PDA

View Full Version : Браво!



dPa3HuTeJl
12-01-2011, 18:18
Здравейте! Едно голямо БРАВО на екипа,за страхотния сайт.Не знам защо,но до сега изглежда аз съм единственият който харесва новия дизайн на сайта.На вас какво не ви харесва,бе хора? Стария дизайн беше прекалено....стар.Сега е супер.Чакането определено си заслужаваше.Е,някой неща наистина може да се пооправят,но,като цяло е просто муцка! Отново браво на всички и дано скоро свикнете с новият дизайн!

LadyDi
12-01-2011, 18:37
И ще се оправят тези някои неща. Просто, като всяко ново нещо, ще се доизкусурява в крачка.

SmilezZz
12-01-2011, 18:42
На мен всъщност не ми харесва - казах го и в другата тема. И тъй като тука има въпрос "ЗАЩО" , ще отговоря. Или по - скоро ще отговоря на въпроса с въпрос - кое му беше старо на предишния дизайн ? Може да е седял дълго време , обаче поне приличаше на нещо. И беше доста по - различно от останалите форуми и точно с това привличаше потребителите. Сега е същия с предишните. Всеки с вкуса си , аз просто си изразявам мнението.

LadyDi
12-01-2011, 19:15
На мен всъщност не ми харесва - казах го и в другата тема. И тъй като тука има въпрос "ЗАЩО" , ще отговоря. Или по - скоро ще отговоря на въпроса с въпрос - кое му беше старо на предишния дизайн ? Може да е седял дълго време , обаче поне приличаше на нещо. И беше доста по - различно от останалите форуми и точно с това привличаше потребителите. Сега е същия с предишните. Всеки с вкуса си , аз просто си изразявам мнението.
Съгласна съм, че от към визия е малко дървен, но вие сте като коне с капаци. Разрови се и поразгледай. Ще видиш колко по-удобно е всичко, колко много нови опции има, за които мрънкахте преди.

marilyn
12-01-2011, 19:53
Аз не мога да разбера защо вече не получавам известие след като някой след мен публикува мнение?! И наистина тоя дизайн е прекалено.. "дървен" и сив за тийн форум.

didenceeto
12-01-2011, 21:04
Сайта е страхотен, само че искам да има пак емотиконки като пишем :)

fUcKsMiLe
12-02-2011, 05:54
Вече и емотките са си тук, радвайте се.. ^_
Като цяло го поразгледах и да, само форума е някакъв.. все едно не е създаден за тийнове, но вярвам, че това ще се оправи. Силно се надявам, да можем да сменяме цветовете на фона или поне малко по-шаренко да е отстрани. Това сивичкото наистина е някакво умряло :Д

Oldschool
12-02-2011, 06:44
Не знам защо се облаквате от дизайна, при положение, че сега е доста по-добър, изчистен и не ти вади очите с мензисното червено. Самата функционалност на системата е феноменална, затова чакаме с нетърпение да поизчистят някои бъгове и да работи перфектно, защото предишния дизайн и форум бяха не морално остаряли, ами направо умряли.

Най-накрая го пуснахте това чудо...

ПП. Имах леки проблеми с логването - после явно трябваше да излезе още един прозорец, но се зареди само хикса.

ППП. Сложете и в долната част да можеш да се връщаш от треда във форума/раздела, защото с връщането до горе е малко неудобно.

ПППП. Броя на лични съобщения е много малък...

Пуснете и една официална тема за бъгове и проблеми, както има една бая стара в този раздел, но си пуснете за тази версия, а старата я свалете.

didenceeto
12-02-2011, 08:46
Къде ги видя тея емотиконки?

Nakadah
12-02-2011, 17:09
Честито. Макар и да не ми харесва в момента, новата версия може и да не е толкова лоша...

Няколко неша който не ми харесват до сега:
1. Датата на мнението е подредена Месец/Ден/Година...
2. Даването на обяснения защо си изтривам мнението или го променям...
3. Не виждам емотинките като отговорят, (може би аз правя нещо не както трябва)
4. Всеки път като кликна в margins ми отваря нов прозорец

Така де, успех с новата версия

amk933
12-02-2011, 19:42
Пробвай да едитнеш мнение без да даваш причина - би трябвало да се получи. :)