PDA

View Full Version : Кола маска



sladuranata243
11-27-2011, 20:27
От 2 години се бръсна отдолу. Космите ми са станали доста твърди и много бързо растат. Искам да попитам дали ще ме боли много ако отида на кола маска, колко горе долу ще струва и какво да правя като влезна в козметичния салон. Може да ви прозвучи глупаво, но наистина не знам :(

Rebirthing
11-27-2011, 20:34
Прага на болката е индивидуален при всеки. Мога да ти кажа единствено да отидеш след като ти е свършил цикъла, защото тогава най-малко ще те боли.
За цената, според салона, може би около 10-15 лв., а като отидеш просто трябва да се сабуеш и да легнеш, то какво друго може да направиш 8-) .

nepowtorima
11-28-2011, 06:36
Не искам да те плаша, но ще те боли доста повече след като 2 ГОДИНИ си се бръснала там.. дори и на подмишниците боли много повече.. след като си ги обръснеш няколко пъти, но следващия път като отидеш ще е малко по-безболезнено!

DesireFreedom
11-28-2011, 08:35
здравей,първото и най-важно нещо е да преодолееш притеснението,че се събличаш.наистина е най-добре да отидеш на кола маска 2-3 след като ти е свършил цикъла,защото тогава най-малко боли,а и космите ти след това ще израстат по-бавно.ако издържиш първият път,след третия или четвъртия път космите ще се много по-малко и ще са доста по-меки,а следователно и ще те боли по-малко.имай пред вид също,че първите няколко пъти-2 или 3 ще трябва най-вероятно да си правиш кола маската малко по-често,за да може да се урегулира растежа им,защото с бръсненето се нарушава естествения цикъл на расте на космите.

ariimeri97
11-28-2011, 10:30
здравей,първото и най-важно нещо е да преодолееш притеснението,че се събличаш.наистина е най-добре да отидеш на кола маска 2-3 след като ти е свършил цикъла,защото тогава най-малко боли,а и космите ти след това ще израстат по-бавно.ако издържиш първият път,след третия или четвъртия път космите ще се много по-малко и ще са доста по-меки,а следователно и ще те боли по-малко.имай пред вид също,че първите няколко пъти-2 или 3 ще трябва най-вероятно да си правиш кола маската малко по-често,за да може да се урегулира растежа им,защото с бръсненето се нарушава естествения цикъл на расте на космите. :-) :-) и аз щях да напиша същото