PDA

View Full Version : Има ли шанс?



mimi_876
12-02-2011, 07:38
Здравейте...ще разкажа накратко. аз съм мария на 16 от пловдив ;d . Мм имах си най-добър приятел. Той имаше чувства към мен от както се познаваме (около 2 години). Бяхме навсякъде заедно... излизахме всеки ден, имаме много хубави спомени... през цялото това време той не можа по никакъв начин да ме забрави, дори спря да опитва и каза, че съм първото момиче, което обича и че дори и няма смисъл да се опитва да спре.. Та по едно време и аз започнах да изпитвам повече от приятелски чувства към него. Нооо за жалост се скарахме заради някакво недоразумение и се отдалечихме доста и мисля, че вече не ме харесва. сега почти не си говорим, въпреки че сме в един клас... Питам дали ако след време се сближим пак, има шанс да му се върнат чувствата? Все пак... както казах, аз много се привързах към него, както и той към мен със сигурност за тези 2 години, само като се сетя колко сме се забавлявали ми е гадно, че вече не сме толкова близки и се чудя как да си го върна... Говорила съм с него и мисля, че той иска да се дръпне малко от мене... може би му е трудно да свикне, или му е гадно заради всички онея караници. Дали постепенно ще можем пак да се сближим, да излизаме пак така, да си споделяме... и най-важното, дали ще могат да му се върнат чувствата...? Питам дали има вероятност само, а не, че задължително трябва да стане така ;d

shmatarok
12-02-2011, 10:33
Ако прекарвате отново повече време заедно, що да не може ;д. Извинете се един на друг, започнете да говорите отново. Сега друг е въпросът дали той не е решил да приключи историята. Ама и ти бързо си се усетила ;х Две години го държиш момчето и накрая реши да си връщаш чувствата му.

Все пак, говорете си - за каквото и да е.

GLaDOS
12-02-2011, 12:15
Аз пък разбрах че от 2 години сте дружки ,а не сте скарани от тогава ?
Ами поговорете си , вложи желание да се сдобрите и може и да се получи , какво губиш ако опиташ ?

nepowtorima
12-02-2011, 12:54
Ами бъди по-настоятелна. Бъди при него.. подсети го за вашите спомени, за това как сте се забавлявали и т.н. Ако стане - стане. Ако не.. здраве да е.. Ще ви мине и на двамата..

Josefinne
12-02-2011, 13:33
Шанс има, но по-добре си изгладете отношенията по-скоро.

Enchanting
12-02-2011, 16:29
Кажи му, че не ти е приятно да сте скарани, че все още си спомняш за вашите преживявания. Но както казаха по горе доста дълго си го държала- 2 години.... Може пък и да стане :)

sasha_90
12-03-2011, 09:57
Припомни му хубавите ви спомени,търси го,обръщай му внимание.Няма как да не разбереш дали още те харесва.Ако видиш интерес действай,защото колкото повече се отдръпвате един от друг,толкова по-голяма е вероятността да се забравите.

vesito13
12-03-2011, 16:42
Чувствата на един човек не изчезват и не се появяват отново всеки ден. Ако искаш да сте нещо повече от приятели, хубаво е това да се изясни още в самото начало. Или ако искаш да сте само приятели, пак да е ясно. Така всеки ще знае какво да очаква от другия. Друг е въпросът, че ако си разигравала някой 2 години, надали би искал въобще да има нещо общо с теб.