PDA

View Full Version : Бихте ли..?



Iv4a4u
12-01-2011, 18:11
Бихте ли облекли тениска с надпис "Горд съм, че съм българин!" ? Обосновете отговора си :)

ThomasCook
12-01-2011, 18:42
Да, бих облякъл такава тениска, макар че съвсем скоро заминавам да уча в чужбина и ще трябва да я нося навън.
Да се обоснова...ами днес си мислех колко богата държава е България и в исторически аспект и природно. За историята обаче можем само да я разказваме, защото паметниците на културата хич не ги тачим, скоро и с природата ще стане така. Горд съм, че съм българин, но не толерирам поведението на повечето българи.

Aniiiii
12-03-2011, 23:07
Ха! Интересен въпрос.

Бих облякла тениска например само с надписа "България", за да покажа от къде съм. Все пак има и хубави неща в България - като природата например. Също така, като погледнеш историята на България - има с какво да се гордеем - ДА.

НО Не бих облякла тениска с надпис "Горд съм че съм Българин", поради факта че не искам да лъжа. Никой не гледа историята и миналото ... а в настоящето, не бих казала че има нещо с което да се гордея до такава степен.

Lucho
12-04-2011, 08:24
Не бих носил такава тениска. Не мога да бъда горд с държава, която заема 21 последни места по всякакви параграфи - http://www.webcafe.bg/id_209447629_21_posledni_mesta_za_Bulgaria_

Имаме някаква история, с която донякъде можем да бъдем горди. Имаме и природа, която е хубава, но има и държави с много по-хубава и чиста природа. Въобще последните два фактора за мен са чисто субективни и не ги зачитам.

Iv4a4u
12-07-2011, 07:10
Благодаря за отговорите. Съгласен съм с последните две мнения, макар че на такава тема има доста противоречиви отговори. Всичко е според зависи все пак.