PDA

View Full Version : Коледно настроение.



fUcKsMiLe
11-27-2011, 19:10
Въпреки, че има още месец до Коледа, мен ме хвана това настроенийце, заради едно филмче и ми е много миличко тази вечер. <3

Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?
Какво мислите като цяло за празника?
Кога за последно седнахте в скута на Дядо Коледа? :oops:
Какво искате да получите за тази Коледа? (не се приемат отговори тип "Не искам нищо. Само здраве.. блбалабла..") 8-)

http://images.piccsy.com/cache/images/almost-xmas-time-174833-500-333.jpg :-)

Perchem
11-27-2011, 19:11
Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?)

ако имах

Greennight
11-27-2011, 19:12
Аз празнувам много ясно :grin: Кой нормален човек иска да изпусне подаръците ? 8-)

fear4o
11-27-2011, 19:12
Кучки, пачки, бмв-та бегачки

ElinoOor
11-27-2011, 19:13
Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?)

ако имах
Сад :С
Обещавам ако решиш да празнуваш с мен Коледа да ти сготвя много вкусни неща и да те зарина с любов 8-)

fUcKsMiLe
11-27-2011, 19:14
Аз празнувам много ясно :grin: Кой нормален човек иска да изпусне подаръците ? 8-) :grin:

А пък и аз ще раздавам любов и щастие и виртуални подаръци на всички прекрасни съкофници <3

ledenakrasota
11-27-2011, 19:18
Кучки, пачки, бмв-та бегачки


Голям отворко бе! :D



Нямам идея за конкретен подарък, но много позитивни емоции и настроение, защото ми е първата Коледа от години насам, която ще бъде наистина спокойна и истинска. :)

ElinoOor
11-27-2011, 19:19
Иначе по темата: Аз празнувам пред компа с една чиния манджи и любимото ми червено вино :Д

Мисля,че е прекалено рано за коледно настроение,а и този празник не ме ексайтва особено.. Само като наближи и почвам да се притеснявам дали ще ми стигнат парите за подаръци. Особено тази година,предвид че съм обещала да се издължа на конкретен човек :д

А и баба ми ме пита вече какъв подарък искам,а пък аз наистина нищо не искам. Лол,за първи път не мога да измисля нещо,което би ме зарадвало :/

Perchem
11-27-2011, 19:19
Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?)

ако имах
Сад :С
Обещавам ако решиш да празнуваш с мен Коледа да ти сготвя много вкусни неща и да те зарина с любов 8-)


http://suptg.thisisnotatrueending.com/archive/16301462/images/1316065934878.png

KumchoValcho
11-27-2011, 19:21
Мразя Коледа, желанието ми да си срежа вените под душа никога не е било по-голямо. Депресии, нерви, харчене на пари
изобщо нищо чудно да доживея Коледа тая година едва до средата и айде кухнята ножа банята вените клъц клъц и да приключваме ше му еба майката ше му еба 8-)

fear4o
11-27-2011, 19:21
Кучки, пачки, бмв-та бегачки


Голям отворко бе! :D



Нямам идея за конкретен подарък, но много позитивни емоции и настроение, защото ми е първата Коледа от години насам, която ще бъде наистина спокойна и истинска. :)
Еми питат ме кво искам.. :lol:

ElinoOor
11-27-2011, 19:21

*намигвам дискретно*

fUcKsMiLe
11-27-2011, 19:25
Аз имам две конкретни материални желания за Коледа и много други, които не могат да се "купят" нито с пари.. нито с каквото и да било.
Жалничко ми е, за това, че 90% от желанията ми няма да бъдат удовлетворени, но пък за сметка на това смятам да си прекарам една вълшебна Коледа <3

Кумчо, защо така бе? :(
Не трябва да сме нещастни.. бъди позитивно човече! <3

PIF
11-27-2011, 19:28
аз лично бих ти подарила за тази Коледа календар на теб

сериозно, с всяка изминала година все по-рано и по-рано започват да ви обземат тези коледни настроения, тази година дори youtube прихвана много яко! 8-)

fUcKsMiLe
11-27-2011, 19:31
Аз гледах коледно филмче и за това.. :oops:

Greennight
11-27-2011, 19:31
Аз имам две конкретни материални желания за Коледа и много други, които не могат да се "купят" нито с пари.. нито с каквото и да било.
Жалничко ми е, за това, че 90% от желанията ми няма да бъдат удовлетворени, но пък за сметка на това смятам да си прекарам една вълшебна Коледа <3 :smt056

ShtrudeL
11-27-2011, 19:34
Коледата ме натъжава.
Не я обичам от ...6-7ми клас.
На нова година ми е още по тежичко.
Последните две ги прекарах зад прозореца на тъмничко, гледайки хиилядите фойерверки с влажни очички. : )

fUcKsMiLe
11-27-2011, 19:37
*гушш* :(

Joc
11-27-2011, 19:38
Единственото, което ми харесва по коледните дни са разходките.. а именно, да е студено, да си се прибирам на топло, под кецовете ми да скърца сняг, всички да са си забързани, а аз да си пуша цигарката и да гледам светлинки.
С хората, с които искам да се видя по тея празници няма как да стане, изобщо не е мой тип празник. Сядам на масата с нашите ям, пия, мълча, после отивам и си лягам. Евентуално да се измисли някоя свинщина с криви хора.
За коледа или нова година, все ми е тая кога искам
jack3d, green magnitude и 10 кила протеин.

Joc
11-27-2011, 19:41
протеина да е syntha6 :x

lightcameraction
11-27-2011, 19:42
обичам го
не заради празника
просто защото абсолютно всички хора,които обичам се събират на едно място,а до сега са били винаги далеч,на работа,извън града,страната и т.н
но тогава всички сме на едно място и си говорим и си разказваме нещица (:
пък и светещите нещица са толкова готини ..
+ вкусните ястия ..
попринцип около коледа винаги правим разни работи и ги даряваме ,да видим дали ще стане пак така ..това ми е подаръка ,да ми е готино,че съм направил нещо добро =О ..
аз се се оправям,имам за сега всичко от което се нуждая.

rihannata
11-27-2011, 19:43
Аз много обичам Коледааа! И мен ме е обхванало това настроение, по-рано от всяка друга година! 8-) Още от лятото си мисля за Коледа! Има още само няколко дни, даже не е и месец. 3-4 седмици, бързо ще минат! Говоря така, защото аз искам да минат бързо и си вдъхвам самоувереност. :grin: :grin: :grin:
Толкова ми е уютно, особено на Бъдни вечер цялото семейство! Обичам на топличко да гледам навън, как вали сняг! Дано да има сняг!!! :grin: :grin:
От материалните неща искам един Ipod touch, може би и малко парички ще събера. :P :P :P
Иначе за щастието, късмета и здравето, се знае, че го искам! Охххх, колко искам да дойдеее! Като прочетох темата, още повече ме обгърна коледния дух.

shadow4e
11-27-2011, 19:43
ам, това с изтъкването все на подаръците точно за Коледа и въпросите какво искате, не ми допадат.

Иначе принципно, не само за празника си искам яка лепенка за капака на телефона на любима група. 8-) И от нашите искам частично подпомагане за лаптоп, че този не става за нищо вече.

fen7asy
11-27-2011, 19:43
Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?)

ако имах

аз също ще те зарина с любов ;О :-) <333

needle
11-27-2011, 19:44
Празника е хубав, истерията около него - не. Отвратително е навсякъде да ти казват "Коледа е! Купи си този боклук и се чувствай празнично!" , може би по социалистическото му време си е било наистина хубаво, както казва Чорбаджи Марко "Това което се забранява се желае повече."

LovEsIckk
11-27-2011, 19:52
Ау, прати го и на мен т'ва коледно настроение.
Аз имам чувството, че сме юли-август ....
8-)

fUcKsMiLe
11-27-2011, 19:55
Да и това го има.
И на мен не ми допадат тези филми около празниците по това време.

Но като цяло емоцията и чувството си остават. Най е хубаво, когато се съберем приятели/роднини някъде и се смеем и забавляваме. <3
Смятам, че доста хора са изгубили част от духа на празника. :/

ThEKiNgG
11-27-2011, 19:55
Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?)

ако имах Нали казваше че имаш рак. :shock:

marble
11-27-2011, 20:00
Мразя Коледа, желанието ми да си срежа вените под душа никога не е било по-голямо. Депресии, нерви, харчене на пари
изобщо нищо чудно да доживея Коледа тая година едва до средата и айде кухнята ножа банята вените клъц клъц и да приключваме ше му е** майката ше му е** 8-)
:lol:
Любимото ми изказване.
Тази година мисля, че ще е същото и при мене, а много обичам празниците. 8-)

KumchoValcho
11-27-2011, 20:01
Вие празнувате ли принципно Коледа със семейството си (познавам хора, които мразят този празник о.0)?)

ако имах Нали казваше че имаш рак. :shock:Той има рак и няма семейство
лол

LovEsIckk
11-27-2011, 20:05
Удоволствието от празника го изпитвах до като не знаех,че Дядо Коледа не съществува. След като разбрах , не изпитвах удоволствие от подаръците, а и започнах да искам все по изчанчени и скъпи неща, за които трябваше да се моля и да "слушам"родителите си. В последствие ми остана кефа от украсяването..което също изчезна в последните години,защото ми се повръща от падащите изкуствени или не бодли на елхата, шарените,блестящи, кичозни гирлянди, топки и украси..
Някак си вече не се чувствам комфортно на този празник.За капак на всичко,нищо не е по-различно.. обичайните,ежедневни,битов и проблеми и ситуации..
Та сега нали е Коледа и нищо,че вече не съм дете , трябва да се отиде на посещение в баба, където са се събрали цялата рода и чакат да ми ощипят сладките бузки, без да се замислят, че си имам приятел,който ми щипка дупенцето и може би искам в този момент повече да мачкам чаршафите с него, от колкото да се моля над питката..Иначе на Коледа съм невинната малка коледна феичка.

Supernaturalfan
11-27-2011, 20:16
Искам кученце :(

nirvana13
11-27-2011, 20:21
искам таэи коледа баща ми да дойде да праэнува у нас или поне аэ да отида при него
а най много искам флешове

burpp
11-27-2011, 20:24
Днес разхождах се, видях на една улица в края на града ... хубава къщица, укачил се един дядо Коледа, лампичките, смешните изрезки на фейса на брадавеца и се зачудих какво кара хората толкова да празнуват? Въобще, знаят ли нещо за празника или си боцкат дозата настроение, защото е общоприет закон да се празнува навсякъде, да си подаряват подаръци и да се тъпчат до преяждане с храна, която в крайна сметка половината от нея отива в кофата.

Не че имам нещо против празника де, може би и на мен ми е щастливо, защото всички са позитив настроени и това е прекрасно! Но пък от друга страна е голям стрес. Тичане по магазините за подаръци, украсяване, бля-бля. Не че аз го правя, просто наблюдавам другите, аз се отдавам на заслужена почивка. Не че И очаквам да ми подарят някакви подаръци, въобще не съм примрял, просто се радвам, като видя, че някой се е зайнтересувал за мен.

Та така, само да изкажа мнение.

burpp
11-27-2011, 20:27
искам таэи коледа баща ми да дойде да праэнува у нас или поне аэ да отида при него
а най много искам флешове

Те флешовете лесно ще се уредят.
Ти си направи първо дупка. :Д

Не, шегувам се, разбрах те. Ваще не т ли позволяват? И колко мислиш да си отваряш? Просто ми е интересно, защото съм забелязал, че е станало няква тенденция хората да си отварят дупки, може би ще стане мода, може пък и чалгарите някой друг ден да почнат да си отварят дупки. (Силно се надявам НЕ).

Та споделиии ми.
:)

nirvana13
11-27-2011, 20:29
искам 4 мм
вече дупки си имам ест :lol: :lol:

burpp
11-27-2011, 20:50
искам 4 мм
вече дупки си имам ест :lol: :lol:

Говорех за отворени дупки.
М, нвм, 4 мм, добре е.
Малко е, но дано те задоволи и не ти писне.

ohluv
11-27-2011, 22:42
Весела Коледа п*тки майна!!! http://ugly.skicu.net/ugly/m124.gif

fUcKsMiLe
11-28-2011, 05:58
8-)