PDA

View Full Version : ПУСНАХМЕ САЙТА!!! Сигнализирайте ни за нередности



alex
12-01-2011, 16:22
Здравейте приятели,

благодаря ви за търпението. Наистина беше тежка седмица но най-накрая успяхме. Проблемите обаче още не са решени на 100%. За това ще ви помоля да сигнализирате за всяка нередност която забележите. Ще се постараем да отстраняваме нещата от най-спешните към по-малко спешните неща.
Ако форума не работи - това е много спешно.
Ако няма емотиконки - това е по-малко спешен.

Благодаря ви за разбирането! Продължаваме!

bloodyF
12-01-2011, 16:37
малки аватарчета, във подфорумите не влизам почти в никой или ако влизам трябва да рефрешвам по 100 пъти, като цяло с две думи-преебахте сайта

Biskfitka
12-01-2011, 16:47
много малко човечета бе :d :(
не мисля,че са го преебали,той алекс е написал,че не е на 100% готов сайта (поне аз така го разбрах) ...като мине време и свикнем няма да има проблеми.
нали искахте промяна,сега какво... :)

KumchoValcho
12-01-2011, 16:51
Бави се, доста. За емотиконите и аватарите се знае. Преди малко ми се случи текста и постовете и всичко останали елементи да са разместени и едвам се разбираше кой какво е написал.

admin123
12-01-2011, 17:06
Нормално. До утре включително ще има разни гафчета :)

nepowtorima
12-01-2011, 17:14
Наистина малките аватари не ми харесват.. и наистина доста забавя, и много трудно влизам във профила си.. доста забавя, но предполагам това е, защото всички сега влизат и се претоварва системата .. пък и не е все още напълно готова :)

Blab
12-01-2011, 17:20
ще ли остане отчетът с дейностите на всеки в реално време или ще върнете опция "инкогнито".
личната информация ще може ли да се изтрие?
//в крайна сметка, това е форум, а не социална мрежа.

Djenka
12-01-2011, 17:40
Ами не бяхте ли казали че ще може да променяме облика на сайта? Т.е. като теми?
Иначе ми харесва. :)) Само дето не виждам къде са емотиконките.

И ми е много странно , че това е новия teenproblem. :D

error92
12-01-2011, 18:06
Да, новия облик е ужасен, има хора, които искат да си останат със стария...

Cassidy
12-01-2011, 18:12
Съжалявам, но изобщо не ми харесва новия дизайн ... даже в първия момент като влязох си помислих, че съм в http://www.capital.bg/

xoxi
12-01-2011, 18:18
Има ужасно много празно пространство между мненията и подписите.
И да, на мен също не ми харесва новият форум. Така ми прилича на всеки друг. Вярно е, че още не сме свикнали, но пък каквото не е хубаво, няма и да стане..

ImmortalSportFreak
12-01-2011, 18:21
Не е лош новият дизайн.Само трябва да добавите повечко емотиконки и функцията да си променям цвета на буквите.

Rookie
12-01-2011, 18:30
Оправете часовника, че е 2 часа назад.

plamentest
12-01-2011, 18:33
на лаптоп 15ка трябва да скролирам, за да видя съдържанието на форума :)

NightGuardian
12-01-2011, 19:01
в "Моите настройки

Моят профил Моят профил"

повечето линкове не работят и водят към едно и също

NightGuardian
12-01-2011, 19:02
в "Моите настройки - Моят профил"

повечето линкове не работят и водят към едно и също

Irti
12-01-2011, 19:09
Мненията на потребителите не можеш да ги прочетеш както преди, а може би аз не знам откъде и не виждам. Малко пояснение? :)

На мен не ми бави.. явно е до нет доставчик. Не ми цепи.

Lucho
12-01-2011, 19:17
Ще е хубаво ако може да се направи дизайн, подобен на старият форум, а също така и с по-малко картинки, указващи каква тема каква е - основно трябват само за Важна тема, тема с непрочетени мнения, и за тема без нови мнения. Всичко останало е объркващо.

Иначе да, аз лично не съм свикнал с промените, може би по-трудно ще се свикне, но няма да е невъзможно - същото беше и през 2009 при предишното обновяване на сайта. Дано всичко се изглади с времето.

@Абе липсват ли мнения или на мен така ми се струва?

NightGuardian
12-01-2011, 19:24
кодове [vbox7], [youtube] не работят...

jghgh
12-01-2011, 19:59
ще ли остане отчетът с дейностите на всеки в реално време или ще върнете опция "инкогнито".
личната информация ще може ли да се изтрие?
//в крайна сметка, това е форум, а не социална мрежа.

Съгласна.
Иначе ми харесва. Може би малко трудно ще свикна в началото. Прекалено сиво ми идва и трудно разграничавам коя тема е активна, коя не е. Малко ми се губи погледът. Иначе ми харесва, не се оплаквам. :)

едит: Още нещо - не мога да се ориентирам каква е разликата между моя профилна и снимка и аватар о.О Както и как да си променя подписа, етц. Много ми е объркано всичко, пуснете някакъв наръчник : D
eдит2: Моля, върнете възможността да се вижда кой какви мнения пише. Това ми трябва и за собствения ми профил, защото като се разпиша е 5-10 теми, после винаги си проверявам дали някой ми е отговорил, и това е по-лесно, когато си цъкна профила и си видя мненията.
Пък и няма какво да крия, има хорица, на които преглеждам мненията, щото ми е интересно.

shadow4e
12-01-2011, 20:13
Като си блокираш половината неща и си пипнеш в панела, става доста прилично. Наистина трудно човек се ориентира в темите, няма ясно разграничаване може би защото името на автора е по-тъмно от името на темата, което обикновено е по-дълго. Също искам да помоля да дръпнете "Форум" да дойде на по-предна позиция, защото в момента е на най-крайната и като го гледам през телефон, го изрязва и доста трудно се влиза.

п.п при натискане за редакция на подпис връща на профила и я няма опцията.

marilyn
12-01-2011, 20:30
Искам си емотиконките. И това с абонамента относно мненията в теми, в който съм писала не го разбирам.. трябва да си цъкам за всяка тема да се абонирам ли? И да както казаха преди мен защо не могат да се виждат всички мнения на даден потребител? И цвета, дебелината и наклона на шрифта?!

jghgh
12-01-2011, 20:36
Мен ме интересува как от потребителски панел докато съм, мога по-бързо да навигирам към някой друг раздел на форума.
И също, форумът ще ме спами ли за нови мнения в дадена тема? Имам предвид, оказа се, че съм абонирана за 2 теми, в които съм писала, ама не помня да съм се "абонирала".
Моля ви, пуснете наръчник, че се чувствам като пълен noob в момента - сложно ми е абс. всичко :D

sheisthenumberone
12-01-2011, 22:00
Да ви кажа има яки бъгове със логване,и под firefox и под internetexploler и под почти насякъде....... оправете ги оправете си логин page!

NaOH
12-01-2011, 22:09
А какво стана с оригиналния панел за информация на всеки един потребител, както си е по принцип във vbulletin?
Нещо такова: https://www.vbulletin.com/forum/member.php/226054-IB-Adrian
т.е. страница, в която пише всякаква информация за потребителя, включително:
-статистика (мнения/ден), общо мнения, линкове към търсене на мнения и започнати теми
-последни посетители и общ брой посещения
-приятели
-последен вход
-публични съобщения

Това нещо е много важно и е голям минус, че го няма. :)

play23
12-01-2011, 22:45
A, да страницата на потребителите е супер полезна. добре, че я няма реп системата, че в тоя форум щеше да е мазало с нея, като цяло май е за идея по друг вид форуми, по-сериозни.

anonymous708973
12-02-2011, 06:21
Постнах го във фейсбук, но ще го напиша и тук:

Беше прекалено наивно от моя страна да смятам, че всичко ще е наред. Начи, като не можете да оправите нещо, поне не го разваляйте.
Първо, дизайнът ГРАМ не привлича нови потребители, а по-лошото е, че отблъсква старите - хора с по 3000+ поста. Всичко се слива, самото оформление на постовете е ужасно.
Второ, на всяко второ действие ми дава грешка.
Трето, не можех да си вляза в профила, появяваше ми се червен бутон с бял хикс в средата на страницата.
Четвърто, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО искам опцията да мога да си видя всички мои мнения, както и всички мнения на даден потребител.

О, да, пето, къде, за Бога, са емотиконите, опциите за форматиране на текста и за прикачване на видео/изображение и т.н.?!

Irti
12-02-2011, 06:50
Второ, на всяко второ действие ми дава грешка.
Трето, не можех да си вляза в профила, появяваше ми се червен бутон с бял хикс в средата на страницата.
Четвърто, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО искам опцията да мога да си видя всички мои мнения, както и всички мнения на даден потребител.



Аз 15 мин. не можах да си вляза, спокойно.. инак пак казвам за мненията на потребителите. С новите работи свикнах веднага, но стария форум си беше далеч по-хубав. Пък и с това червено беше доста.... приятно.

dami666
12-02-2011, 07:12
Не мога да видя мненията си или мненията на други потребители накуп от профила,както преди.Незнам дали това е промяна или нещо не работи,но не ми харесва,не мога да следя собствените си мнения.

BrainlessROCKBABY
12-02-2011, 08:18
it's like boring ;D

Shizaya
12-02-2011, 09:22
Подкрепям PinkPan7her. Освен това не може да се публикува мнение под 10 букви (например в някоя форумна игра), което е много дразнещо. А и непрекъснато ме извежда от форума в някакви статии в сайта, а и не мога 100 часа да си вляза в профила, за да редактирам нещо, понеже все ме отвежда в сайта (с 300 зора успявам де). Прекалено много реклами има, все попадам на някоя от тях... >.<
Както и още много неща, но преди мен са ги казали вече.
Като цяло не ми харесва, стария дизайн беше по-добре за мен (а и не само).

kyon
12-02-2011, 09:31
Добре.. Направихте го така - хубаво, ама поставете една опция, за който има желание (като мен) да може да си сменя стария с новия форум. Хич не е гот...

JeanClaudeVanDamme
12-02-2011, 09:37
преди беше много по добре,сега наистина стана зле сайта........

Irti
12-02-2011, 09:59
Сега видях, че в Потребителски панел още като влезеш има "Нови теми, за които сте абонирани:" там се намират мненията ти и темите в които си писал. Направено е като списък, но това е само за твоята рег.

SunT
12-02-2011, 10:11
И аз като хората преди мен вчера влязох с триста зора, а едва днес (това е първото ми мнение между другото) ми отвори страницата за писане на мнение.Постоянно ме прехвърля в статиите и е много дразнещо.Иначе.. другите неща горе-долу съм съгласна с хората преди мен, но и така става за ползване.

YoungBloodZ
12-02-2011, 10:25
Ще е хубаво ако може да се направи дизайн, подобен на старият форум, а също така и с по-малко картинки, указващи каква тема каква е - основно трябват само за Важна тема, тема с непрочетени мнения, и за тема без нови мнения. Всичко останало е объркващо.


Съгласен съм!

error92
12-02-2011, 14:52
Искаме си стария форум... :S

AmNesiA
12-02-2011, 17:04
Аз също предлагам да направите така, че да можем да избираме дизайн между стария и новия форум. Който иска да си е със стария да бъде него, а останалите с новият. Може би ще ни отнеме време да свикнем с новия, но има един недостатък, който не знам дали е само при мен. Горе в поленцето: НАЙ-НОВО надписите на новините ми излизат като букви на английски, знаци и цифри.

anonymous708973
12-02-2011, 17:49
Бързата навигация е много полезна, браво, че сте я добавили. Определено липсваше.

Къде обаче са всички емотиконки и опции за форматиране на поста?

YoungBloodZ
12-02-2011, 17:53
Казаха ми че и преди е имало някаква промяна в форума и е имало анкета дали да се върне и повечето са искали да се върне и е бил върнат... Ако е вярно не може ли и сега да се направи една анкетка да видим къв ще е резултата?

ImmortalSportFreak
12-02-2011, 18:01
Добре.. Направихте го така - хубаво, ама поставете една опция, за който има желание (като мен) да може да си сменя стария с новия форум. Хич не е гот...

Да,това е добра идея,ако е възможно да се направи... за да няма недоволни. ;)
Също.. нз аз ли не мога да се ориентирам,или.. не мога да си редактирам подписа. ;?

machoka
12-02-2011, 18:03
Не е възмножно да се направи, защото старата версия беше коренно различна форумна система, при това морално остаряла версия. Нямат нищо общо помежду си, освен да се сложи един червен фон отстрани да ви свети червено. Дори емотиконите не могат да са дословно същите.

ImmortalSportFreak
12-02-2011, 18:11
Е... добре,с емотиконките можем да се примирим.. иначе като дизайн си ми харесва,но това с редактирането на подписа дано скоро го оправите)))

И часовника не е зле да смените. :P

Незнам за другите,но според мен червеният фон не е нужен.Малко дразни очите.Иначе и в момента му се радваме от време на време при коледната реклама за Кока-Кола. ^__^

YoungBloodZ
12-02-2011, 18:28
Не е възмножно да се направи, защото старата версия беше коренно различна форумна система, при това морално остаряла версия. Нямат нищо общо помежду си, освен да се сложи един червен фон отстрани да ви свети червено. Дори емотиконите не могат да са дословно същите.


Добре де мачок версията може да е била стара ама беше много по-лесна за използване... а и червения цвят много помагаше! Давам пример с новите мнения в темите- когато има ново мнение е с червен а когато няма нови е с син цвят и биеше на очи и всичко беше н1 а сега 100 вида па нови па стари па горещи теми и още доста подобни глупости от които няма никакъв смисъл (мое мнение)!

crazy96
12-02-2011, 18:37
Хах... ами доста съм разочерована от резултата. Честно казано единственото което ми харесва е човечето до името на сайта.. сериозно! Ясно е, че сте положили големи усилия ама съм искренна. 1во не мога да вляза 1 час в регистрацията си като цъкна ''вход'' или кво беше там не помня. Понеже съм регистрирана със друг e-mail се наложи да използвам входа чрез фейсбука, за да си вляза във тази регистрация. 2ро сайта е страшно бавен. 3то в стария сайт ми харесваше това, че беше по-различен от останалите като говоря за самия форум. Като започна от самите папки и шрифта (всички форуми станаха прекалено еднотипни). Това е...
Надявам се да оправите поне друдностите при входа. ;)

marilyn
12-02-2011, 18:44
А това с абонирането относно темите някой ще ми го обясни ли как става, че все още не мога да го схвана... отчайва ме тоя форум вече...

anonymous708973
12-02-2011, 19:48
Не е възмножно да се направи, защото старата версия беше коренно различна форумна система, при това морално остаряла версия. Нямат нищо общо помежду си, освен да се сложи един червен фон отстрани да ви свети червено. Дори емотиконите не могат да са дословно същите.
А къде въобще са емотиконките?!

machoka
12-02-2011, 19:52
Няма ги в момента, има някои по-важни работи за дооправяне първо, после ще ги сложим. А за абонирането има няколко опции. В потребителски панел или при пускане на мнение, но не чрез бърз отговор, а стандартно, там има отметка дали да се абонираш или не.

SunT
12-02-2011, 19:52
Къде е редактора за подписа?Няма го в настройки.

NightGuardian
12-02-2011, 20:12
http://www.teenproblem.net/users/edit/?do=editsignature

има , но не работи.

HolyShit
12-02-2011, 20:58
Искаме си стария форум... :S
Ей това казвам и аз

Бахти тъпото поне 10 думи.Нещо друго иска ли? Шибан нов форум..

ImmortalSportFreak
12-02-2011, 23:35
Какъвто и аватар да си сложа изглежда сплескан и много идиотски. :lol: Що така?

SunT
12-03-2011, 07:06
http://www.teenproblem.net/users/edit/?do=editsignature

има , но не работи.
Къде? http://prikachi.com/images.php?images/172/4102172j.jpg

zlatit0o
12-03-2011, 07:13
Почти на всички аватарите са им ОК. Какво става с моя?? Каквато и картинка да сложа ми я прави квадратна и я сплесква ?!

kyon
12-03-2011, 08:42
Почти на всички аватарите са им ОК. Какво става с моя?? Каквато и картинка да сложа ми я прави квадратна и я сплесква ?!

И при мен е така, а и не мога вече за аватар да си слагам .gif картинки...

batkodoki
12-03-2011, 13:38
Проблем:
ОPERA изобщо не отваря темата "Фимоза, или защо не мога да забеля главичката" в раздел Здравни проблеми и болести. Това важи САМО за тази Тема. Дава "Ненамерен сървър или файл". Вс др теми се отварят нормално. Също не се показват броя на страниците в която и да е тема.

ОС Ubuntu 11.10
Opera 11.52 rel1100 Linux i686 3.0.0-13-generic

Chromium 14.0.835.202 (103287 Linux) - никакви проблеми.
Firefox 8.0 Mozilla Firefox for Ubuntu canonical - 1.0 -- никакви проблеми.

NightGuardian
12-03-2011, 13:57
Къде? http://prikachi.com/images.php?images/172/4102172j.jpg

Ами нали това ти казвам , че има , но не работи.

machoka
12-03-2011, 14:01
За подписите ако на някой му е спешно, да ми пише с какво иска да ги едитне и ще ги оправя. Другите неща ще ги погледна.

xoxi
12-03-2011, 17:18
А анкетата, която сте пуснали ще повлияе ли по някакъв начин? Защото в момента 52% са отговорили с "Не обичам промените! Искам си старото!"

Sh@d0w
12-03-2011, 17:26
52% не са много, нормално е всяко ново нещо да се приема със скептицизъм. Лично дори и аз не го харесах първоначално, но малко по малко почнах да свиквам. Няма смисъл да се връщаме назад, крачката е направена, сега остава да бъдат оправени бъговете и всичко ще е наред.

Иска се търпение, до тогава можете да помагате като репортвате нередности по самия сайт и форум, за да станат нещата по - бързо.

SisiStrange
12-03-2011, 17:31
52% не са много, нормално е всяко ново нещо да се приема със скептицизъм. Лично дори и аз не го харесах първоначално, но малко по малко почнах да свиквам. Няма смисъл да се връщаме назад, крачката е направена, сега остава да бъдат оправени бъговете и всичко ще е наред.

Иска се търпение, до тогава можете да помагате като репортвате нередности по самия сайт и форум, за да станат нещата по - бързо.
Tова със свикването хубаво, аз също почти свиквам. То няма лошо, че можем да свикнем. Въпросът е, че цялата идея уж беше подобрение на форума, а не е. Единствените хубави неща са опцията за репорт и бързия отговор. Аз също едва си влязох в профила, личните съобщения не работят, подписите не се променят, аватарите се бъгват, емотиконите ги няма и като цяло всичко е ужасно непрегледно. Тоя фон, шрифта и тн. се сливат и нищо не се различава. То си личи най-малкото по това колко е замрял форума. Доста хора се отказаха да пишат.

Sh@d0w
12-03-2011, 17:38
Самата платформа има много повече благини от старата, проблема е че доста от тях не работят в момента по една или друга причина(една от причините е че БДто от стария форум беше прехвърлена на този и доста от старите опции и настройки объркват нещата). След като бъдат оправени, ще видиш и плюсовете ;p

NightGuardian
12-03-2011, 19:06
това ,че не работят в моментa не означава , че никога няма да работят.Имайте търпение по всичко се работи :) И аз взех да му свиквам , ако не и да му се кефя даже :D

Crazyfool
12-03-2011, 19:21
Стига сте ревали за стария форум..
Миналия път като се опитаха да ъпдейтнат беше в пъти по-плачевно

batkodoki
12-03-2011, 19:41
Стига момински ревове и тръшкания!
Платформата е наистина с порядък по-добра от старата.
За визията - похвално е, че е по-обрана, ненатрапчива и интелигентна. То онова беше ориенталска шарения компилирана с бг чалга.
Рекламите пак са толкова но не така агресивни.
Когато всички екстри тръгнат - ще е чудесен!

Две забележки до тук:

- 500 възможни съобщения са ми малко. Наложи се да архивирам към над 1600 за да мога да изпращам изобщо. Лошо е защото, когато след месец някой респондент реши да поиска мнение по протичащо лечение, няма как да проследя нишката, а без друго спомен от развитието на "неговият" случай нямам.

- 5000 допустими знака също са ми критично малко. Като се наложи да се коментира някой по-комплициран случай - изписвам по цяла лекция
:) но ако не е възможно да се увеличат допустимите знаци, просто ще деля съобщението в няколко.

В общи линии - поздравления!

DragonLady
12-03-2011, 20:19
Кога ще можем да променяме подписите си? Сегашната опция е неактивна.

marilyn
12-03-2011, 20:58
Няма ги в момента, има някои по-важни работи за дооправяне първо, после ще ги сложим. А за абонирането има няколко опции. В потребителски панел или при пускане на мнение, но не чрез бърз отговор, а стандартно, там има отметка дали да се абонираш или не.

Значи под всяко мое мнение трябва да цъкам опцията за да се абонирам?! Wtf? А пробвах и всеки път, когато ми прати мейл, че има ново мнение по темата като цъкна линка ми изписва "линка май даде фира"...

anonymous708973
12-03-2011, 21:09
Искам да благодаря за бързата реакция. Говоря за активирането на опцията да се виждат всички мнения на даден потребител. Изненадахте ме приятно, продължавайте в същия дух, например с всичките бутони за форматиране на текста при писане на мнение :)

И само да попитам - възможно ли е всичките ми ЛС-та с даден потребител да излизат като разговор, тоест едно негово, едно мое? :)

machoka
12-03-2011, 21:47
Работим по въпроса. Аз ползвам форумът в пълните му екстри и мога да те уверя, че няма нищо общо с това, което виждате. Просто отстраняваме проблеми, които е нормално да се породят поради сложната операция, която е извършена. Ще се убедиш, че удобствата са просто космически, в сравнение със старата версия.
По отношение на ЛС-тата, за сега ги увеличихме от 50 на 500, а за това, за което питаш понастоящем май няма как да стане, но по-напред след отстраняването на по-големите проблеми, като да ви пуснем емотиконите и текстовия редактор (който бтв има повече иконки от този на word едва ли не), ще помислим и за това. Обещавам.

nekaflude
12-03-2011, 22:05
Има ужасно много празно пространство между мненията и подписите.

anonymous708973
12-04-2011, 06:28
Чудесно, благодаря за отговора. Просто ми се иска да има по-добра връзка между администратор и модератори и потребители, за да знаем какво се случва и върху кои проблеми работите.

ShadyStyle
12-04-2011, 08:19
Хипер грозен дизайн

ShadyStyle
12-04-2011, 08:22
http://prikachi.com/images/936/4106936C.jpg

Гледай 15234234623782323 различни картинки за има/няма ново мнение

anonymous708973
12-04-2011, 08:28
Не може ли да се опрости малко наистина и да се ограничат иконките до 3 - има нови мнения, няма нови мнения и заключена тема? А това зеленкото да си отбелязва дали сме писали или не.

machoka
12-04-2011, 12:03
честно казано има много логика в тия нови иконки..има легенда най-долу коя какво показва. не знам защо не ви харесват, в началото е объркващо, но като им свикнеш, всичко се улеснява :smt120

Goddess
12-04-2011, 13:49
Отвратително е просто. Че ще свикна - ще свикна. Но е отвратително. Даже последните дни изобщо не ми се влиза тук и то заради новия дизайн, наистина, супер отблъскващо е. А и защо мога да пускам мнение само от "Бърз отговор" ?

acer666
12-04-2011, 14:57
АБЕ ИДИОТИ ЗАЩО ТАКА БРУТАЛНО СЪСИПАХТЕ ФОРУМА???

САМО ЗА ДА МИНЕТЕ НА ПО-НОВА ПЛАТФОРМА ЛИ?

ЗА КЪВ ЧЕП?

НЕ СТИГА, ЧЕ Е УЖАСНО, АМИ Е И БЕЗЛИЧНО! ПРЕДИ ПОНЕ ФОРУМА И САЙТА ИМАХА ВИД...

СЕГА НЕ МИСЛЯ ДА ВЛИЗАМ ИЗОБЩО ПОВЕЧЕ ТУК. НЕ МОГАТ ДА СЕ ЧЕТАТ ТЕМИТЕ, КАКТО ПРЕДИ... НЕ МОГАТ МНОГО РАБОТИ КАКТО ПРЕДИ... ДАЖЕ ЕДВА ВЛЯЗОХ! НЯМА ГИ И ЯКИТЕ ЕМОТИКОНИ ПФФ...

И ДА, ВИКАМ!

zlatit0o
12-04-2011, 15:14
Аватара ми ще ме побърка........... Защо става така? На едни добре, на други зле??

NaOH
12-04-2011, 15:41
АБЕ ИДИОТИ ЗАЩО ТАКА БРУТАЛНО СЪСИПАХТЕ ФОРУМА???

САМО ЗА ДА МИНЕТЕ НА ПО-НОВА ПЛАТФОРМА ЛИ?

ЗА КЪВ ЧЕП?

НЕ СТИГА, ЧЕ Е УЖАСНО, АМИ Е И БЕЗЛИЧНО! ПРЕДИ ПОНЕ ФОРУМА И САЙТА ИМАХА ВИД...

СЕГА НЕ МИСЛЯ ДА ВЛИЗАМ ИЗОБЩО ПОВЕЧЕ ТУК. НЕ МОГАТ ДА СЕ ЧЕТАТ ТЕМИТЕ, КАКТО ПРЕДИ... НЕ МОГАТ МНОГО РАБОТИ КАКТО ПРЕДИ... ДАЖЕ ЕДВА ВЛЯЗОХ! НЯМА ГИ И ЯКИТЕ ЕМОТИКОНИ ПФФ...

И ДА, ВИКАМ!

http://macromeme.com/cat/oh-he-mad.jpg

бай бай

PainMonopoly
12-04-2011, 16:55
Може ли да се увеличи шрифта на мненията? Не мога да го увелича от браузъра, защото съм с малка резолюция и панела ми излиза извън монитора.

Gwendoline
12-04-2011, 17:25
Помня, че и предния път като се сменяше дизайна беше същата работа :D Всеки недоволен, ама ще свикнете :P

1.Супер, че сте сложили бърз отговор - това най-много ме радва;
2.до колкото помня, четох в една от статиите горе, че имало опция за рейтинг на дадено мнение - аз ли не я виждам или?
3.И най-големия минус за сега е, че не мога да виждам мненията на потребителите.

Иначе нямам проблеми с лаг или невъзможност да си вляза в профила.

machoka
12-04-2011, 18:52
Може ли да се увеличи шрифта на мненията? Не мога да го увелича от браузъра, защото съм с малка резолюция и панела ми излиза извън монитора.
не искам да прозвучи грубо, шрифтът на всеки нормален монитор е ок и е напълно стандартен.
Gwendoline (http://www.teenproblem.net/forum/member.php/218637-Gwendoline) можеш да си видиш постовете, като си щракнеш на ника има едно бутонче 'виж форумните мнения'.

DjBaloon
12-05-2011, 05:51
Най-много потребители са били онлайн 7 975

Евала :D

PainMonopoly
12-05-2011, 11:31
не искам да прозвучи грубо, шрифтът на всеки нормален монитор е ок и е напълно стандартен.
Работата е там, че проблемът може да е по-дълбок от моята резолюция. Направи ми впечатление, че доста хора се оплакват, че им дразни на очите. Мен също ме болят очите.

Може да е оптическа измама, но или самият шрифт, или големината му създават проблеми не само за мен.

Примерно шрифтът в полето за бърз отговор е ок. Някакси по-широк е и по-лесно се чете.

anonymous708973
12-05-2011, 14:58
Откъде мога да си увелича лимита на личните съобщения?

machoka
12-05-2011, 15:45
Работата е там, че проблемът може да е по-дълбок от моята резолюция. Направи ми впечатление, че доста хора се оплакват, че им дразни на очите. Мен също ме болят очите.

Може да е оптическа измама, но или самият шрифт, или големината му създават проблеми не само за мен.

Примерно шрифтът в полето за бърз отговор е ок. Някакси по-широк е и по-лесно се чете.


Ако правилно говорим за шрифта (фонт и големината) на самите постове, с които са изписани, то той е напълно идентичен с всеки друг подобен форум. Проблемът с очите май идва от фона, който е сив и като цяло от цветовата гама.

PinkPan7her (http://www.teenproblem.net/forum/member.php/235739-PinkPan7her) не можеш сама да си увеличш лимита на съобщенията, а ние сме го направили да е 500.

Goddess
12-06-2011, 15:42
Все още мога да пускам мнения само и единствено от "Бърз отговор" ???

Shizaya
12-06-2011, 20:31
Ще се оправи ли проблема с ужасно разтеглените аватари скоро?

valdesbg
12-06-2011, 20:58
Абе я да попитам как да разбера че някой ми е пратил ЛС. Чекнах опцията да ми се появява попъп, разрешени са ми изскачащите прозорци от браузъра, обаче не става. Трябва ръчно да гледам... никъде не показва и ако имам непрочетени...

Къде е врътката?

Seattle
12-06-2011, 23:45
Нещо немога да си сложа подпис. Всъщност немога да намеря полето за него. Ако е това поле до аватара, не се получава нещо. Някой ако може да ме светне ще съм благодарен.

rebeccaa
12-08-2011, 12:28
Защо не мога да си сменя аватара?

CookieMonstaTF
12-09-2011, 09:21
Абе я да попитам как да разбера че някой ми е пратил ЛС. Чекнах опцията да ми се появява попъп, разрешени са ми изскачащите прозорци от браузъра, обаче не става. Трябва ръчно да гледам... никъде не показва и ако имам непрочетени...

Къде е врътката?

И при мен е така.. :)

shokoladchety
12-09-2011, 12:04
Аз лично не съм гледала обстойно сайта още,сега ще го разгледам.Само искам да кажа,че цветовете ми идват малко подтискащи.Не можеше ли нищо с малко по-голяма цветова гама от сиво?Иначе Бързият отговор ми харесва много,Бързата навигация също.
П.П.-Аватара не ми се вижда...

jghgh
12-10-2011, 19:41
Не ми харесва как трябва да скролирам нагоре, за да се върна в раздела, няма ли как да го има същото поленце и отдолу? Имам предвид като това -> Форум>Подфорум>Подфорум>Тема, което го има горе.
По-удобно ще е.

Sh@d0w
12-10-2011, 20:48
Не ми харесва как трябва да скролирам нагоре, за да се върна в раздела, няма ли как да го има същото поленце и отдолу? Имам предвид като това -> Форум>Подфорум>Подфорум>Тема, което го има горе.
По-удобно ще е.

Използвай падащото поле долу "Бърза навигация".

Yankee
12-11-2011, 06:53
Кога ще се оправят подписите? :)

Lucho
12-11-2011, 19:03
Абе, подписа как се редактира? Отидох в профила в опция редактирай подпис, но не става....

anonymous708973
12-12-2011, 16:44
Интересно ми е наистина по кой проблем работите в момента.

NightGuardian
12-12-2011, 19:56
работи ли се изобщо ?

doomkillerr
12-14-2011, 09:05
Първо поздравления от мен, че пуснахте новия сайт и форум, но има какво да се доизкусорява във форума! Ето и проблемите, които забелязах аз, като се има предвид, че вече не влизам толкова често:

1. Правилата на форума на адрес: http://www.teenproblem.net/f/pravila.html - НЕ се четат, пък един форум без правила, си е като разградена нива нали...

2. Има проблеми с публикуването на "Нов отговор" в темите - постоянно ме преквърля на "Бърз отговор"

3. BBCodes - за Youtube и Vbox - не работят! Тука ще Ви помогна малко...

За Vbox-са


http://vbox7.com/play:{SIMPLETEXT2}


<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid={SIMPLETEXT2}"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid={SIMPLETEXT2}" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>

За Youtube


http://{SIMPLETEXT1}youtube.com/watch?v={SIMPLETEXT2}


<object width="480" height="360"><param name="movie" value="http://{SIMPLETEXT1}youtube.com/v/{SIMPLETEXT2}&amp;hl=bg_BG"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://{SIMPLETEXT1}youtube.com/v/{SIMPLETEXT2}&amp;hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Това е за сега!

Sunshin3
12-14-2011, 18:41
абе извинявайте, само да питам, как да удебелявам, променям шрифт, размер? :D

Blab
12-14-2011, 18:49
да се погледне темата ми в раздела за критика!
//или направо тук - не мога да си редактирам мненията, а имам нужда от тази опция, за да си направя архивни постове в няколко теми.

Sunshin3
12-14-2011, 18:51
и как мога да видя мненията си или на друг потребител, благодаря.

Sh@d0w
12-14-2011, 18:56
Мненията можеш да видиш като цъкнеш на ника му->виж форумните мнения

Удебелено пишеш така

Supernaturalfan
12-15-2011, 12:21
Хм, а аз виждам само по 4, 5 страници от раздел ''У дома'' а от всички останали виждам по 9 страници, WTF?

PainMonopoly
12-15-2011, 15:00
Има един проблем, който го има от много отдавна. Когато не се осъществи връзка към сървъра, на браузърите излиза прекалено подробно съобщение в този дух:

Error in query: SELECT * FROM `teenproblem__urls` u INNER JOIN teenproblem__url_codes uc ON ( uc.url_id = u.id ) WHERE u.url = 'forum/other'. Message: MySQL server has gone away on line 99 in /data/www/teen-cmp/library/mysql.php
#0 /data/www/teen-cmp/library/mysql.php(125): Mysql->exec('SELECT * FROM `...', Array)
#1 /data/www/teen-cmp/application/models/codes.php(15): Mysql->query('SELECT * FROM `...')
#2 /data/www/teen-cmp/library/model.php(90): CodesModel->getRules('forum/other')
#3 /data/www/teen-cmp/application/controllers/teenproblem/forumlayout.php(29): Model->getCodesHtml('forum/other', Array)
#4 /data/www/teen-cmp/public/forum/teenproblem/global.php(29) : eval()'d code(4): Forumlayout->get()
#5 /data/www/teen-cmp/public/forum/teenproblem/global.php(29) : eval()'d code(35): teenproblemLayoutBuilder(Array)
#6 /data/www/teen-cmp/public/forum/teenproblem/global.php(29): eval()
#7 /data/www/teen-cmp/public/forum/teenproblem/forumdisplay.php(99): require_once('/data/www/teen-...')
#8 {main}

Тези неща по принцип трябва да бъдат изключени, защото създават потенциални проблеми в сигурността.

anonymous708973
12-18-2011, 18:50
Не виждаме да се работи по нищо.

В потребителския панел надписът Choose file е върху самия аватар, който, впрочем, не мога да сменя.
Продължавам да си чакам емотиконите и всичките щуротии за форматиране на текст.

reperw
12-20-2011, 21:52
нещо регистрацията не работи....

XxInn0cencexX
12-25-2011, 12:31
На мен ми харесва,вече почнах да посвиквам.Само не мога да пускам снимки във форума,някой ще ми каже ли как ?

Dove12
12-25-2011, 14:20
и аз едвам се регистрирах преди това не можеше :)
нещо регистрацията не работи....

Sh@d0w
12-25-2011, 15:48
На мен ми харесва,вече почнах да посвиквам.Само не мога да пускам снимки във форума,някой ще ми каже ли как ?

Линк към снимката

XxInn0cencexX
12-27-2011, 11:22
Благодаря ти :)

ShadyStyle
12-27-2011, 16:09
Как да пиша удебелено WE

Desooo
01-01-2012, 13:32
Хораааа , я кажете как да сменя името на темата ми . Защото се ровя цял ден и така и не разбрах как става.

Sh@d0w
01-01-2012, 13:47
Отваряш си темата на първия ти пост и цъкаш бутона "Редактирай".

Desooo
01-01-2012, 14:04
Всъщност нямам такъв бутон http://prikachi.com/images/509/4212509x.jpg погледни.

anonymous708973
01-08-2012, 16:30
За пореден път имащите власт в тоя форум се направиха на велики, прецаквайки и зарязвайки го след това с един куп бъгове.

Irti
01-11-2012, 06:19
Защо, когато се отпиша и се махна от форума и после 2-3 часа ми седи, че съм онлайн, а ме няма..?

Това само при мен ли е ?

anonymous708973
01-11-2012, 17:16
Подобрението по дизайна е доста на място.

shmatarok
01-12-2012, 11:11
Имам въпрос. Много често сайтът и форумът изобщо не ме допускат до отваряне, излиза ми надпис, че страницата не може да бъде намерена и да се свържа със създателите на сайта. Оо Нямам никакви проблеми с интернета, така че явно вярно е от страницата, само аз ли го имам това проблемче или вечерно време просто изключвате системата? :Д

Sh@d0w
01-12-2012, 15:15
Нормално е да не ти отваря сайта, докато работят по него и сменят неща. Това става рядко и за кратко време.

Предполагам сте забелязали леките промени по форума вече.

BlindedAngel
01-12-2012, 15:28
Искам да си сменя аватара, но като натисна запази промените ми дава, че e-maila вече се използва от друга регистрация wtf ?!? Ииии съответно не се сменя...

anonymous708973
01-13-2012, 05:33
Нормално е да не ти отваря сайта, докато работят по него и сменят неща. Това става рядко и за кратко време.

Предполагам сте забелязали леките промени по форума вече.

Ако имаш предвид микроскопичните промени, които отнемат ужасяващо количество време, да.

Goddess
01-26-2012, 18:03
Защо не ми излиза като имам ново съобщение в кутията ??

XxInn0cencexX
01-26-2012, 18:08
^ eто тук е обяснено как да си оправиш настройките http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/508121-Някои-полезни-настройки-за-новия-форум

doomkillerr
02-07-2012, 19:45
Нещо нямам достъп до редактиране на подписа? В "Потребителския панел" - "Настройки" няма такава възможност, а като отворя "Съобщения" - по-надолу в лявата част, където е "Мойте настройки" - "Моят профил" - "Редактиране на подписа" и щракна на последното ме препраща към "Потребителския панел" - "Настройки"...

granger
02-07-2012, 19:57
То никой няма... няма и да има сигурно :x

KumchoValcho
02-11-2012, 10:12
Защо заглавията на разните статии ми излизат като ioNhIOjaNZLnzOjzlnLA а като ги копирам и постна тук, например си излиза нормално заглавие ""Няколко причини да пиете кафе "

Sh@d0w
02-11-2012, 10:31
Затвори си и си отвори браузъра, явно се е бъгнал нещо.

Заглавията си излизат напълно нормално.

Abigoria
02-12-2012, 18:30
Нещо нямам достъп до редактиране на подписа? В "Потребителския панел" - "Настройки" няма такава възможност, а като отворя "Съобщения" - по-надолу в лявата част, където е "Мойте настройки" - "Моят профил" - "Редактиране на подписа" и щракна на последното ме препраща към "Потребителския панел" - "Настройки"...

И при мен настройките не работят - например тази за аватара и подписа.
Мерси предварително за помощта!

thefolenangel
02-20-2012, 09:23
Забелязах - въпреки че, аватара ми беше в позволеният размер - дой беше допълнително смален от форума, докато други хора нямат такива проблеми - valdesbg например!

loffgame
03-06-2012, 11:52
регистрирането все "грешка" дава. хаха не мога да си направя нова регистрация от две седмици