PDA

View Full Version : Почистване за лице



nomatterwho
11-28-2011, 07:44
В 12 имам час за почистване на лице а 1 и 20 съм на училише. Искам да попитам дали да отменя часа, докато не е станало късно или да отида, тъй като съм чувала, че лицето се зачервявало и най-добре да го направя в някой почивен ден. Казвайте.

dream1707
11-28-2011, 07:46
Зависи колко голяма нужда имаш.. ако е за 2 пъпчици, едва ли ще е кой знае какво... Но иначе е по-добре да е за почивен ден, защото наистина се зачервява и може ранички малки да се получат при по-проблемните зони или ако козметичката ти не е много кадърна :D

nomatterwho
11-28-2011, 07:47
Зависи колко голяма нужда имаш.. ако е за 2 пъпчици, едва ли ще е кой знае какво... Но иначе е по-добре да е за почивен ден, защото наистина се зачервява и може ранички малки да се получат при по-проблемните зони или ако козметичката ти не е много кадърна :D

Ясно. Не съм за 2 пъпчици, не съм и за много, но все пак да не рискувам. Мерси за отговора. :)

Sevdito
11-28-2011, 07:49
Една моя приятелка беше отишла за почистване и после цялото и лице беше червено и пак дойде на у-ще за втора смяна.

DesireFreedom
11-28-2011, 07:56
честно казано много е важно кой ще ти пипа лицето.
за 1 час не може да се направи качествено почистване на лице.трябва да се направи хубав масаж в началото,за да се отворят порите и да не се налага да се стиска силно,за да не се получават зачервявания.ранички не би трябвало въобще да се получават.всичко много зависи от начина на стискане на лицето,който е много специфичен и за съжаление в България много малко хора имат това умение и са обучени правилно.