PDA

View Full Version : New year look.. ^_^



mine
12-01-2011, 17:44
Здравейте
За нова година ще съм в Париж със семейството ми и ще празнуваме пред айфеловата кула (не се хваля ами търся съвети!) За външния ми вид става въпрос.Какво да облека - рокля или малко по спортно. Искам съвет и за грима така че да издържи цяла нощ тъй като ще правим снимки трябва да изглеждам красива! И за обувки какво да предпочета - високи боти ли да си купя или моите си боти/ботуши ?


Благодаря :*:*:*

FreshJuice
12-01-2011, 18:16
според мен можеш да облечеш някоя хубава рокля и стилна прическа. Заложи на това, защото все пак е Париж .. романтика.. т.н. може би накъдрена коса и после на някакъв семпъл кок и така :)

mynichkaTanq
12-01-2011, 18:19
^ да наистина стилна рокля и хубава прическа, ами виж в под темата "техники за гримиране" има пуснати канали на момичета

mine
12-02-2011, 06:30
и аз си мислех за рокля пък и там никога не е студено колко в българия :d

lolabunny7
12-02-2011, 07:36
Определено рокля, за обувки по-добре да избереш ток, но вече ти ще си прецениш дали ще можеш да издържиш цяла вечер на тях. За прическа нещо семпло и елегантно и ако заложиш на къдрици няма да сгрешиш. И за допълнение някакво хубаво бижу. :))

Josefinne
12-02-2011, 08:41
Fashion Trends in Europe
http://4.bp.blogspot.com/-hlxDrHWOUS8/Trk_645ZblI/AAAAAAAABiA/4BfFm1zYZMo/s1600/beggars+in+italy.png

Enchanting
12-02-2011, 10:22
Спортното не е за предпочитание щом ще празнувате Нова година. Както казаха по горе елегантната рокличка е най- добрия избор. За прическата- може и да си изправена. По твое желание. :)

ariimeri97
12-02-2011, 13:53
леле... късметлийка си.. и аз да пранувах в Париж, таа по темата според мен би трябвало (както вече казах) една хубава рокля, аз лично бих предпочела висок ток, но на такъв на който бих издържала цяла нощ... за прическа - такава, каквато според теб ти стои най-добре, грим - в съответствие с роклята/тоалета, но според мен би било добре ако заложиш на нещо естесвено - ественият вид стои страхотно на всичко, няма да е лошо дасложиш нещо като обици/герданче... Пожелавам ти да си изкарате хубаво.. я като се върнеш ако може пусни една снимка да те видим какво си си избрала (ако може разбир асе) УСПЕХ! :)