PDA

View Full Version : Какво се случва с най-добрата ми приятелка?....:(



Geniicheto
11-28-2011, 09:19
Здравейте скъпи съфорумчета! :) Моят проблем е следният. С моята приятелка се познаваме около година и половина. Чувствам я много близка, като сестра. Споделяме си много. Но в последно време нещо на мен ли ми става на нея ли не знам. От около 1 месец не сме излизали. постоянно е заета, все си има работа, все нещо има или излиза с някой друг. Не ми пише, защото нямала време. В училище все на междучасията или учи или си говори с други приятелки. Може и да преувеличавам, не знам. Примерно в петък ми обеща да излезем към четири часа, но какво се случва?! Звъня и аз и ми вика "Еми аз обещах на еди коя си фр да изляза с нея, ама ела и ти, ако искаш, тя няма да има нищо против". Като ми го каза тва и се почуствах гадничко честно казано. Първо обеща на мен, а след това се оказа, че ще излиза с другата й приятелка. Затворих и, и от там право на автобуса. Звъня ми, но не и вдигнах. А с това момиче се прибират заедно донякъде излизат почти всеки ден, а не се знаят толкова, колкото ние с нея. От различни населени места сме и затва малко проблемно е да излизаме вечер. А двете излизат почти всяка вечер. Дано не преувеличавам. А и вече не ми споделя както преди. не знам какво съм направила. Питам я, а тя вика нищо и не че не иска да излизаме просто така се получавало в последно време. Е, какво мислите вие? Дали не преувеличавам? Или просто и омръзнах? Благодаря на тези, които отделиха от времето си и ако може сериозни отговори, защото ми е гадно и не ми е до такива неща.....

marin4itu
11-28-2011, 10:36
Намирисва ми малко на приятелска ревност..
И все пак щом ти е толкова добра приятелка защо не поговориш с нея, за това как се чувстваш?

Geniicheto
11-28-2011, 10:40
Може и да си прав/а marin4itu. Не знам. Мисля, че така се получи, защото в последно време станаха доста неща, които исках да и споделя, а нямах възможност. Опитвам се, ама тя се дръцва. Сърди се и ми казва, че не я разбирам. Ядосва се и вече не знам какво да правя..... Иначе нямаше да питам тук за съвети...

IlovEmyPuffYToY
11-28-2011, 13:41
Познато чувство ;)
С моята беше същото, но просто нейните приятелки бяха и мои, само че не толкова добри, колкото нея...те й поставяха ултиматоми - или с мен, или с тях...Тя много дълго се караше с "приятелките" си, докато накрая не се отдръпнах, защото реших, че им се меся и не искам да те плаша, но...Спрях да бъда приятелка с нея :)

Geniicheto
11-28-2011, 14:58
е, това момиче е и моя приятелка....Опитах се да поговоря с моята приятелка, скарахме се още повече. Баси, не я разбирам. Толкова пъти съм и доказвала колко държа на нея, а тя на мен не ми е. Другите ми приятели искат да са на нейното място, аз я обичам като сестра, а тя, да казва, че ме обича, обаче безпочвени думи...Иеее не знам, не знам. С всеки ден нещата стават все по-зле....