PDA

View Full Version : Локален диск (C:)



badboy28
11-28-2011, 10:52
От няколко дена съм забелязал че този дял е почти пълен! От 19.5 Гб общо място са ми останали 1.96 Гб свободни,а преди 5 дена макс. си имаше 4-5 Гб свободни поне.Преди 2 дена инсталирах GTA 4,но не завършвах инсталазията.Смисъл не ми се чакаше и все я спирах.Но аз я инсталирам на диск (D:).Рових се из C-то и пуснах 1 CCleaner,който ми премахна някъде 200-300 Мб.Може ли някой да ми каже какъв е проблема за запълването му? HDD-то ми е 80 Gb общо. 8)

torVPN
11-28-2011, 11:04
Ако ползвам Експлорър за ден пълня 'C' с поне 20ГБ само от клипове в тубата, а освен да не си задал да ти се чистят браузърите след затваряне, да слагаш всичко в папките с 'My' които са точно в 'C' да сваляш неща на десктопа, който също е 'C'.
Ползваш CCleaner , която и срещу пари не бих си инсталирал, а пак нищо не ти е изчистила.

JuStIc3
11-28-2011, 11:47
Тор интересно ми е какво толкова имаш против CCleaner ?!

Wax
11-28-2011, 12:01
Оборската ТОР има проблеми с живота.

Иначе автора да направи един сърч по размери, и да види кой от по-големите файлове ще маха от C:/>

badboy28
11-28-2011, 12:50
Ако ползвам Експлорър за ден пълня 'C' с поне 20ГБ само от клипове в тубата, а освен да не си задал да ти се чистят браузърите след затваряне, да слагаш всичко в папките с 'My' които са точно в 'C' да сваляш неща на десктопа, който също е 'C'.
Ползваш CCleaner , която и срещу пари не бих си инсталирал, а пак нищо не ти е изчистила.Не ползвам IE,а Opera. "а освен да не си задал да ти се чистят браузърите след затваряне" -това ако може да го обясниш по-простичко? Не слагам почти нищо в My Documents и нямам нищо на декстопа освен иконите.Всичко си ми е в (D:).

torVPN
11-28-2011, 13:55
Оборската ТОР има проблеми с живота.

Иначе автора да направи един сърч по размери, и да види кой от по-големите файлове ще маха от C:/>

За предпочитане е да са ми с живота, а не както е при теб с мисленото.
Трябва с тухла да биеш някой по главата, за да успее да измисли простотия като твоята, а направо да му беше предложил да изтри цялото 'C' защото ефекта щеше да е същият.
Нищо против нямам CCleaner , защото никога не съм я ползвал и няма да го направя и за в бъдеще.Нямам познат, който да я ползва, а те поне работят само с качествен софтуер и това ми стига.Не познавам и човек, който да разбира поне малко и да казва хубава дума за нея, но съм чел достатъчно оплаквания от нея, за да си изградя мнение.
http://prikachi.com/images/841/4087841w.png

Това е за Опера, но аз имам само Експлорър инсталиран, а всички дръги браузъри са ми портабъл и нямам подобни проблеми.

redbul2
12-02-2011, 09:17
Ами разгледай папката на С: за да видиш какво толкова има на нея. Можеш освен това да го сканираш с f-sekure за вируси.

badboy28
12-02-2011, 15:04
Ами разгледай папката на С: за да видиш какво толкова има на нея. Можеш освен това да го сканираш с f-sekure за вируси.Разбрах кое го пълни толкова много! GTA San Andeas е инсталната там и затова я преместих в (D:) и сега всичко си е наред. :)