PDA

View Full Version : Наказание ..



stefinkaa7
11-27-2011, 17:00
Да попитам .. От няколко седмици приятелят ми се държи ужасно с мене .. И понеже няма, как да го накарам, да се осъзнае малко и да спре с гадното си държание мисля, да го накажа без секс докато не се промени държанието .. Въпроса ми е, според вас ще има ли ефект и правили ли сте го и вие (момичета) ?! :-o

Korlash
11-27-2011, 17:05
Аз се държа гадно с гаджето си когато ще го зарязвам , А ако му спреш секса и той сигурно така ще направи.. ама след като се държи гадно на никой няма да липсва

Spook
11-27-2011, 17:06
бе нали уж секса не бил най важното само тва ни го завират в лицето, я го лиши от любов, топлината, разбирането, уважението..... и му дай само секс, даже повече - да му е гадно!!! 8-)

stefinkaa7
11-27-2011, 17:10
бе нали уж секса не бил най важното само тва ни го завират в лицето, я го лиши от любов, топлината, разбирането, уважението..... и му дай само секс, даже повече - да му е гадно!!! 8-)

Той само това чака .. :?

SisiStrange
11-27-2011, 17:16
Ако е нещо сериозно и вече е спрял да държи на теб - няма да мине номера.
Но за разни лиготии върши работа. 8-)

Pamaa
11-27-2011, 17:18
еми сигурно ще те скъса, но като искаш пробвай. -_-

Shturrrche88
11-27-2011, 17:21
Ма вие защо си мислите, че когато има проблеми в една връзка, задължително трябва да има и наказания? И като му спреш секса, само на него ли ще му е гадно? Ако спреш да му говориш, само на него ли ще му е гадно? Ако се държиш лошо с него, дали ще му е кофти само и единствено на него?
Замисли се малко-имаш варианти. Можеш временно да се разделиш с него (не да късате, а да си разредите срещите), и ако продължи да се държи така, значи има проблем. Можеш и да говориш открито с него, да го накараш да каже защо се държи така, дали не си го подразнила/обидила/натъжила/унижила...Защото може да ти е сърдит, и да чака ти да се сетиш какво аджеба си направила, че да предизвикаш такова отношение.
Ако каже, че няма такова нещо, че няма общо с теб, замисли се-може да има проблеми в семейството/училище/работа/компанията, които да му влияят на настроението, може да харесва друго момиче, което да го подтиква да се държи така с теб.
Причини за това поведение много, решения на проблема-бол. Номера е ти да ги намериш.

mmm_sweet
11-27-2011, 17:23
Ако подхождаш с наказания,не след дълго ще си намери друга,за всяко държание си има причина,попитай го каква е и бъди до него,защото може нещо да се е случило,което просто да се отразява на поведението му

sladkish_14
11-27-2011, 17:38
Не, няма да има ефект. По-добре седни и поговори с него. ;)

shadowcrew
11-27-2011, 17:44
Аз също мисля,че смята да те остави и няма да има ефект от "наказанието" ти,но опитай.

anonymous708973
11-27-2011, 19:17
Много правилно те питаха - ако го оставиш без секс, само на него ли ще му е гадно?


я го лиши от любов, топлината, разбирането, уважението...
Ей това е.

DragonLady
11-27-2011, 19:25
И да го оставиш на сухо, това няма да реши проблема! Той ще си седи там, докато не поговорите открито по въпроса.

bReAk3R
11-27-2011, 20:23
Говори с него.

marilyn
11-27-2011, 20:55
Защо си мислите, че като лишавате гаджетата си от секс ще постигнете нещо? Сексът няма общо с това, че той се държи зле. Пробвай да поговориш с него, изяснете се, това че няма да му пускаш няма да ви оправи кризата в отношенията... по-зле ще стане...

AmNesiA
11-27-2011, 21:18
Пълни глупости. Да не му дадеш два дена и на третия хайде Хоп... Разберете, че не сексът е най-важен. Говорете си.

Mi6inka
11-28-2011, 05:05
Ако му спреш секса, по-вероятно е да отиде да си го търси другаде. Въпроса относно секса, в мъжките глави стои по малко по-различен начин от колкото при нас, така че, според мен не се захващай с това... След като има някакъв проблем му споделяш и разговаряш с него. Това е начина..

purplerainn
11-28-2011, 11:40
Според мен,няма нищо общо между секса и отношението му ,спрямо теб.След като се държи гадно с теб,едва ли "без секс" ще се осъзнае.

mrankoniiii
12-21-2011, 18:50
и да го уставиш на сухо съвсем скоро ще си намери друга .

MaLkaTa_LaDy
12-21-2011, 19:24
Нормални ли сте бе?! Да му спеш секса?! Това да не е като да му спреш джобните? Какви са тия наказания? Той да не ти е син, че да го наказваш? Това е побъркано, честно! Секс правиш за свое удоволствие главно. Друг е въпроса, че ако е на сухо вероятно ще стане по-нервен и ще се държи още по-зле. Много се изкривиха разбиранията за света, много...

ProudToBeAStoner
12-22-2011, 10:07
След като не го получава от теб ще започне да го търси на друго място. За мен лично това не е проблем, защото трябва да има разнообразие, но по-добре недей. Просто седнете двамата и поговорете честно и открито :)

Fiction7577
12-22-2011, 16:29
Тия усти дето ги имате, освен за лапане на някои атрибути и ядене, стават и за говорене. Ползвай я и тази екстра, току-виж се оказала най-значимата.

DarkTemplar
12-23-2011, 10:33
Хората със секс се сдобряват, тя тръгнала да го ползва като възпитателен метод. Оптимистка. :D


Тия усти дето ги имате, освен за лапане на някои атрибути и ядене, стават и за говорене. Ползвай я и тази екстра, току-виж се оказала най-значимата.
Примерно. ;)