PDA

View Full Version : Как да правим секс ?



blueman
12-01-2011, 18:41
Здравейте хора.Значи имах си сериозна приятелка 3 години.Това е и единственото момиче с което съм правил секс.Тя беше дествена....както и аз.....така и не освоих някой основни неща в секса за това реших да попитам вас.....

Какво правите между тековете....Колко време минава между следващя тек ?Ако не свърши с половия акт момичето очаква ли орална любов?

Ще съм ви много благодарен ако ми отговорите на въпросите защото вече съм на 19г.Не съм с онова момиче вече и така...

Моля без шеги и базици

granger
12-01-2011, 19:23
Печелиш награда за най-тъп въпрос, извинявай ,ама за 3 години ,ако не си натрупал що -годе някакъв опит...за кво говорим.Пък и самият ти въпрос...нещо , не се връзва.То е ясно как се прави секс,а тва кво правиш между тековете ти си решаваш.Няма опредлене график и правила ,който да ти казжва: ОК 10 минути след първия почвате пак...Много зависи и от човека до теб.Чудно ми е как не си го осъзнал досега.Няма как да знаеш какво харесва на едно или на друго момиче,докато не пробваш и не питаш.Ние няма как да ти кажем...няма универсални правила в нищо,още по-малко в секса!

blueman
12-01-2011, 19:42
еми тъп не тъп това е.....и все пак главния въпрос ми е как да задържа жената вазбудена за 10-15 мин(докато малкя е долу :d )

NomNomNom
12-01-2011, 19:43
Ми кво правите, говорите си ? Гушкате се ? Гледате филм ? Четете ?
Какво правите във времето, в което нямате текове ?!?!!?!

Изумена съм.

Rebirthing
12-01-2011, 20:40
почвам да си мисля, че аз съм единствената която не прави втори "тек" / впрочем тек ми звучи като някаква дума от спортно състезание :d /.

най-добре ще е сам да я питаш дали очаква орална ако не е свършила, ние няма как да знаем това.

ForzaFelipe
12-01-2011, 20:43
Абе ти да не би да ебеш като някой заек?От 3 години имаш приятелка и водите полов живот и не може да се ориентираш още ...

marilyn
12-01-2011, 21:40
Съгласна с granger

bubblef93
12-02-2011, 04:02
Абе ти да не би да ебеш като някой заек?От 3 години имаш приятелка и водите полов живот и не може да се ориентираш още ...

съгласна съм :)

blueman
12-02-2011, 05:38
3г заедно да....на нас ни стигаше по 1 тек(даже повечето пъти много ни беше :d) но на мен въпроса ми е ако момичето на свърши с първия...

Mi6inka
12-02-2011, 07:03
Ми ако не свърши с първия, а иска да свърши, я питаш дали иска пак.. Уууааау??!

Rebirthing
12-02-2011, 09:26
3г заедно да....на нас ни стигаше по 1 тек(даже повечето пъти много ни беше :d) но на мен въпроса ми е ако момичето на свърши с първия...

питай я дали иска пак или може само да я "довършиш" :d с орална.