PDA

View Full Version : Не знам кой да избера



RED_
11-28-2011, 16:55
И двамата не са от моя град,но до година се очертава и двамата да ги приемат да учат при мен.Ще ги нарека с други имена - Жоро и Митко.
Аз съм първата любов на Жоро.Познаваме се от 5 години и от тогава много неща се промениха.От скоро той идва в моя град всеки месец по няколко дена поради някакви кандидат-студентски работи и се виждаме.Харесват ми много неща в него,едно време дори съм го обичала...хах.Много е умен и мисля,че има голямо бъдеще в това,което прави.Забавен е и е едновременно нежен и страстен.
От другата страна е Митко,с който се виждаме само,когато аз мога да отида на село.Той пък работи и в това отношение е някак по-сигурен като партньор.С него се познаваме от половин година и откривам голяма част от себе си в него,но знам,че ако тръгнем връзката ще е трудна.Въпреки това има неща,които ме теглят към него и самото му отноштение към мен...Чуваме се често по телефона или си пишем всяка вечер,докато с Жоро не е така.С Жоро може единия ден да сме правили секс и на другия не се сеща да ми се обади.Ние и за това преди години скъсахме,защото в един момент сякаш просто забрави за мен омг.
Жоро в момента не иска да има връзка и за това не мога да кажа,че се чудя дали искам да тръгна с него,но Митко изпитва силни чувства към мен...
На този етап ще ни е много трудно с Митко да се виждаме,въпреки че той дори е склонен да идва от време на време и при мен,но мен това не ме устройва.Не искам връзка от разстояние.Същевременно не искам да прекратявам отношенията си с него,защото не искам да го изгубя като човек,приятел...любим.
ИСтината е че искам да съм и с двамата,но това не е хубаво и не искам да мамя никoй от тях.Мога да избера Митко за момента,а след година ако Жоро го приемат да съм с Жоро,но каква е гаранцията,че до тогава ще скъсам с Митко?Пък и ако и двамата ги приемат...и двамата заживеят в моя град,а има и вариант да са от един и същи университет...ще стане мазало.
С Жоро на момента е по-лесно,семейството ми го харесва,наскоро открих много хубави неща свързани с него,но опита във връзките,че дори и в секса...в отношенията е по-малък от колкото този на Митко.
Казах на Митко да реши дали иска да е с мен,той отсече,че нямало никога да се откаже,освен ако аз сама не поискам.
Не знам какво да правя на момента с Митко ,а и след година и с двамата.Вие какво бихте ме посъветвали?

umri
11-28-2011, 17:27
Защо разсъждаваш толкова посредствено? Тоя има това, оня може онова, третия иска онова... събери си мозъка, колкото и безгънкест да е, и виж към кого изпитваш по-силни чувства и би искала да имаш връзка. Абстрахирай се от другите фактори и мисли за това. Ако си абсолютно сигурна, че не е някакво временно, непостоянно чувство, взимай решението. Така като те гледам как се колебаеш, най-добре ги остави и двамата. И все пак знам, че няма да го направиш... щото си маймуна.

anonymous708973
11-28-2011, 17:34
^Грубо, ама вярно.

Единственото, което трябва да те вълнува, е към кого имаш тръпка, която може да прерасне в нещо дълготрайно.

Начи, Митко ти е казал, че не може да ти е само приятел, тоест, ако не си с него, го губиш като цяло? Кофти.
Спала си и с двамата ли?

BloodRunsCold
12-01-2011, 17:46
Това ми прозвуча като задача от втори клас.

svinokio
12-02-2011, 00:31
взимай селския, остави онова момче и не му трови живота със себе си, така като те гледам ти си точно дефиниция на документален филм за животните "женската подбира мъжкия със повечето възможности" (разбирам че това е природата на човека също но все пак...) , оня работел ... оня имал повече опит... тоя бил по-надежден в това което прави... ти си като златотърсачка... РАЗБЕРИ КАКВО ИСКАШ ! от това което разбрах си харесваш пича от село а с другия си ходила вече... толкова ли е трудно? мега зле ...
Също съм съгласен с умри.

Mi6inka
12-02-2011, 06:56
На половината на поста ти спрях да чета.. Какви са тези неща? Оня бил умен, ама оня па имал пари, ама пък първия еди си какво... Ти знаеш ли какво искаш изобщо?! Да си чувала за тръпка? Май я няма при нито едното от двете момчета.. В такъв случай си намери 3ти.

GossipGirl89
12-02-2011, 07:32
Седни и прецени с кой ще се чувстваш по-добре. И не гледай само материалната страна на нещата - този какво работел, онзи какви възможности имал - това не е гаранция за нищо. С Жоро си била вече, доколкото разбрах, и най-вероятно знаеш как си се чувствала с него. Знаеш и как се чувстваш, когато Митко е около теб. Тогава просто прецени с кого ще ти е по-добре и кой е по-подходящ...но като характер, а не като банкомат.

angelskodqvol4e
12-02-2011, 07:47
Миля,че е най-добре да ги оставиш и 2-та.Ти не знаеш какво искаш..Той има това,той има онова..и какво значение има кой какво има ..ако обичаш някого няма да се интересуваш какво има и какво няма!

autumn666
12-02-2011, 08:30
Боже...ама ти така ли си избираш гадже? Единия работел, другия не знам си кво си. Само материалното ли гледаш? Да има повече пари да ти купува дрешки ли? Бъди с този, към който имаш тръпка и наистина изпитваш някакви чувства... не си тръгнала да се жениш, я!

PaffXdd
12-02-2011, 08:37
Ама ти наистина не знаеш какво искаш .. Малка материалистка .. Хау суит .. Остави ги и двамата и си намери някой към който имаш тръпка .. =)

Бтв .. Не че моя коментар е от най - милите ама направо я изядохме с парцалите ..

kalpazanka
12-02-2011, 09:22
Остави ги и двамцата. Ще им отровиш живота, а на теб самата ще ти тръгне много лоша слава.

error92
12-02-2011, 15:10
Митко и Жоро докато се карат, вземи Петко :D

stteLii
12-02-2011, 17:11
Изберии мееен,некааа мееен...

DiabolicalSoul
12-03-2011, 09:47
И двамата не са от моя град,но до година се очертава и двамата да ги приемат да учат при мен.Ще ги нарека с други имена - Жоро и Митко.
Аз съм първата любов на Жоро.Познаваме се от 5 години и от тогава много неща се промениха.От скоро той идва в моя град всеки месец по няколко дена поради някакви кандидат-студентски работи и се виждаме.Харесват ми много неща в него,едно време дори съм го обичала...хах.Много е умен и мисля,че има голямо бъдеще в това,което прави.Забавен е и е едновременно нежен и страстен.
От другата страна е Митко,с който се виждаме само,когато аз мога да отида на село.Той пък работи и в това отношение е някак по-сигурен като партньор.С него се познаваме от половин година и откривам голяма част от себе си в него,но знам,че ако тръгнем връзката ще е трудна.Въпреки това има неща,които ме теглят към него и самото му отноштение към мен...Чуваме се често по телефона или си пишем всяка вечер,докато с Жоро не е така.С Жоро може единия ден да сме правили секс и на другия не се сеща да ми се обади.Ние и за това преди години скъсахме,защото в един момент сякаш просто забрави за мен омг.
Жоро в момента не иска да има връзка и за това не мога да кажа,че се чудя дали искам да тръгна с него,но Митко изпитва силни чувства към мен...
На този етап ще ни е много трудно с Митко да се виждаме,въпреки че той дори е склонен да идва от време на време и при мен,но мен това не ме устройва.Не искам връзка от разстояние.Същевременно не искам да прекратявам отношенията си с него,защото не искам да го изгубя като човек,приятел...любим.
ИСтината е че искам да съм и с двамата,но това не е хубаво и не искам да мамя никoй от тях.Мога да избера Митко за момента,а след година ако Жоро го приемат да съм с Жоро,но каква е гаранцията,че до тогава ще скъсам с Митко?Пък и ако и двамата ги приемат...и двамата заживеят в моя град,а има и вариант да са от един и същи университет...ще стане мазало.
С Жоро на момента е по-лесно,семейството ми го харесва,наскоро открих много хубави неща свързани с него,но опита във връзките,че дори и в секса...в отношенията е по-малък от колкото този на Митко.
Казах на Митко да реши дали иска да е с мен,той отсече,че нямало никога да се откаже,освен ако аз сама не поискам.
Не знам какво да правя на момента с Митко ,а и след година и с двамата.Вие какво бихте ме посъветвали?

Значи взимай тоя новия и недей трови живота на другото момче. Той ще подсмърча два дни, ама след тва ще си намери стойностна приятелка и ще се радва, че сте поели по различни пътища. Всъщност наистина ще помогнеш на Жоро, като му кажеш, че между вас няма нищо и вече не искаш да го виждаш...

пп абе ква зодия е тва момче - много ми е интересно (ако не е няква тайна де)

vesito13
12-03-2011, 16:58
Приятелите не се избират по това кой колко е умен, с какво може да се занимава след 5 години, колко пари има или какво работи. За да си с някой трябва да има тръпка, привличане, а не просто сметки с кой ще ти е по-изгодно да бъдеш. Ти и сега ги мамиш и двамата, подиграваш се с тях, къде тръгна да мислиш за след 1 година. Оправи се сега, избери си едно момче, с което да бъдеш, а за след време не можеш никога да си сигурна какво ще се случи, само времето ще покаже. Но ти сега трябва да вземеш някакво решение, вместо да ги разиграваш и двамата.

antineutral
12-03-2011, 17:45
Щом като не искаш да мамиш никого от двамата, събери ги на едно кафе и им кажи това, което си написала тук. Ако някой от тях е склонен да тръгне с теб след като им кажеш, проблемът е решен(това не изключва и варианта и двамата да са склонни и да ходите тримата).

RealGangsta
12-03-2011, 18:18
Вземи мен - имам черно БМВ и с него ще те водя на кафе

Luidgie
12-03-2011, 20:12
Божке! Какво ще си играеш с хората? Избери единят, подреди си мислите и избери един! Не можеш да имаш всичко, не можеш да бъдеш с двамата едновременно - накрая всичко ще ти рухне. Как може да имаш толкова повърхностни мисли? Мнението ми за теб е, че си глупаво момиче, което го е грижа само да получи желаното от нея и хич не и дреме дали ще нарания някой. Как може да си толкова лекомислена и глуповата?