PDA

View Full Version : Мнения за този телефон



BoysInc97
11-28-2011, 16:36
Здравейте, какво ще кажете за Sony Ericsson U8i Vivaz Pro / http://movenbg.com/products/Sony-Ericsson-U8i-Vivaz-Pro.html /? Не е 2011, но пък ме кефят характеристките.

Някой ако го е ползвал да споделя, ии някакви други впечатления ако имате

като цяло - става или не??

мСс предварително :)

Utopia
12-01-2011, 19:56
htc sensation
powered by mugen power

ей това е работа :)

BoysInc97
12-03-2011, 05:52
htc sensation
powered by mugen power

ей това е работа :)


HTC-та, какъвто и модел да са, не ме кефят. Не ми харесва интерфейса, самото меню и са трудни за научаване, пък и плюс това знаем, че само Sony Ericsson могат да съчетаят много неща в един телефон, и то успешно /говоря за добрата камера, не че нямам фотоапарат, ама все пак някъде може да си цъкаш с тела, аа и камерата е 8Mp HD със светкавица и допълнение към това са всичките приложения + qwerty клавиатурата + wiFi/ ии така ... )


Благодаря за предложението, но ще чакам другие мнение :)

Utopia
12-03-2011, 20:35
продължавай да си мечтаеш :)
няква фирма дето беше сони, и отделно ериксон, после се събраха ся пак ще се разделят
правели телефони със лесно меню.

просто не си имал Сенс, за да ми говориш от опит :)

лично на старото Hd2 пробвах няколко различни ОС за телефони.

BoysInc97
12-08-2011, 14:06
продължавай да си мечтаеш :)
няква фирма дето беше сони, и отделно ериксон, после се събраха ся пак ще се разделят
правели телефони със лесно меню.

просто не си имал Сенс, за да ми говориш от опит :)

лично на старото Hd2 пробвах няколко различни ОС за телефони.


Бреййй, всеки започва с нападките, само нещо да се каже на въпреки.... Човек не може един въпрос да зададе... Темата е за определен телефон, а на някой му скимнало да ми каже какъв телефон да си купя, аз не искам това.... ;)

ThEKiNgG
12-08-2011, 14:12
Меко казано виваза е "лайно" този симбайн ще си го чукаш после в главата ама пак няма да стане андройд затова търси нещо с андройд не се подвеждай.

BoysInc97
12-08-2011, 14:42
Меко казано виваза е "лайно" този симбайн ще си го чукаш после в главата ама пак няма да стане андройд затова търси нещо с андройд не се подвеждай.



e добре де, разбрах, че не харесвате симбиан... ама като цяло телефона как е /без да комент. ОС/