PDA

View Full Version : Нов дизайн на сайта...



nekaflude
12-01-2011, 17:19
Здравейте,

Не знам дали съм само аз, но ми направи впечатление шрифта на началната страница.. Заглавията на статиите са с прекалено голям шрифт, направо ще ми избодат очите:
http://prikachi.com/images/217/4097217G.png

Ако може да го поправите някак си, ще е добре

Поздрави!

Ou7oFmYhEaD
12-01-2011, 17:32
новият дизайн е ужасен и безличен като всеки друг форум, предишния беше много готин, но тука даже и не мога да се ориентирам правилно, зарежда бавно. абе пълен бълвоч е станал. жалко за хубавия форум

tuzaro
12-01-2011, 17:36
добра е новата версия, просто трябва малко да се изкусори. Много по иновативна е.

Emma123
12-01-2011, 18:06
новият дизайн е ужасен и безличен като всеки друг форум, предишния беше много готин, но тука даже и не мога да се ориентирам правилно, зарежда бавно. абе пълен бълвоч е станал. жалко за хубавия форум

mxmmm !!!!!!!!!!!!!

SorrowEyes
12-01-2011, 18:21
Не знам защо трябваше да развалите хубавия дизайн на сайта. Преди много се радвах, че не е като всичи останали и беше просто уникален. Сега е просто поредното сиво петно в нета. :( Жалко.

bebzgirl
12-01-2011, 18:25
Не знам защо трябваше да развалите хубавия дизайн на сайта. Преди много се радвах, че не е като всичи останали и беше просто уникален. Сега е просто поредното сиво петно в нета. :( Жалко.

++ и на всичкото отгоре ни ги няма емотиконите!

SmilezZz
12-01-2011, 18:29
Напълно съгласна съм ! Старият дизайн беше перфектен - супер цветен, създаваше един вид някакво добро настроение. Не поредното сиво нещо ... Което вече даже не мога да нарека форум. Честно казано си искам стария дизайн...

Hayashi
12-01-2011, 19:19
>w> Форумът е супер тежък. Сега постоянно ми блокира и мен лично изключително много ме дразни.
Имате още по доста неща да работите!

marilyn
12-01-2011, 19:50
Не знам защо трябваше да развалите хубавия дизайн на сайта. Преди много се радвах, че не е като всичи останали и беше просто уникален. Сега е просто поредното сиво петно в нета. :( Жалко.

Абсолютно съгласна. Наистина поредното сиво петно из нета... и аз си го обичах точно защото си беше уникален. За какво трябваше да го променяте да е като всеки останал?!

SunT
12-02-2011, 10:21
Зарежда сравнително бавно, но не е толкова тежък.Обаче тия статии ги намалете малко на началната страница и на тази на форума, защото както казаха ще ми избодат очите.Още не съм го разгледала напълно обаче, затова ще кажа само това :)

EDIT
Това го видях току-що http://prikachi.com/images.php?images/90/4099090A.jpg

svodnika
12-03-2011, 06:25
да и на мен не ми харесва

vampire_girl_
12-03-2011, 09:18
>w> Форумът е супер тежък. Сега постоянно ми блокира и мен лично изключително много ме дразни.
Имате още по доста неща да работите!

Да.
+ Старата версия беше по-добра :/ Предполагам,ще свикнем и с тази,ама е кофти

musS
12-04-2011, 08:42
на мен ми харесва горе-долу, но предишния беше по-добър.. иначе някой може ли да обясни къде се появяват вече темите където си писал.. хич не мога да се ориентирам.. а най-кофи ми е за емотиконките наистина

machoka
12-04-2011, 09:11
^^ долу вдясно има едно 'бърза навигация' с падащо меню за форумите, а най-горе в менюто има едно 'абонаменти'. Тук така се наричат темите, в които си писала. До същите тези 'абонаменти' можеш да стигнеш и по други начини, например в потребителски панел горе ляво си я има тази секция абонаменти.

someonerandom
12-04-2011, 12:00
Мен ме дразнят основно факта,че вече не можеш да видиш всички мнения на даден потребирал,както и ограничението от минимум 10 символа на мнение.И изгледа,обаче с него се свиква.
Иначе определено не отричам,че има и сериозни подобрения.Просто предполагам още не е напълно завършен.

machoka
12-04-2011, 12:05
^^ може да се видят - както си в темата, цъкни в/у нечие потребителско име и има един линк 'виж форумните мнения'

Goddess
12-04-2011, 15:18
Не знам колко нова версия е и какви повече екстри има, но честно казано не ме и вълнува. На стария нищо му нямаше, 352652642 пъти по-хубав беше от тази боза. И не е до навик...просто е кофти.

Audiophile
12-04-2011, 15:31
Определено старият вариант беше далеч по-добър.

1. Беше по-цветен, по-лесно виждах в коя тема има отговори, коя съм чел и няма нови коментари. Сега се вглеждам продължително и то за да прочета едното заглавие на темата.
2. По-бавно зарежда.
3. Изглежда много муден и мрачен с това сиво, то не като тийн форум, а като някъв за пенсионери.
4. Не можеш да видиш всички мнения на даден потребител.

Wwwooow
12-04-2011, 15:58
Съгласна съм,че шрифта на статиите е прекалено голям,ако се намали малко,ще бъде ок. И таман ще стане по компактно всичко :)

Gwendoline
12-04-2011, 17:31
^^ може да се видят - както си в темата, цъкни в/у нечие потребителско име и има един линк 'виж форумните мнения'

къде е това?
http://i43.tinypic.com/x3ajgk.jpg

amk933
12-04-2011, 21:20
Старата версия беше морално остаряла.
Спокойно, ще се оправят нещата. Ще има и червена тема, наподобяваща стария сайт за недоволните от визията на този. Ще се оправят и бъговете.
Това с потребителите не е направено нарочно - бъгче е също.

Gwendoline, отваряш тема. Отиваш с курсора на мишката върху ника на някой автор на пост (никът е над аватара) и цъкаш веднъж - ще ти се появи меню с 4 опции. Опцията в дясно е Виж Мненията на този потребител. :)

NightGuardian
12-05-2011, 01:03
На първо време да се оправи потребителския панел :)

Loken
12-05-2011, 15:51
абе така по добре аз както чета с очила и преди се взирах тука сега няма да се взирам :D

HolyShit
12-05-2011, 17:09
Така ли ми се вижда или от както го сменихте все повече замира този форум?!?!

koshtramba
12-05-2011, 20:53
^ Когато отвориш някоя статия от тези над форума, направо ти иде да се застреляш от упор, защото някой, който е в другия край на стаята може да види какво четеш. Покъртително голям шрифт!
Друго нещо, което дразни нервната ми система е, че заглавията на темите са трудни за четене с този почти отново толкова голям шрифт на публикувалия темата (под заглавието).

Не мога да разбера смисълът на приятелствата във форума. Какви преференции дава то?

Niakoitam
12-06-2011, 12:01
Да се самоцитирам и тук


И датата и месеца са разменени, а не е както е в България първо деня, а после месеца.Часовника май не е точен. В Internet Explorer не мога да се логна. В него и Mozilla ми дава различен изглед.Някои казват че не давало да се пишат къси мнения.Не показва и старите мнения и теми и т.н и т.н още един куп бъгове, за които не знам или пък сега не ми се изброяват. Като не може да направите нещо качествено си оставете поне горе долу работещото. Не че и предишната версия нямаше някои и друг бъг, но поне бяха по-малко. Хептен работа като че ли копирате от Data. bg . Дай да направим един куп благинки пък после ще му мислим за бъговете нищо че нищо не работи както трябва. Една част от потребителите датата си изгониха точно заради подобни неработещи благинки.

А да и и търсачката не работи като хората.

koshtramba
12-06-2011, 15:13
^ И сега няма да е по-различно. Форума почти почина. Никой не пише!

Shizaya
12-06-2011, 21:10
Бях писала и в другата тема, но и тук ще кажа кое не ми допада. Както казаха, дизайна не е особено впечатляващ. Лично на мен старият ми харесваше повече, беше по-свеж и бързо разчитах темите и се ориентирах, а сега с минути се мъча да разбера къде е писано къде не, отделно ме заболяват очите и се изнервям. Много е кофти.
Шрифта наисна е ненужно голям, все пак това е тийн форум и по-голямата част сме окей със зрението. xD
Имам проблем с потребителския панел. Доста е объркан и ме извежда из други страници, подписът изобщо не мога да си го сменя, а аватара се разтегля ужасно и е много неприятно.
Липсват и емотиконите, но лично за мен не е толкова голям проблем, така че това не ме дразни толкова.
И последното, за което се сещам, е това със 10те символа... доста е досадно. >.<

Надявам се да се подобрят тези неща в скоро време. :)

nekaflude
12-07-2011, 07:54
Глас в пустиня. Само дето си говорим.. Никакви мерки не се взимат.. нито за нова тема, нито за шрифта.. Има ли смисъл от този раздел в такъв случай?

LadyDi
12-07-2011, 08:20
да, задълбочено ви четем
ти да не мислиш, че това става ей така - щрак с пръстенцата или троп с крачето и нещата се случват?
малко търпение, имаме ви предвид с всичките ви мрънкания

Niakoitam
12-07-2011, 09:09
Защо ли вече получавам дежавю след този пост :)
Марина, не знам ти колко си навътре по работите на сайта, но точно в този момент единствените, които имат някакво право да се сърдят са потребителите. Че сгазихте лука,сгазихте го. Че се поизложихте поизложихте се. Да дори и на нищо не разбиращите от уеб дизайн трябва да им е пределно ясно че не става "щрак с пръстенцата и хоп с крачето и нещата са готови", но пък Вие можеше да си спестите тези "мрънкания" и единственото нещо поради, което да можеше да мрънка някои да е че не му харесва например визията на сайта,защото все пак не може да се угоди на вкуса на около 100 000 потребители. Но за това трябва да се мисли предварително. Някои сайтове направиха така че имаше и линк към бета версията и си им работеше и старата версия. Който искаше влизаше в бета версията и си казваше какво му пречи,каво не му харесва,какъв бъг е открил и т.н. И след като са изчистили всичко вече пускат новата версия.Ако нямате пък толкова свободно място можеше първо да го тествате как се държи на всякакви ситеми и експлорери и след това да го пускате. А вие в момента сте пуснали някакъв не сайт, а някаква бета версия, която НИЕ трябва да тестваме.Така че може само да сте благодарни на тези мрънкащите.Да забелязваш че и активността е много по слаба. И не не е важно какво пише в статистиката, а се вижда по отговорите в темите, например на най-посещаваният раздел Любов, но кой не му допада нещо, кой не му харесва, кой не му се занимава с бъгове, кой не може да се регистрира или влезе и така. Спирам,защото стана прекалено дълго, но те хората са си го казали: "Кой каквото сам си направи, никой друг по-добре не може да му го направи." Така че не бързайте да се правите на убидени, а гледайте да си оправите грешките колкото се може по-бързо. Не знам ти до каква степен си навътре при екипа,който разработва сайта. И само сега да не ми кажеш че ползвам безплатен сайт и затова да мълча. Рекламите също дават пари, а пък те в общи линии може да се каже че работят.

LadyDi
12-07-2011, 09:48
Нищо не смятам да ти казвам. Сайтът е променен за добро и рано или късно всички ще го усетите.

aradia
12-10-2011, 23:01
Не знам защо не обичате промените,новият дизайн и цветове са много хубави

LadyDi
12-12-2011, 13:47
Когато правиш нещо го направи така,че хората които го използват да не усетят разлика и то разлика към по-лошо.За да са сигурни ,че ще работи се правят редица тестове,доизкусуряват се нещата и чак тогава се пуска на "пазара".Знаем всички,че не стават нещата с магическа пръчка,но няма смисъл форума да си губи аудиторията за да може програмистите да си работят.Ама какво ли ти казваме на теб ,зная,че нищо не зависи от тебе ,въпреки,че от целия екип пишеш само ти тук.Другите и те са се изпарили в дън земя!
Можеше да се проведат всички тестове, да се оправят всички бъгове и форума да се пусне след 1 седмица и кусур.
Не може хем да е бързо, хем да е качествено. Затова сега в крачка се дооправя всичко - за да може да ползвате форума в момента, макар и леко бъгав.

mayaaa
12-17-2011, 14:55
новият дизайн е ужасен и безличен като всеки друг форум, предишния беше много готин, но тука даже и не мога да се ориентирам правилно, зарежда бавно. абе пълен бълвоч е станал. жалко за хубавия форум
Абсолютно вярно!! Няма ги и емотиконките, а те също си бяха част от чара! Абе ужасен е!! Стария беше много по-хубав и по-оригинален! Моля ви върнете го!!!