PDA

View Full Version : Какво става



Kadabra234
12-01-2011, 19:20
Да разкажа за моята история.С момичето, за което става въпрос, се запознах преди 8 месеца някъде.И от 5 месеца си пишем, говорим по телефона и понякога се виждаме.Писали сме/говорили сме/седяли сме заедно по цели нощи в продължение на 2-3 месеца, но проблемът е, че тя не иска да станем гаджета.Твърди, че ме обича, но често отказва да се видим и казва, че предпочита да сме приятели, отколкото нещо повече.Когато я целувам, не се дърпа, казва, че й е приятно с мен, но я е страх явно да сме заедно.Има ли някакъв шанс да я убедя, или мога да бъда само приятел и нищо повече?

bitchwolf
12-01-2011, 19:24
Шанс-голям,но трябва да разбереш какво наистина я спира..поговорете. :)

cigarettekisses
12-01-2011, 19:28
питай я защо иска да сте само приятели и т.н. :d

Luidgie
12-01-2011, 19:28
Сериалчиту, а?

Kadabra234
12-01-2011, 19:31
Питал съм я, но не иска да каже.Според мен не иска сериозни отношения с някого, но може и да се бъркам.

Luidgie
12-01-2011, 19:36
Питай я "Кой ти е любимият филм на тематика тийн любов" Поне ще разбереш дали накрая ще сте заедно. :)

Kadabra234
12-01-2011, 19:37
Аз питам сериозно дали мога да я убедя, ти ми даваш идиотски съвети

Luidgie
12-01-2011, 19:39
Абе помагам ти! Ето казвам ти, ако те харесваше - щеше да е с теб. Явно не те харесва достатъчно и не те иска достатъчно. Или е малоумно създание, което гледа любовни филми и иска всичко да е сложно и "забранено" като в любимото и филмчИ. Схващаш?

Kadabra234
12-01-2011, 19:47
Схванах.Не, не гледа много любовни сериали и не бих казал, че е такъв тип.Просто не иска явно да сме заедно и това е.Все пак мога ли да я убедя някак? (и тя твърди, че изпитва чувства към мен и съм забелязал, че не се дърпа, когато я целувам)

horacio
12-01-2011, 20:46
може да я е страх от обвързване... да не знае как да подходи във връзка... де да знам питай я не сме гледачки

Luidgie
12-01-2011, 20:50
може да я е страх от обвързване... да не знае как да подходи във връзка... де да знам питай я не сме гледачки Хорацио от Хамлет? :д

autumn666
12-02-2011, 18:40
Ох, ама на врачка ли ти приличам? Не знам какво можеш да направиш, щом е решила, че не иска да сте заедно. Може да има друг, може да я е страх от обвързване, да не е готова за връзка. Щом си говорил с нея вече, а тя продължава да настоява, не знам как да я убедиш. Аз бих направила така - остави я... не да я забравиш, а спри да я търсиш за няколко дена и нека тя да започне да те търси, тя да ти предлага да излезете и т.н... просто спри да и показваш, че я харесваш, а я накарай тя да се интересува от теб. Като постоянно я питаш защо не иска да сте заедно и т.н, само и даваш да знае, че си и в кърпа вързан. Ако си въобрази, че вече спираш да имаш чувства към нея, може да я хване страх да те изгуби и да реши да сте заедно. Нищо не ти гарантирам, просто казвам какво бих направила аз... ;Д

antifashionshit
12-02-2011, 18:55
не притискай момичето, нали така и така се целувате, етц? много плямпане = фейл

umri
12-02-2011, 21:33
По устите ли се целувате? Ми то, ако го докараш и секс да правите и пак да сте си приятели.. ще си екстра.

xBadxApple
12-02-2011, 23:09
^ Човекът говори мъдрости, отново. :д

"Обича ме, но не иска да сме заедно"? Оh, dude..

Kadabra234
12-02-2011, 23:47
Аз бих направила така - остави я... не да я забравиш, а спри да я търсиш за няколко дена и нека тя да започне да те търси, тя да ти предлага да излезете и т.н... просто спри да и показваш, че я харесваш, а я накарай тя да се интересува от теб. Като постоянно я питаш защо не иска да сте заедно и т.н, само и даваш да знае, че си и в кърпа вързан. Ако си въобрази, че вече спираш да имаш чувства към нея, може да я хване страх да те изгуби и да реши да сте заедно. Нищо не ти гарантирам, просто казвам какво бих направила аз... ;Д

Мерси за съвета.Мисля да го послушам.

По устите ли се целувате? Ми то, ако го докараш и секс да правите и пак да сте си приятели.. ще си екстра.

Да, по устите, не става въпрос за бузите. То ако го докараме да се виждаме по-често и секс, направо ще е екстра. :)

sasha_90
12-03-2011, 09:30
Според мен я е страх,да не си развалите отношенията,след като станете гаджета.Не я притискай,харесвате и няма да издържи дълго без да я целунеш.

Meoww
12-03-2011, 12:24
може да я е страх от обвързване... да не знае как да подходи във връзка... де да знам питай я не сме гледачки

+1 ............

elysunny
12-03-2011, 12:43
е са хвърлих боба и ти казах..

иначе може би не осъзнава какво точно значиш за нея. не я задушавай, не я насилвай. според мен трябва да я оставиш за 2-3 дни да си помисли да спокойствие. щото ний жените сме такива

nepowtorima
12-03-2011, 14:45
Щом не иска да е с теб.. не я насилвай. И не се измъчвай и ти.. Тези целувки само те раздразнят и искаш да си все повече и повече с нея, но .. може би няма да се получи. Спри известно време контакт с нея и виж реакцията.. ако не те потърси.. ще разбереш какво си бил за нея..

Kadabra234
12-03-2011, 19:41
Да, не я бях търсил 2-3 дни.Предложи да се видим, видяхме се, обаче се дръпна, когато пробвах да я целуна.Не мисля да насилствам нещата.

needle
12-03-2011, 20:15
Тя те е възприела като приятелка. Трябва да се възползваш от ситуацията и да правите неща, които са й интересни за да може, тя да иска да се виждате, а после може финно да я обработваш и сама да се съгласи да станете гаджета.

umri
12-03-2011, 20:16
Стига се съобразявай с глупостите й. Търси те, но се дърпа. Кво е тва? Намери си някоя, която наистина ще те желае. Направи го тва и ще ти цъфне, не, ами и ще върже.

Kadabra234
12-03-2011, 20:57
Тя те е възприела като приятелка. Трябва да се възползваш от ситуацията и да правите неща, които са й интересни за да може, тя да иска да се виждате, а после може финно да я обработваш и сама да се съгласи да станете гаджета.

Идеи как да стане това, колкото и нахално да звучи за искане на идеи? :D

needle
12-03-2011, 21:41
Ти си я познаваш, като сте си говорили все е споделила какво обича да прави, за какво й трябва помощ, поросто трябва да си говориш с нея за нормални неща от живота, вместо да й обясняваш колко я обичаш, трябва да започне да споделя с тебе и да я накараш да се интересува от тебе, много е фин момента в приятелските връзки.

anonymous708973
12-04-2011, 06:35
Съгласна съм с Луиджи. Мадамата просто си е набила някъв филм в главата, колкото да се чувства важна. На колко сте?

Kadabra234
12-04-2011, 11:32
Ти си я познаваш, като сте си говорили все е споделила какво обича да прави, за какво й трябва помощ, поросто трябва да си говориш с нея за нормални неща от живота, вместо да й обясняваш колко я обичаш, трябва да започне да споделя с тебе и да я накараш да се интересува от тебе, много е фин момента в приятелските връзки.
Ами тя си споделеше всичко, дори и сега споделя, но някак сме се поотдалечили от месец-два и в момента даже леко трудно общуваме понякога.Преди можехме 24 часа да си говорим, докато сега усещам, че набързо замира разговорът.А това да я накарам аз нещо-много трудно.По-скоро тя трябва да поиска, щото иначе по-вероятното е да получа отказ.

Съгласна съм с Луиджи. Мадамата просто си е набила някъв филм в главата, колкото да се чувства важна. На колко сте?
На 20 години сме.Не знам дали е филм, но не е най-приятният начин, по който може да се държи с мен.Когато твърдиш разни работи, поне се опитай да докажеш, че е така, не да се държи така гадно.

valdesbg
12-04-2011, 12:08
Тя те обича, целувате се обаче неиска да сте гаджета....

Пич.. сещам се за два варианта и в двата кривото колело си ти :)

Вариант едно: чакаш инициатива от нея и даже я питаш кво ще се случва. Ташаците тря са между твоите крака, капиш?
Вариант две: Девойката евсе още на тийн вълна и си дялка женските инстинкти и тактики, а ти и се връзваш на глупостите.

Какво да направиш - като начало я зарежи и си намери някоя друга. След определено време ще видим дали ще успееш да си изиграеш картите правилно с нея(макар че за чий трибуквеник ще ти е?)

Kadabra234
12-04-2011, 15:27
Според мен вариант две е по-вероятният и смятам да я оставя да си прави каквото иска.В един момент ти омръзва цялото това нещо.

umri
12-04-2011, 20:19
Напълно е възможен и вариантът да си има гадже, но ти да не знаеш...

Kadabra234
12-04-2011, 21:29
Напълно е възможен и вариантът да си има гадже, но ти да не знаеш...
Помислял съм си го, но не вярвам.Не е чак такъв човек.При всички случаи се надявам да преосмисли поведението си.

valdesbg
12-04-2011, 21:42
Въх...вземи преосмисли твойто...нейното не го мисли толкоз. А от толкоз мислене.. май планината ще роди мишка...

Kadabra234
12-05-2011, 07:34
Въх...вземи преосмисли твойто...нейното не го мисли толкоз. А от толкоз мислене.. май планината ще роди мишка...

Освен да спра да се занимавам с нея друго няма какво да преосмислям. :D Викаш, че съм чакал инициативата от нейна страна-глупости, точно аз винаги съм действал.Тя си прави оглушки. :D

antifashionshit
12-05-2011, 08:08
ми като прави така, не си я прави приоритет. занимавай се с нея като с опция. търси си други момичета
не слушай жените какво точно ти говорят, гледай как се държат и как се чувстват.

peeinthesinkful
12-05-2011, 18:26
Тази изглежда слаба ракия.
Аз не виждам смисъл да си с някоя, която не те харесва достатъчно, стига да искаш да си губиш времето и да не искаш да си сам. Ти всъщност какво очакваш от нея, връзка и силни чувства или взаимни симпатии и интимност?

Kadabra234
12-12-2011, 10:31
Пак пиша по темата си.
От няколко дни (петък) съм спрял тотално да я търся.Нито писане, нито говорене, нито виждане.Въпросът ми е-ако до седмица (примерно) тя не ме потърси, да я търся ли и аз и съответно да се оправдавам ли, че съм бил зает ала-бала.А ако тя ме потърси, да се държа резервирано и да чакам пак ли тя да ме потърси, или следващият път аз да я търся.

anonymous708973
12-12-2011, 11:33
Не я търси.
Излизай с други, забавлявай се (тя не ти е никаква, че да те спира нещо), ако не те потърси до месец по никакъв начин - отебаваш я.

Ефикасно е.

valdesbg
12-12-2011, 14:22
Още ли я дъвчеш таз мома бе... Кога най-накрая ще я отебеш/наебеш(каквото можеш) накрая?

Ясно е че ти върти номера, а ти си толко слаб характер че чак искаш да и се оправдаваш.... Кво има да му мислиш толкоз не знам :)

Ако искаш конкретен сдъвкан наготово отговор - недей да се занимаваш с нея, гледай си кефа и ако те потърси(в което ме съмнява) и бий шута.

Kadabra234
12-12-2011, 18:11
Още ли я дъвчеш таз мома бе... Кога най-накрая ще я отебеш/наебеш(каквото можеш) накрая?

Ясно е че ти върти номера, а ти си толко слаб характер че чак искаш да и се оправдаваш.... Кво има да му мислиш толкоз не знам :)

Ако искаш конкретен сдъвкан наготово отговор - недей да се занимаваш с нея, гледай си кефа и ако те потърси(в което ме съмнява) и бий шута.
Ами доста силни чувства изпитвам към нея, че да я заеба ей така.А и т'ва е най-лесният отговор-директно спирам да се занимавам, без да се боря и се надявам винаги на най-лесното.
Тя, че ще ме потърси все някога, ще, просто тогава някакви идеи как да се държа.

valdesbg
12-12-2011, 18:19
И като изпитваш силни чувства дай да сме с консистенция на желиран бонбон?

"Аз те харесвам и ще ти ходя по гъза, докато не ми обърнеш внимание, щото не мога да видя реалистично нещата и да разбера че на теб не ти пука за мен. А и имам нужда да си около мен, щото иначе малкия ми свят ще рухне, щото съмте сложил на пиедестал и се въртя около теб. А всичко това е щото те харесвам...."

Като те потърси - местиш си го в другия крачол и го даваш неебателно.

Kadabra234
12-12-2011, 21:02
Е аз не я търся и едва я отразявам, когато я видя.Нямам и намерение да я търся.Ако тя има желание, ще го направи.Но лошото е, че и на мен тая нейна игричка ми писна.

Kadabra234
12-13-2011, 17:46
За успокоение на Валдес-днес й теглих шута с публичен скандал.Знам, че не е най-добрият начин, но си го е заслужила напълно.Когато се правиш на гъз, заслужаваш шут в гъза.

anonymous708973
12-13-2011, 18:49
И кво, голям мъж ли стана, дигна ли го тва самочувствие, като й направи публичен скандал?
Идиот.

Kadabra234
12-13-2011, 19:46
Не, но си го заслужаваше.Когато избягваш сериозен разговор, го получаваш, когато най-малко очакваш и по-гадния начин.

valdesbg
12-13-2011, 20:12
Щом избягваш сериозен разговор значи очеизвадно не искаш да го провеждаш. Що смяташ че ти си този, който ще дава тон в живота на всички?

Hilary_
12-13-2011, 20:43
Аз докато отговоря на темата ти, въпросът бил решен .. ;дд

fenkaaa
12-13-2011, 22:24
Ох,за да не си правя прибързани изводи бих те попитала на колко сте години,макар че отговора ми е ясен..

anonymous708973
12-14-2011, 11:40
Не, но си го заслужаваше.Когато избягваш сериозен разговор, го получаваш, когато най-малко очакваш и по-гадния начин.

Имаш право да искаш разговор, разбира се.
Но има разлика между това да я накараш да говорите сериозно за нещо и да й вдигнеш скандал на улицата. Пробвай на мен да ми го направиш просто, да видиш как ще бъдеш направен за 2 стотинки пред всички.

Kadabra234
12-14-2011, 13:14
Имаш право да искаш разговор, разбира се.
Но има разлика между това да я накараш да говорите сериозно за нещо и да й вдигнеш скандал на улицата. Пробвай на мен да ми го направиш просто, да видиш как ще бъдеш направен за 2 стотинки пред всички.

Аз тоя разговор съм го искал много пъти и винаги е бил избягван, оправданията кое от кое по-тъпи до "нямам какво да ти кажа".Колкото да не, поне някакви обяснения заслужавах.Е, явно съм грешал.А и именно тя е човекът, който е бъркал бая пъти и въпреки това нищо не съм казвал.

valdesbg
12-14-2011, 13:32
Нищо не заслужаваш и никой не ти е длъжен с нищо. Ненавиждам хора с подобна нагласа.

anonymous708973
12-14-2011, 14:17
Независимо от това, трябваше ли да й вдигаш публичен скандал?

SkiCatA
12-14-2011, 14:58
Може да я е срам от чуждото мнение ?!?

Kadabra234
12-14-2011, 18:24
Не трябваше, аз това си го знаех.Ама ми беше накипяло много.А че я е страх от чуждото мнение, повече от ясно ми е.Не може да приеме критика никога.По много грозен нещата приключиха, но нищо, другия път ще внимаваме.