PDA

View Full Version : Устройство и функционалност на женската командна система



psychopath
11-27-2011, 21:50
Уважаеми др0гари и др0гарки,
с моят научен сътрудник доц.Тиринян работим върху нашият нАучен труд, който е озаглавен
"Устройство и функционалност на женската командна система".

Нашата цел е да вникнем дълбоко в женската психика и да разберем на какво се дължи нелогичното им поведение и други характерни феномени за представителките на нежния пол.
За тази цел, освен проведените до сега експерименти, ще ни е необходимо и още едно проучване във формата на въпросник, което ще се състои в тази тема.
Интересното е, че няма предварителни въпроси, ами въпросите ще бъдат задавани "в движение".

Освен био/химично/физичните/психологични причини, ще обясним ролята на обществото, средата и други феномени и влиания (пример: чалга-културата и пряката зависимост с "лекото поведение")

Разработваме графики, таблици, характеристики и други материали, които имат за цел да направят фактите по-лесни за асимилация от масата.

Работим върху скалата за оценяване на красотата на средностатистическата жена и идеалният й вариант (върховна путеса).

Неоспорим факт е, че женският мозък е най-близък до този на овцете.
(Лявото полукълбо е абсолютно идентично, докато при дясното има известни разминавания).

Благодаря за вниманието!

--------------------------------------------проф. д-р. Франташек Молотов-Пyткa

Soraq
11-27-2011, 22:37
Нашата цел е да вникнем дълбоко в женската психика и да разберем на какво се дължи нелогичното им поведение и други характерни феномени за представителките на нежния пол.

Хаха. Успех. :lol:

psychopath
11-27-2011, 23:09
Благодаря. ; )

Така...утре ще се захващаме за работа, ще получите допълнителни инструкции и ще ви помоля за сериозно отношение към проекта. 8-)

NomNomNom
11-28-2011, 00:38
Ам, защо не се насочите към нещо по-важно и генерално 8-)

psychopath
11-28-2011, 00:47
Ам, защо не се насочите към нещо по-важно и генерално 8-)Имаш ли нещо конкретно предвид? :-o

Mi6inka
11-28-2011, 04:58
Кое точно ще "изследвате"... Защо жените реагират еди си как в еди си каква ситуация? Нека целта е малко по-обобщена.

jghgh
11-28-2011, 05:41
ххаха, графиките сериозно ме интересуват :Д

само че това за оценяване женската красота не е ли твърде субективно? имам предвид, че дори вие, мъжете, имате много и най-различни критерии кое е красиво и кое не.

burpp
11-28-2011, 05:51
Ако пуснеш темата в друг раздел ще имаш сериозен успех!

:lol:

psychopath
11-28-2011, 10:59
Може и да я пусна в друг раздел... :D

Субективно е, разбира се...проучването ще бъде на базата на тенденции и мнозинство ;д


Така...пуша една цигарка и като ми дойде музата, започвам. :lol:

psychopath
11-28-2011, 11:45
Предварително ще помоля да посочите към отговорите си: години, роден град, ако настоящия адрес (само град) се различава от родния - да се посочи.
Посочете накратко интересите ви, мястото ви в обществото (според вас, допълнителни обяснения за този въпрос няма, отговорете първото, което ви идва на ума) и представата ви за идеалният партьнор (кратка характеристика), според вашите виждания.

С моят научен сътрудник проведохме експеримент в личната лаборатория на д-р Жереми Минет в Първомай, в което участваха 88 жени попадащи в различни възрастови групи и различни слоеве на обществото.

При преобладаващата част от тях се наблюдаваше тенденцията за материализъм, като при пряко зададен въпрос го отричаха и често заменяха с думата "сигурност".
Често показваха невъзможност за даване на еднозначни отговори на въпроса "Какво искате?" (в конкретна ситуация, различна при всички) като в същото време заявяваха, че знаят какво искат, но "на практика" си пролича тази несигурност.

1.Какво ви кара да се чувствате сигурни? Дефинирайте сигурност.

2.На какво се дължи следния социален феномен?
Въпросът ми е: "Знаете ли какво искате?"
Предполагам отговора ще бъде положителен, дори ако задам конкретен въпрос - ще бъде същото, но в определена ситуация ще демонстрират несигурност и амлитуда в отговорът на теория и действията на практика.

3.Според експериментът...зависимост а между полученото внимание и коефициентът K (понякога срещано като attention whore ability) са обратнопропорционални.
Защо?

Стига толкова въпроси за сега, следва един кратък текст:
Самооценете се по следните критерии по десетобалната система (1-10)

1.Външност
2.Интелект
3.Интересът, който предизвиквате в другия пол.
4.Успеха на вашите връзки
5.Сексуалните ви умения
6.Получаване на желаните неща; Умения.
7.Гръдна обиколка (единствено изключение, тук системата за оценяване е от 88 - нагоре, при отговор под 88, отбележете с Х)


Благодаря за вниманието, това беше първи етап от изследването.
----------------------------------------------проф.д-р. Франташек Молотов-Пyткa

psychopath
11-28-2011, 17:18
Срамота...бях забравил, че след 3тия ред, спокойно мога да оцветя останалото в бяло (така, поне ще прочетете първите 3 реда хахаа)

ElinoOor
11-28-2011, 17:35
ВикторЬе,искам да те запитам можеш ли да ми зададеш конкретна ситуация,в която си наблюдавал феномена "несигурност" :-o
В смисъл,да приемем,че имам доста реалистични представи за това какво искам. Как смяташ да опровергаеш това? :smt040

maikavikone
11-28-2011, 17:36
Яко е че се изразяваш като Кант за да звучиш много умен, но тъпотиите които пишеш те издават.

Tyrael
11-28-2011, 17:38
Нека се включа с авторитетно мнение, базирано на нови проучвания, които от своя страна пораждат нови въпросителни.
Според проведения социален експеримент, повечето данни, изисквани от колегата проф.д-р. Франташек Молотов-Пyткa, имат пряко отражение върху нормите на поведение на обектите. Например посочения(или пазен в тайна, но разкрит) роден град. В 88,88% населението на града/отдалечеността му от областен център са обратнопропорционални на коефициента К в различните му проявления. Апелирам към сериозно отношение към предложената анкета, статистическите данни от уважаваната форонна институция могат да бъдат изключително в интерес на науката. Ще спомогнат и за помощни проекти като един от тях вече е завършен. Scientia est potentia
С уважение,
--------------------доц. д-р. А.Тиринян

psychopath
12-01-2011, 18:47
ВикторЬе,искам да те запитам можеш ли да ми зададеш конкретна ситуация,в която си наблюдавал феномена "несигурност" :-o
В смисъл,да приемем,че имам доста реалистични представи за това какво искам. Как смяташ да опровергаеш това? :smt040
Не съм споменавал "несигурност"...бягаш от въпроса. :Р

maikavikone, мога да се изразявам и като ватман и пак няма да можеш да ми стъпиш на малкия пръст и пак ще си неграмотен. :)
Относно Кант...благодаря. хахаха
Айде сега по направление :)

shadow4e
12-03-2011, 14:03
Айде аз ще ти отговоря сериозно, но без твърде лични неща. Въпреки че знаеш как ще отговоря в общи линии.
Сигурна не мога да се чувствам, ако нямам човек около/до мен.
Разгледал си материалните придобивки и връзката им със сигурността, естествено, че я има. Предпочитам да живея в собствено жилище пред под наем, предпочитам да не живеем ден за ден, а да имаме спестени пари. Това са нормалните неща, към които хората се стремят. Това обаче не стига, Човекът трябва да ми вдъхва сигурност по много други начини. За тях сме говорили, така че знаеш.
В личен план бих се чувствала по-сигурна, ако науча по-добре три езика, добре съм здравословно, имам повече приятели - доста важно и се развия в някои аспекти, в които ми се иска.

По въпроса със "Знаете ли какво искате": за някои - не, за някои - знам, но не знам начина, по който да ги постигна. Например знам, че искам мъж, деца, семейство в по-дългосрочен план, но в момента не знам как да го постигна, че да тръгна натам.
Някакви оценки имаше там да си даваме, точни оценки няма да си слагам - относно интелигентност - има още много накъде да се развивам, относно красотата - колкото, толкова, ако можеше повече, щеше да е по-добре може би, а може би - не, хубаво за самата мен би било да се харесвам аз самата повече, от внимание не мога да се оплача, обикновено дори ме дразни, знаеш, така че не мисля, че външният ми вид е пречка за някакви мънички успехи или за щастието ми в цялостен план.
Другите въпроси не ги помня.

psychopath
12-03-2011, 17:29
То оценките са най-същественото нещо от целата работа...

shadow4e
12-03-2011, 18:16
Е, нали съм ти отговорила и на горните въпроси, какво мрънкаш.

psychopath
12-03-2011, 18:39
А нищо...аз така или иначе загубих интерес да се занимавам с темата. ;р

shadow4e
12-03-2011, 18:48
Ти темата я зарежи, отказа ли се да разбереш "женската командна система"? :Д