ми помогнат.Позитивна съм и не смятам,че имам някакви проблеми.Естествено винаги може по-добре.Надявам се в бъдеще животът ми да продължава да е така чудесен. :grin:
Много зависи човек как приема нещата.Има хора,които имат супер мн пари,добро семейство и добри приятели,но развалят отношението си в семейството и с приятелите си заради тях самите... може би са прекалено разглезени и егоистични.Трябва да се радваме на всичко което имаме и да го ценим и съответно да се стремим към още по-добро. :P :)

lightcameraction
11-27-2011, 18:22
идеален живот е когато си безбожно богат и можеш да си позволиш да пръскаш милиони за благотворителност
идеален живот е да обикаляш всички кътчета на света
идеален живот е да имаш екип от иманяри и да обикаляш като Индиана Джоунс ,да изследваш артефактите и да ги даряваш по музеи .
идеален живот е да бъдеш безбожно известен и богат,да си обиколен от фенове ,които са луди по теб,а когато умреш да бъдеш издигнат в култ и да бъдеш запомнен като легенда за поколения напред.
това е идеален живот

вашето не е идеален живот,вашето е един обикновен,скучен живот.
мерси за вниманието

againstyou
11-27-2011, 18:40
Едно специално момче да е до мен,да си живеем заедно,да се оженим на плажа,да ходим на почивки в чужбина,приятелите ми никога да не ме изоставят,родителите и роднините ми да са здрави и след време да си имаме детенце,което по възможност да е момче.

DarkVampireAngel
11-27-2011, 19:30
^ темата за твоите проблеми ли е ?

+ това,' аз не съм като другите,аз искам да съм щастлива ' - другите не искат ли да са щастливи ?Това че някой имат цели и знаят какво ги прави щастливи и как да постигнат щастието,а ти просто искаш да ти падне врез главата е съвсем друг въпрос.

Темата не е за нейните проблеми,но това не означава да не пише в нея.Да,хората имат цели,но едно момиче,което иска просто да има своя среда и когато отива на училище,да не е с омраза към живота,не означава че няма цели.

scrooper
11-27-2011, 19:50
Да се уредим добре, много добре и да помагаме на свето..

alexchyyyyy
11-27-2011, 19:58
Едно специално момче да е до мен,да си живеем заедно,да се оженим на плажа,да ходим на почивки в чужбина,приятелите ми никога да не ме изоставят,родителите и роднините ми да са здрави и след време да си имаме детенце,което по възможност да е момче. :) :-) Късмет :)