PDA

View Full Version : помогнете ми ,моля !!



veni9779
11-27-2011, 19:44
не знам дали това е мястото на темата но все пак реших да я пусна тук ... знам че има подобни теми, така че предварително се извинявам на хейтърите ... ето я и моята история съвсем на кратко ... харесвам едно момче(той също ме харесва) с което имаме доста голяма разлика в годините и той се занимава с продажбата на наркотици .. дали се друса не знам ... но наистина много го харесвам ... не не е просто каприз аз наистина го харесвам от страшно много време , наясно съм в какво се забърквам и искам да ви попитам дали имате опит в подобна ситуация ... някои от вземащите наркотици в сайта да ми обясни дали наркотиците са по-важни от момичето до тях ... като цяло да разкаже за живота си за да взема окончателно решение относно какво може да се случи между нас ... нуждая се от вашето безпристрастно мнение ... моля спестете си коментарите от сорта "не се забърквай ... ще съжаляваш"...както обясних по - нагоре знам в какво се забърквам... аз няма да посегна към наркотиците) затова моля ви наркомани (без да обиждам никого) кажете възможно ли е да се превърне това в сериозна връзка и дали държите повече на човека до себе си отколкото на наркотиците ??

AmNesiA
11-27-2011, 19:59
Мила, това зависи от теб самата. Моя приятелка от 3 години се мъчи с приятеля си, който също е дилър. Покрай него и тя започна да пуши трева. Тя го молеше да спре, но той винаги и казваше ''Добре, няма повече мило.'', а след два часа и се обажда нейн приятел за да й каже, че Георги отново се е напушил като ''чук''. Скараха се веднага по телефонът, след което се оправиха, а той продължаваше да обещава и да нарушава обещанията си. Но въпреки това тя е поела риска и е с него. Сега казва, че вече от една седмица не е пушил, но знае ли човек... Това му е станало като навик, въпреки, че и казва че тя му е по-важна от тревата, той няма да се спре.

MihaelaMM
11-27-2011, 20:02
не знам дали това е мястото на темата но все пак реших да я пусна тук ... знам че има подобни теми, така че предварително се извинявам на хейтърите ... ето я и моята история съвсем на кратко ... харесвам едно момче(той също ме харесва) с което имаме доста голяма разлика в годините и той се занимава с продажбата на наркотици .. дали се друса не знам ... но наистина много го харесвам ... не не е просто каприз аз наистина го харесвам от страшно много време , наясно съм в какво се забърквам и искам да ви попитам дали имате опит в подобна ситуация ... някои от вземащите наркотици в сайта да ми обясни дали наркотиците са по-важни от момичето до тях ... като цяло да разкаже за живота си за да взема окончателно решение относно какво може да се случи между нас ... нуждая се от вашето безпристрастно мнение ... моля спестете си коментарите от сорта "не се забърквай ... ще съжаляваш"...както обясних по - нагоре знам в какво се забърквам... аз няма да посегна към наркотиците) затова моля ви наркомани (без да обиждам никого) кажете възможно ли е да се превърне това в сериозна връзка и дали държите повече на човека до себе си отколкото на наркотиците ??

Скъпаааааааааааааааа, искрено ме разсмя! :lol: :lol: Ако знаеше в какво се забъркваш нямаше да питаш. И все пак.. ако момчето ти не продава хероин, можеш да си напълно спокойна.

П.С: и гледайй да не му кажеш, че е наркоман, защото пуши трева :lol: :lol: :lol:

AmNesiA
11-27-2011, 20:07
Михаела, и да не продава, има ли гаранция, че след време няма да почне да се занимава с това? Според мен е много рисковано, но ако той наистина е готов да остави ''мръсната работа'' заради теб, можеш да си напълно спокойна и да бъдеш с него. Ако ги остави, значи е готов на всичко за теб. Защото от тази работа не се излиза просто така. След време може пак да се захване.

djipsito
11-27-2011, 20:22
Братовчедка ми покрай нейния се въвлече в арести и съдилища.. За малко да въвлекат и техните, ама понеже е пълнолетна се е разминало..

Внимавай кво правиш и в кво се въвличаш, защото понякога дори да не си виновна, могат да те натопят. А излезе ли ти име си дотам и с бъдещето си..

Братовчедка ми сега е студентка, ама чакат да ги извикат по делото. Ако успее да завърши, не знам как ще я вземат на работа, понеже името й излезе и по вестниците... Тва в случай, че не й лепнат някоя година или някоя солидна глоба...та ще се чуди кое по-напред да плаща.

Колкото и да е, петното остава...

sh3_1s_7h3_0n3
11-27-2011, 23:04
стигнах до "момче, занимаващо се с наркотици" и преустанових четенето.
Ако не ти се живее тоя живот, забатачвай се с тоя "пичага".
Очаква те продрусване, пропадане, безмозъчни купони, секс на поразия и всякакви такива забавни неща, случващи се в живота на "лошите момчета и момичета".

Ако си едно средно интелигентно момиче, не ще бягаш надалеч, ами изобщо няма и да се засмисляш да се забъркваш с такива типажи.
Защото нищо хубаво не те чака. Парцали на улицата - бол. Ако искаш да станеш една от тях, давай.
Но знай, че един ден много ще съжаляваш.

Не е достатъчно просто да харесваш момче. Момчета под път и над път.
Момчетата на твоята възраст в момента са грозни, лигави, неориентирани и прочие. Ако почакаш някоя и друга годинка, тези, които сега ги намираш за нелицеприятни та дори отблъскващи, но пък са умни и добри, мога да ти гарантирам, че след не-много-на-брой години, ще са ебаси яките пичове.

А! И още нещо - не си мисли, че да бъдеш хубав и да харесваш някого, е достатъчно. Мисли в перспектива - какво ще получиш в замяна, какво те очаква с тоя човек, струва ли си да хлътваш по някой с релефно тяло и който го раздава мачо, или може да минеш и без тия излишни показности... а да бъдеш щастлива с някой, който те уважава и държи истински на теб, и най-важното...с когото няма да се забъркаш кофти ситуации.

Т'ва, че си тийнейджърка не означава, че си съвсем безмозъчна и не можеш да мислиш. Разсъждавай малко.
Главата е на раменете не само за да си слагаш грим по лицето и да си правиш готини прически...

error92
11-27-2011, 23:15
Не го харесваш, повярвай ми ! :D Ще го осъзнаеш като мине още някоя година (освен ако не си станала кифла до тогава - не ти го пожелавам :grin: ) Стой далеч от разни такива "батковци" и всичко ще е ОК 8)

kyon
11-28-2011, 03:52
Ако продава и употребява само трева няма да имаш проблеми.
От тревата не се става - зависим (е има редки случай, ако някой е безхарактерен и няма самоконтрол, ще затъне, но са малко) така, че ако ти не станеш по - важна от тревата най - вероятно не тревата ще е виновна.
Не му казвай наркоман/че и не го карай да спира каквото и да е...

С моят приятел често си пафкаме :smt030

Mi6inka
11-28-2011, 05:24
Ако продава и употребява само трева няма да имаш проблеми.
От тревата не се става - зависим (е има редки случай, ако някой е безхарактерен и няма самоконтрол, ще затъне, но са малко) така, че ако ти не станеш по - важна от тревата най - вероятно не тревата ще е виновна.
Не му казвай наркоман/че и не го карай да спира каквото и да е...

С моят приятел често си пафкаме :smt030

Не се става зависим, ама пак не е яко да излизаш с гаджето си и той да е надран като куче..или да излезете с някакви негови приятели и всеки път те да се напушват... Не знам, аз си имам някакви лични изживявания по темата, но сега няма да занимавам с това, ще кажа само към авторката, че...наистина е по-добре да не се занимаваш с този човек, най-малкото защото ако ти не пушиш дори няма да ти е приятно често да попадаш в разни такива ситуации и разговори свързани с това. Щеш не щеш в един момент ще станеш част от това, всички ще те запомнят като.. "а да бе, приятелката на Дилъра (еди си кой), някои твои приятели, ще те ползват да им намираш материал, защото ще знаят с какъв човек ходиш и т.н. Ако не си постоянно нащрек много лесно можеш да се забатачиш..

Boyman
11-28-2011, 10:37
Не взимам наркотици, но от чисто човешки принципи ще те посъветвам да не се занимаваш с такъв човек - ще те повлече надолу със себе си и ще ти вгорчи живота.

LeprikonA
11-28-2011, 10:47
o,форумни наркомани, излезте от дълбините за да я посъветвате да не се занимава с глупости!

BlindedAngel
11-28-2011, 11:22
Дефинирай наркоман. Ако е само защото пуши и продава трева, няма проблеми. Тревата не те прави наркоман ! За първи път пропуших трева, когато бях ддз - на 14 сякаш 8-) Имало е периоди от години в които въобще не съм докосвал и съм отказвал като са ми вадили и така.В последно време пак си пуша и то най - често с гаджето. Разликата, ако става въпрос само за мара, е че можеш да не пушиш и с дни, и със седмици, не ти го иска толкова организма.

П.П. А секс да правиш напушен, просто няма такова чувство. Усещането и изживяването са на съвсем друго ниво 8)

Meoww
11-28-2011, 12:31
Напълно съм съгласна с sh3_1s_7h3_0n3!
По-добре бягай надалече от такива. Не бих се забъркала с някой дилър.

Fiction7577
11-28-2011, 12:46
Една приятелка по едно време беше тръгнала да се занимава с такива. Бяха дилъри, но не се занимаваха просто с трева, а с кокаин, хероин, амфетамин и всякакви подобни медикаменти.

Излезе и много лошо име, заради това. Дори полицията се беше намесила.

За мое щастие се махна от тази си компания, и вече няма проблеми.


Не се забърквай с такива хора!

LadyDaisy
11-28-2011, 13:00
Вместо да седиш и да се чудиш дали да станеш кукла за ши*ане на наркомани и дилъри, по-добре се зачуди дали да не отидеш и да го издадеш в полицията тоя! За да не се окаже, че някой друг по-късно е издал него и теб покрай него, защото си му подлога! :x
Дали ще те обича човек, който знае, че наркотиците, които продава съсипват животи? Според тебе такъв човек може ли да обича? Може ли да се грижи за половинката си?
Нима свършиха свестните момчета, че си тръгнала по плявата да залиташ! Помисли си много добре!
Човек, който съзнателно спомага за смъртта и страданията на други хора не си заслужава дори да го заплюеш!

veni9779
12-07-2011, 15:15
xaxa ne sam stanala kifla i nqma da stana ... blagodarq na vsi4ki koito se postaraha da mi otgovorqt ... dalboko v sebe si znam tova no prosto moje bi za6toto vinagi sam pomagala na horata i vinagi sam namirala ne6to krasivo(v du6ata) na vseki edin iskah da mu pomogna (za6toto ima dosta problemi ) a i go haresvah .... iskah prosto da go 4uq i ot nqkoi bezpristrasten ... blqgodarq vi :)

sashko705
12-07-2011, 18:08
Смърт за наркоманите!