PDA

View Full Version : Блутут



needle
12-01-2011, 18:34
Разрових се из чекмеджетата на бюрото си и си намерих един блутут, мисля че 2007 съм го купувал от хенди, като се опитах да го пусна не ми се получи, компютъра ми не открива нищо да е включено в ЮСБ контролера. До колкото си спомням с блутута не вървяха никакви инсталационни дискове и други такива. Някакви идей как да го накарам това да работи?

Ivan4o0o0
12-01-2011, 19:22
Ако си на WinXP - търси книжките и търси коя марка е точно. Ако си на Win7 би трябвало да ти тръгне, освен да е нещо от USB-то :)

needle
12-01-2011, 21:00
Книжки няма.Син корпус, с бели букви пише "handy". Като отворя корпуса на схемата пише BM08A. Няма марки няма нищо.

mitzubi6i
12-02-2011, 20:38
Намери този инсталационен диск. В него е програмата, с която работи bluetooth-устройството. При мен тази програма е BlueSoleil. Не знам коя е при теб, но точно чрез нея се прави връзката с телефона, за да се прехвърлят файлове. Устройството просто разпръсква сигнала.

needle
12-02-2011, 21:31
Инсталационен диск няма, а и дори и да беше проблем с драйвъри, щеше да ми покаже, че липсват, но компютъра ми просто не отчита че нещо е включено в ЮСБ-то.