PDA

View Full Version : MobilStyle - да им се доверя ли?!



Luscious_Heart
11-28-2011, 13:50
Искам да си купя http://www.mobilstyle.net/content/силиконов-калъф-tpu-s-style-за-sony-ericsson-xperia-neo-mt15i-black-черен ето този калъф, но никъде не намерих мнения за сайта, а искам да е надежден.
От същия сайт съм си харесала по принцип и едно хендсфри за неото, моделът е MH-650. В сайта на Сони Ериксон есте няма как да поръчам |-( Ии много се чудя, във въпросния сайт самото хендсфри е 33 лева. Аз същото имах към телефона, ама го загубих /беше в комплекта/. :x

Ще се радвам да чуя мнения. Дали силиконовият калъф е добра идея? А откъде другаде мога да си купя хендсфрий за телефона /имам предвид на по-хубава цена, алабала, да е надеждно/, дали да не си търся по-нов модел?

JuStIc3
11-28-2011, 16:00
Ами повечето магазини като техномаркет,технополис има. Въпреки че не съм им фен на тия магазини .. А какво имаш предвид дали е надежден. Доставят ти го,поглеждаш го и тогава плащаш. Нали не ти искат парите да бъдат преведенипо банков път ?
Иначе има доста големи сайтове български в интернет за мобилни аксесоари-разгледай.Иначе калъфчето ме кефи мен. На Iphon-ите стоят много готино и не се плъзга. HTC Не съм виждал с такъв калъф,но според мен си струва :)