PDA

View Full Version : Който иска да чете....



ThinkerBell
11-28-2011, 11:55
Чувствам се наранена и реших ей така да напиша какво ми е на душата... критикувайте ме псуваите ме ... все ми е тая ....


Виждали сте как изглежда клоун. Скрит зас собствения си грим. Много забавен .. ДА..., но всъщност става само за смях...
Колко жалко е когато хората излагат простотията си на показ, когато нямат с какво да се защитят. От страни са толкова жалки и смешни, че чак да ги съжалиш.
Нима един миг може да разруши бетонна стена. Ако този миг е просто дума а бетонната стена любов.... Не може една дума да разруши една бетонна стена....
После всеки търси прошка , времето показва грешките.. А ние вечно-прощаващите пак си оставаме надарени. От къде може да намерим сила да спрем? Една нежна душа винаги страда от лоша дума .. тя просто няма сили да изгради бетонна стена,а сълзите винаги я издават!
Нечовешко е да бъдеш с човек, който не те оценява и те унижава, а в същото време прави живота ти смислен....



От едно 19 годишно наранено момиче !

4o4ina
11-28-2011, 13:37
труп,труп.... 8)

extreme16
12-01-2011, 18:44
ХАх на мен ли го казваш!?
Всеки ден гледам жалките лица на нисшите хора. Те бягат от мен, защото не съм лицемерна и открито си показвам чувствата спрямо тях, несъзнателно, но го правя (най-вече с моя лош и надменен поглед). А най-добрата ми приятелка е такава лицемерка, че чак ми става жал за самата нея... :дд
Но какво да се прави, живота те сблъсква с отрепки и трябва да ги прехахнеш, за да живееш.
Един миг е достатъчен бетонната стена да падне, но този миг трябва да се изпипа много добре, трябва много да се внимава, кой ще премине през нея, защото може и да не е правилния човек..

lowexd
12-01-2011, 19:00
Всеки ден се сблъсквам с такива лицемерки , надути батки ,които си мислят , че като познават 50 човека всички ги харесват .. емии не е така макар да продължават да си живеят живота като унижават хората ..